Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Оформлення списку використаних джерел. Список використаних джерел – це впорядкований перелік усіх опублікованих робіт, а також інших матеріалів




Список використаних джерел – це впорядкований перелік усіх опублікованих робіт, а також інших матеріалів, на які зроблені посилання в тексті і розміщується після висновків. Такий список – одна із суттєвих частин курсової роботи, що віддзеркалює самостійну творчу працю її автора і демонструє ступінь фундаментальності проведеного дослідження.

У список не вносять публікації та інші матеріали, не згадані в тексті, навіть тоді, коли вони відомі автору і безпосередньо стосуються теми дослідження.

Мінімальна кількість джерел, використаних для написання курсової роботи – 20 найменувань.

Джерела необхідно розміщувати у порядку появи посилань у тексті.

Увага! Нормативно правові акти не виділяються окремо а включаються до загального списку використаних джерел.

Відомості про джерела, включені до списку, необхідно давати згідно з вимогами державного стандарту (Додаток Ж).

Підготовка додатків

2.9. Підготовка додатків

Додатки оформляють як продовження курсової роботи на останніх сторінках, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті. Кожен додаток починається з нової сторінки, має заголовок, який друкують угорі малими буквами з першої великої симетрично до тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком або праворуч друкують слово "Додаток" і арабську цифру або велику літеру, що позначає додаток. У разі використання літерації (нумерації за допомогою літер в алфавітному порядку) не можна застосовувати такі літери українського алфавіту: Ґ, Є, Ї, Й, О, Ч, Ь. Якщо наявний лише один додаток, його можна не нумерувати.


ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

ІІІ. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Курсова робота повинна бути стилістично, граматично, а також технічно правильно й акуратно оформлена.

Текст курсової роботи має бути виконаний чітким почерком пастою (чорнилом) чорного (синього) кольору, без скорочень та виправлень, або надрукований за допомогою принтера на одній стороні аркуша білого паперу формату А4 (розмір 210x297 мм) з використанням шрифтів текстового редактора Word Тіmes New Romаn розміру 14 з полуторним міжрядковим інтервалом. Таблиці, формули та рисунки допускається виконувати тільки чорною пастою (чорнилом) або друкованим способом.

Обсяг курсової роботи складає 50-60 сторінок рукописного тексту або 40–50 сторінок друкованого. Вона може складатися з 2-3 розділів.

Першою сторінкою курсової роботи є титульний аркуш (Додаток А), який включають до загальної нумерації сторінок курсової роботи. На титульному аркуші номер сторінки не ставлять, на наступних сторінках (починаючи з другої сторінки вступу) номер проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці.

Завдання, список використаних джерел не нумерують і до загальної нумерації сторінок не включають.

Текст повинен мати поля з чотирьох боків аркуша таких розмірів:

ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє, нижнє – 20 мм.

Заголовки структурних елементів курсової роботи (ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ, ДОДАТКИ) друкують жирними великими літерами і розташовують посередині сторінки. Після слова „РОЗДІЛ” ставлять його номер без крапки, а з нового рядка теж по центру друкують великими літерами заголовок (назву) розділу. Через два інтервали друкують заголовок підрозділу маленькими літерами (крім першої великої) з абзацу. Крапку в кінці заголовка (розділу чи підрозділу) не ставлять, але якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Заголовки пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацу в підбір до тексту, а в кінці такого заголовка ставиться крапка.

Не можна вміщувати заголовок у кінці однієї сторінки, а текст починати з іншої. Новий підрозділ починається через два інтервали на тій же сторінці, на якій закінчився попередній, за умови, що на ній поміститься не менше трьох рядків тексту. Приклад виконання заголовків наведено у додатку Г.

Текст курсової роботи повинен поділятися на абзаци, кожен з яких містить самостійну думку. Абзац починається з нового рядка з великої літери на відстані 1,25 см від полів.

Необхідно дотримуватись єдиних умовних позначень і скорочень слів, які відповідали б загальноприйнятим нормам. Якщо речення починається з цифри, її потрібно писати словами, приблизні цифри теж пишуться словами (наприклад: близько ста днів тощо). Граничні величини позначаються таким чином: від 20 до 50, або 20–50, або 20...30. Римські цифри вживаються на позначення століть, кварталів, року, місяців, томів, частин, з’їздів чи конференцій. Відмінкове закінчення ставиться після останньої цифри: 5, 7, 15–го числа. Не ставиться відмінкове закінчення в номерах додатків, розділів, таблиць, малюнків тощо, а також якщо цифри стоять після іменників, до яких відносяться (наприклад: на мал. 3). Знак № не ставиться у порядковій нумерації розділів, сторінок, додатків, таблиць, а також при скороченнях. У тексті потрібно дотримуватись загально прийнятих скорочень слів: табл., стор., мал., тощо.

Ілюстрації (схеми, графіки тощо) і таблиці необхідно подавати безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Ілюстрації і таблиці, які розміщені на окремих сторінках, включаються до загальної нумерації сторінок і позначаються словом «Рис.».

Таблиці нумерують послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. У правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщують напис «Таблиця» із зазначенням її номера.

Номер таблиці повинен складатися з номера розділу і порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка, наприклад: «Таблиця 1.2.» (друга таблиця першого розділу).

За потреби у курсову роботу можна включати ілюстрації. Кожна ілюстрація повинна відповідати тексту, а текст – ілюстрації.

На всі ілюстрації мають бути посилання у роботі.

Основними видами ілюстрацій є: графіки, діаграми, схеми, фотографії. Назви ілюстрацій розміщуються після їхніх номерів.

Таблиці застосовуються для наочності та зручності порівняння показників. Кожна таблиця повинна мати назву, яка відображає її зміст. Назву таблиці розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Назву і слово «Таблиця» починають з великої літери. Назву наводять жирним шрифтом.

Після закінчення списку використаних джерел, відступивши 2 інтервали, праворуч, студент вказує дату написання курсової роботи і ставить свій підпис.

Скорочення. У тексті роботи бажано використовувати лише стандартні й загальновживані скорочення. Усі нестандартні скорочення слід розшифрувати в тексті.

1. При невеликій кількості таких скорочень перший раз слово або словосполучення пишуть повністю, а в дужках наводять скорочення.

2. Якщо кількість нестандартних скорочень велика, то їх перелік подають після змісту. Перелік слід друкувати двома колонками, у яких ліворуч в алфавітному порядку подають скорочення, а праворуч – їхнє детальне розшифрування. У тексті роботи за наявності переліку скорочень використовують тільки скорочення.

У тексті курсової роботи дозволено робити лише однотипні скорочення, тобто одне і те ж саме слово чи словосполучення завжди скорочують однаково; одне скорочення відповідає лише одному слову або словосполученню (терміну).

Оформлення переліків. Для наочності елементи переліків часто (а) нумерують, (б) літерують (як у цьому випадку) або (в) виділяють графічно за допомогою тире (–). Розрізняють внутрішньоабзацні переліки (див. попереднє речення) і переліки з елементами-абзацами, які розгорнуті до одного або кількох речень.

Елементи внутрішньоабзацних переліків позначають малою українською буквою або арабською цифрою з круглою дужкою. Перед переліком після узагальнюючого слова, якщо воно є, ставлять двокрапку (:). Елементи переліку пишуть з малої літери. Між елементами ставлять кому(,) або крапку з комою(;), залежно від ступеня логічного зв’язку між ними і складності синтаксичної побудови елементу переліку.

Перед переліком із елементами-абзацами після узагальнюючого слова, як звичайно, ставлять двокрапку(:). Коли немає узагальнюючого слова або елементи переліку є великими і складними фрагментами тексту, замість двокрапки ставлять крапку.

Абзаци-елементи переліку виділяють:

- арабськими цифрами або малими буквами з дужкою, якщо елементи переліку є невеликими і складаються з одного речення, яке починають з малої букви, та відокремлюють від наступного комою(,) або крапкою з комою(;) (наприклад: а)…; 1)…..,);

- арабськими цифрами і великими буквами з крапкою(.), якщо елементи переліку є складнішими, починаються з великої букви і відокремлені крапкою(.) (наприклад: А. 1.);

- графічно, причому, якщо елементи починаються з великої букви, то їх відокремлюють крапкою(.), а якщо з малої, то комою (,) або крапкою з комою(;).

Загальні правила цитування та посилання на використані джерела

Використовуючи при написанні курсової роботи наукові праці інших авторів, необхідно дотримуватися авторських прав шляхом оформлення посилань на використані джерела.

Посилання в тексті курсової роботи робляться у квадратних дужках з позначенням порядкового номеру за переліком посилань.

Якщо посилання здійснюється на джерело в цілому чи групу джерел, то в дужках зазначаються тільки порядкові номери посилань за переліком посилань.

Коли необхідно зробити посилання на конкретні сторінки джерел, які було використано, необхідно зазначити порядковий номер посилання за переліком посилань і номери сторінок у джерелах. Наприклад:

цитата в тексті: «Також необхідно звернути увагу на ту обставину, що у разі, якщо кредитор погодився з заміною боржника у зобов’язанні, то після отримання його згоди договір переведення боргу вже не може бути змінений чи розірваний сторонами без відповідного волевиявлення на це кредитора…[13, с. 14]".

Відповідний опис у переліку посилань:

13. Гладков Е. Договірні зобов’язання та окремі їх види. – К.: МедіаПро, 2005. – 120 с.

Посилання на ілюстрації вказують порядковим номером ілюстрації, наприклад: «Рис. 1.2.».

На всі таблиці повинні бути посилання в тексті, при цьому слово «таблиця» в тексті пишуть скорочено, наприклад: «…у табл. 1.2.». У повторних посиланнях на таблиці та ілюстрації треба вказувати скорочено слово «дивись», наприклад: «див. табл. 1.3.».

Вказівка в тексті курсової роботи на позиції інших авторів може бути здійснена у два способи: думка автора передається без точного цитування або за допомогою точної цитати. В обох випадках посилання є обов’язковим.

Цитування не повинне бути ні надлишковим, ні недостатнім: надлишкове цитування створює враження компілятивного характеру роботи, а недостатнє – знижує наукову цінність курсової роботи.

Матеріали курсової роботи скріплюються (підшиваються) у наступній послідовності:

· титульна сторінка;

· сторінка реєстрації;

· завдання на курсову роботу;

· зміст;

· вступ;

· розділи основної частини;

· висновки;

· список використаних джерел;

· додатки (за необхідності);

· таблиця критеріїв оцінювання курсової роботи;

· рецензія на курсову роботу;

· електронний варіант курсової роботи записаний на диск (диск повинен бути вкладений у конверт з написом теми курсової роботи, прізвища автора та зазначенням групи).

Робота подається до захисту у переплетеному вигляді.

Курсова робота повинна бути виконана згідно з методичними рекомендаціями, інакше вона буде недопущена до захисту, незалежно від її змісту.


ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

ІV. ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Належним чином оформлена та підшита курсова робота подається на кафедру для отримання рецензії наукового керівника не пізніше дати, визначеної відповідним графіком.

У рецензії науковий керівник вказує про дотримання студентом вимог щодо оформлення курсової роботи, визначає позитивні сторони та допущені студентом недоліки, оцінює масштабність опрацьованої інформації, ступінь самостійності формування та обґрунтованості основних положень і висновків, а також робить висновок про допуск роботи до захисту з попередньою оцінкою.

У разі отримання студентом висновку про не допуск курсової роботи до захисту, вона у встановлені строки має бути доопрацьована та перероблена із урахуванням зауважень наукового керівника. Вдруге робота подається для рецензування з попередньою рецензією.

З результатами рецензування студенти ознайомлюються до дня захисту курсових робіт, а ті, хто, отримали негативні рецензії – негайно після рецензування.

Захист курсової роботи відбувається до початку заліково-екзаменаційної сесії на кафедрі в присутності наукового керівника та студентів групи і проходить за певною процедурою, яка передбачає:

- виступ студента (до 3 хвилин), у якому доповідаються основні здобутки курсової роботи та вказуються труднощі чи проблеми, з якими зіткнувся студент під час написання курсової роботи;

- відповіді на запитання наукового керівника;

- оцінку курсової роботи з урахуванням процедури її захисту.

Відповіді студента мають бути конкретними, змістовними, лаконічними та науково обґрунтованими.

Результати захисту курсової роботи оцінюються за модульно-рейтинговою системою. Оцінка заноситься до залікової книжки студента.

Студенти, які не виконали або не захистили курсову роботу, не допускаються до семестрового контролю.

Наслідки захисту студентами курсових робіт щорічно заслуховуються на засіданні кафедри.

Курсові роботи зберігаються в архіві протягом трьох років, потім списуються в установленому порядку.

Роботи, що мають наукову і практичну цінність, рекомендуються кафедрою для написання студентом наукової або магістерської роботи з даної теми.


КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

V. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Основними критеріями оцінки курсової роботи є:

• відповідність вимогам кафедри;

• ступінь розробленості проблеми;

• міра самостійності роботи;

• використання наукових категорій і їх розгортання на усіх етапах дослідження, що пропонується;

• ступінь новизни;

• вміння поєднати теоретичний та емпіричний рівень аналізу;

• мова та стиль викладення;

• оформлення роботи;

• рівень володіння матеріалом;

• аргументованість й точність відповідей на запитання.

Етапи виконання курсової роботи К-сть балів
план факт
1. Обґрунтування актуальності теми. Формування мети і завдань 5б.  
2. 1-й розділ 10 б.  
3. 2-й розділ 10 б.  
4. 3-й розділ 10 б.  
5. Відповідність висновків завданням 5 б.  
6. Оформлення курсової роботи 5 б.  
7. Захист 50 б.  
8. Вчасність виконання 5 б.  
Всього: 100 б.  

 

 

Переведення даних 100-бальної шкали оцінювання в 5 – бальну та шкалу за системою ECTS здійснюється в такому порядку.

 

Оцінка за шкалою ECTS Оцінка за бальною шкалою Оцінка за розширеною шкалою Еквівалент оцінки за п’ятибальною шкалою
A 90-100 відмінно  
B 80-89 дуже добре 4,5
C 70-79 добре  
D 60-69 задовільно 3,5
E 50-59 достатньо  
FX 35-49 незадовільно  
F 0-34 неприйнятно  

 

У разі отримання незадовільної оцінки за курсову роботу вона захищається повторно у встановленому порядку.


ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ РОБОТИ

VІ. ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ РОБОТИ

 

1. Вибір теми та її затвердження на кафедрі – до __________ р.

2. Подання науковому керівнику розгорнутого плану роботи – до ___ р.

3. Написання основної частини роботи (та подання її чернетки науковому керівникові) – до _________ р.

4. Написання висновків та вступу роботи, оформлення списку літератури й, за потреби, додатків (та подання їх чорнового варіанту науковому керівникові) – ____________ р.

5. Усунення зауважень та врахування побажань, висловлених науковим керівником, доопрацювання роботи, оформлення її остаточного (чистового) варіанту – до ___________ р.

6. Подання виконаної роботи на кафедру для реєстрації з допуском її науковим керівником до захисту – до _______________ р.

7. Захист курсової роботи_____________________р.


Додаток А

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Факультет юридичний

Кафедра цивільного права та процесу

КУРСОВА РОБОТА

На тему___________________________

_______________________________________________

 

Робота виконана студентом (кою)

групи ________________________

_____________________________

Прізвище, ім ‘я, по батькові

Науковий керівник_____________

_____________________________

(науковий ступінь, посада)

________________________________________

Прізвище, ім.’я, по батькові

 

 

ІРПІНЬ – 201___


Реєстраційний №________ __________ _______________

(дата) (П.І.Б.)

Результати перевірки______________ ________ _______________

(до захисту, (дата) (П.І.Б.)

На доопрацювання)

Результати захисту__________________________________________

 


Додаток Б

Національний університет державної податкової служби України

Кафедра_________________________________________________ ___

Навчальна дисципліна______________________________________ ___

_____________________________________________________

Курс_________ Навчальна група_________ Семестр_____________ ____

ЗАВДАННЯ

На курсову роботу

студенту ________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

1. Тема курсової роботи ____________________________________________

_________________________________________________________________

2. Строк здачі студентом закінченої роботи______________________________

3. Наукова база роботи_______________ _____________________________

______________________________________________________________________

__________________________________________________________________

____________________________________________________________________

4. Зміст курсової роботи (перелік питань, які підлягають вивченню)_________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________

5. Перелік нормативно-правових актів, що регулюють досліджувані суспільні відносини ____

_________________________________________________________________________

___________________________________________________________________

6. Дата видачі завдання_______________________________________________


Додаток В

Приклад

змісту курсової роботи за темою «ІПОТЕЧНІ ЦИВІЛЬНІ ПРАВОВІДНОСИНИ»

З М І С Т

ВСТУП…………………………………………………………………….3

РОЗДІЛ І ПОНЯТТЯ ТА ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ІПОТЕКИ

1.1. Поняття та предмет іпотеки ………………………………………….6

1.2. Законодавство про іпотеку ……………………………………….…12

1.3. Склад іпотечних правовідносин ……………………………………18

 

РОЗДІЛ ІІ ЗОБОВ’ЯЗАЛЬНІ ІПОТЕЧНІ ПРАВОВІДНОСИНИ

2.1. Види і зміст зобов’язальних іпотечних правовідносин…………..19

2.2. Виникнення, зміна та припинення зобов’язальних іпотечних правовідносин…………………………………………………………………...25

2.3. Шляхи вдосконалення правового регулювання зобов’язальних іпотечних правовідносин……………………………………………………...32

РОЗДІЛ ІІІ РЕЧОВІ ІПОТЕЧНІ ПРАВОВІДНОСИНИ

3.1. Види і зміст речових іпотечних правовідносин ………………….34

3.2. Виникнення, зміна та припинення речових іпотечних правовідносин ………………………………………………………………….39

3.3. Шляхи вдосконалення правового регулювання речових іпотечних правовідносин…………………………………………………………………...46

ВИСНОВКИ…………………………………………………………….52

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………….57


Додаток Г

РОЗДІЛ 1

ПОНЯТТЯ ТА ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ІПОТЕКИ

 

1.1. Поняття іпотеки

У Законі України «Про іпотеку» (абзац третій ст. 1) поняття іпотеки визначається через підведення цього поняття під родове поняття забезпечення виконання зобов’язання [4, ст. 1]. Цей вибір родового поняття виявився невдалим, бо найближчим родовим поняттям до іпотеки як поняття видового, є поняття застави. Унаслідок цього законодавець змушений був у визначенні поняття іпотеки вказувати на ознаки будь-якої застави. Тому визначення поняття іпотеки в абзаці третьому ст. 1 Закону України «Про іпотеку» визнається таким, що не відповідає критерію науковості, а до цього законодавчого положення необхідно внести зміни, визначивши поняття іпотеки через родове поняття застави (так поняття іпотеки визначається в ч. 1 ст. 575 ЦК) [15, с. 117].


Додаток Д

ПРИКЛАДИ ОФОРМЛЕННЯ БІБЛІОГРАФІЧНОГО ОПИСУ В СПИСКУ ДЖЕРЕЛ, ЯКИЙ НАВОДЯТЬ У РОБОТІ

Книги

Один автор

1. Василій Великий. Гомілії / Василій Великий; [пер. з давньогрец. Л. Звонська]. — Львів: Свічадо, 2006. — 307 с. — (Джерела християнського Сходу. Золотий вік патристики ІV—V ст.; № 14).

 

2. Коренівський Д. Г. Дестабілізуючий ефект параметричного білого шуму в неперервних та дискретних динамічних системах / Д. Г. Куренівський — К.: Ін-т математики, 2006. — 111 с. — (Математика та її застосування) (Праці / Ін-т математики НАН України; т. 59).

 

3. Матюх Н. Д. Що дорожче срібла-золота / Наталія Дмитрівна Матюх. — К.: Асамблея діл. кіл: Ін-т соц. іміджмейкінгу, 2006. — 311 с. — (Ювеліри України; т. 1).

 

4. Шкляр В. Елементал: [роман] / Василь Шкляр. — Львів: Кальварія, 2005. — 196, [1] с. — (Першотвір).

 

Два автори

1. Матяш І. Б. Діяльність Надзвичайної дипломатичної місії УНР в Угорщині: історія, спогади, арх. док. / І. Матяш, Ю. Мушка. — К.: Києво-Могилян. акад., 2005. — 397, [1] с. — (Бібліотека наукового щорічника "Україна дипломатична"; вип. 1).

 

2. Ромовська З. В. Сімейне законодавство України / З. В. Ромовська, Ю. В. Черняк. — К.: Прецедент, 2006. — 93 с. — (Юридична бібліотека. Бібліотека адвоката) (Матеріали до складання кваліфікаційних іспитів для отримання Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю; вип. 11).

 

3. Суберляк О. В. Технологія переробки полімерних та композиційних матеріалів: підруч. [для студ. вищ. навч. закл.] / О. В. Суберляк, П. І. Баштанник. — Львів: Растр-7, 2007. — 375 с.

 

Три автори

1. Акофф Р. Л. Идеализированное проектирование: как предотвратить завтрашний кризис сегодня. Создание будущего организации / Акофф Р. Л., Магидсон Д., Эддисон Г. Д.; пер. с англ. Ф. П. Тарасенко. — Днепропетровск: Баланс Бизнес Букс, 2007. — XLIII, 265 с.

 

Чотири автори

1. Методика нормування ресурсів для виробництва продукції рослинництва / [Вітвіцький В. В., Кисляченко М. Ф., Лобастов І. В., Нечипорук А. А.]. — К.: НДІ "Украгропромпродуктивність", 2006. — 106 с. — (Бібліотека спеціаліста АПК. Економічні нормативи).

 

2. Механізація переробної галузі агропромислового комплексу: [підруч. для учнів проф.-техн. навч. закл.] / О. В. Гвоздєв, Ф. Ю. Ялпачик, Ю. П. Рогач, М. М. Сердюк. — К.: Вища освіта, 2006. — 478, [1] с. — (ПТО: Професійно-технічна освіта).

 

П’ять і більше авторів

1. Психология менеджмента / [ Власов П. К., Липницкий А. В., Лущихина И. М. и др.]; под ред. Г. С. Никифорова. — [3-е изд.]. — Х.: Гуманитар. центр, 2007. — 510 с.

2. Формування здорового способу життя молоді: навч.-метод. посіб. для працівників соц. служб для сім’ї, дітей та молоді / [Т. В. Бондар, О. Г. Карпенко, Д. М. Дикова-Фаворська та ін.]. — К.: Укр. ін-т соц. дослідж., 2005. — 115 с. — (Серія "Формування здорового способу життя молоді": у 14 кн., кн. 13).

 

Без автора

1. Історія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря / [авт. тексту В. Клос]. — К.: Грані-Т, 2007. — 119 с. — (Грані світу).

 

2. Воскресіння мертвих: українська барокова драма: антологія / [упорядкув., ст., пер. і прим. В. О. Шевчук]. — К.: Грамота, 2007. — 638, [1] с.

 

3. Тіло чи особистість? Жіноча тілесність у вибраній малій українській прозі та графіці кінця ХІХ — початку ХХ століття: [антологія / упоряд.: Л. Таран, О. Лагутенко]. — К.: Грані-Т, 2007. — 190, [1] с.

 

4. Проблеми типологічної та квантитативної лексикології: [зб.наук.праць / наук. ред. Каліущенко В. та ін.]. — Чернівці: Рута, 2007. — 310 с.

Багатотомний документ

1. Історія Національної академії наук України, 1941—1945 / [упоряд. Л. М. Яременко та ін.]. — К.: Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського, 2007—.— (Джерела з історії науки в Україні).

Ч. 2: Додатки — 2007. — 573, [1] c.

 

2. Межгосударственные стандарты: каталог в 6 т. / [сост. Ковалева И. В., Рубцова Е. Ю.; ред. Иванов В. Л.]. — Львов: НТЦ "Леонорм-Стандарт", 2005—.— (Серия "Нормативная база предприятия").

Т. 1. — 2005. — 277 с.

 

3. Дарова А. Т. Неисповедимы пути Господни…: (Дочь врага народа): трилогия / А. Дарова. — Одесса: Астропринт, 2006—.— (Сочинения: в 8 кн. / А. Дарова; кн. 4).

 

4. Кучерявенко Н. П. Курс налогового права: Особенная часть: в 6 т. / Н. П. Кучерявенко. — Х.: Право, 2002—. —

Т. 4: Косвенные налоги. — 2007. — 534 с.

 

5. Реабілітовані історією. Житомирська область: [у 7 т.]. — Житомир: Полісся, 2006—.— (Науково-документальна серія книг "Реабілітовані історією": у 27 т. / голов. редкол.: Тронько П. Т. (голова) [та ін.]). Кн. 1 / [обл. редкол.: Синявська І. М. (голова) та ін.]. — 2006. — 721, [2] с.

 

6. Бондаренко В. Г. Теорія ймовірностей і математична статистика. Ч.1 / В. Г. Бондаренко, І. Ю. Канівська, С. М. Парамонова. — К.: НТУУ "КПІ", 2006. — 125 с.

Матеріали конференцій, з’їздів

1. Економіка, менеджмент, освіта в системі реформування агропромислового комплексу: матеріали Всеукр. конф. молодих учених-аграрників ["Молодь України і аграрна реформа"], (Харків, 11—13 жовт. 2000 р.) / М-во аграр. політики, Харк. держ. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. — Х.: Харк. держ. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва, 2000. — 167 с.

 

2. Кібернетика в сучасних економічних процесах: зб. текстів виступів на республік. міжвуз. наук.-практ. конф. / Держкомстат України, Ін-т статистики, обліку та аудиту. — К.: ІСОА, 2002. — 147 с.

 

3. Матеріали ІХ з’їзду Асоціації українських банків, 30 червня 2000 р. інформ. бюл. — К.: Асоц. укр. банків, 2000. — 117 с. — (Спецвип.: 10 років АУБ).

 

4. Оцінка й обгрунтування продовження ресурсу елементів конструкцій: праці конф., 6—9 черв. 2000 р., Київ. Т. 2 / відп. Ред. В. Т. Трощенко. — К.: НАН України, Ін-т пробл. міцності, 2000. — С. 559—956, ХІІІ, [2] с. — (Ресурс 2000).

 

5. Проблеми обчислювальної механіки і міцності конструкцій: зб. наук. праць / наук. ред. В. І. Моссаковський. — Дніпропетровськ: Навч. кн., 1999. — 215 с.

 

6. Ризикологія в економіці та підприємництві: зб. наук. праць за матеріалами міжнар. наук.-практ. конф., 27-28 берез. 2001 р. / М-во освіти і науки України, Держ податк. адмін. України [та ін.]. — К.: КНЕУ: Акад. ДПС України, 2001. — 452 с.

Препринти

1. Шиляев Б. А. Расчеты параметров радиационного повреждения материалов нейтронами источника ННЦ ХФТИ/ANL USA с подкритической сборкой, управляемой ускорителем электронов / Шиляев Б. А., Воеводин В. Н. — Х. ННЦ ХФТИ, 2006. — 19 с. — (Препринт / НАН Украины, Нац. науч. центр "Харьк. физ.-техн. ин-т"; ХФТИ 2006-4).

 

2. Панасюк М. І. Про точність визначення активності твердих радіоактивних відходів гамма-методами / Панасюк М. І., Скорбун А. Д., Сплошной Б. М. — Чорнобиль: Ін-т пробл. безпеки АЕС НАН України, 2006. — 7, [1] с. — (Препринт / НАН України, Ін-т пробл. безпеки АЕС; 06-1).

Депоновані наукові праці

1. Социологическое исследование малых групп населения / В. И. Иванов [и др.]; М-во образования Рос. Федерации, Финансовая академия. – М., 2002. – 110 с. – Деп. в ВИНИТИ 13.06.02, № 145432.

 

2. Разумовский, В. А. Управление маркетинговыми исследованиями в регионе / В. А. Разумовский, Д. А. Андреев. – М., 2002. – 210 с. – Деп. в ИНИОН Рос. акад. наук 15.02.02, № 139876.

Словники

1. Географія: словник-довідник / [авт.-уклад. Ципін В. Л.]. — Х.: Халімон, 2006. — 175, [1] с.

 

2. Тимошенко З. І. Болонський процес в дії: словник-довідник основ. термінів і понять з орг. навч. процесу у вищ. навч. закл. / З. І. Тимошенко, О. І. Тимошенко. — К.: Європ. ун-т, 2007. — 57 с.

 

3. Українсько-німецький тематичний словник [уклад. Н. Яцко та ін.]. — К.: Карпенко, 2007. — 219 с.

 

4. Європейський Союз: словник-довідник / [ред.-упоряд. М. Марченко]. — 2-ге вид., оновл. — К.: К.І.С., 2006. — 138 с.

Атласи

1. Україна: екол.-геогр. атлас: присвяч. всесвіт. дню науки в ім’я миру та розвитку згідно з рішенням 31 сесії ген. конф. ЮНЕСКО / [наук. редкол.: С. С. Куруленко та ін.]; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України [та ін.]. — / [наук. редкол.: С. С. Куруленко та ін.]. — К.: Варта, 2006. — 217, [1] с.

 

2. Анатомія пам’яті: атлас схем і рисунків провідних шляхів і структур нервової системи, що беруть участь у процесах пам’яті: посіб. для студ. та лікарів / О. Л. Дроздов, Л. А. Дзяк, В. О. Козлов, В. Д. Маковецький. — 2-ге вид., розшир. та доповн. — Дніпропетровськ: Пороги, 2005. — 218 с.

 

3. Куерда Х. Атлас ботаніки / Хосе Куерда; [пер. з ісп. В. Й. Шовкун]. — Х.: Ранок, 2005. — 96 с.

Законодавчі та нормативні документи

1. Кримінально-процесуальний кодекс України: за станом на 1 груд. 2005 р. / Верховна Рада України. — Офіц. вид. — К.: Парлам. вид-во, 2006. — 207 с. — (Бібліотека офіційних видань).

 

2. Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами [Текст]: [Закон України: офіц.текст: за станом на 9 березня 2001 року]. – К.: Відомості Верховної Ради України, 2001. – № 10. – Ст.44.

 

2. Медична статистика: зб. нормат. док. / упоряд. та голов. ред. В. М. Заболотько. — К.: МНІАЦ мед. статистики: Медінформ, 2006. — 459 с. — (Нормативні директивні правові документи).

 

3. Експлуатація, порядок і терміни перевірки запобіжних пристроїв посудин, апаратів і трубопроводів теплових електростанцій: СОУ-Н ЕЕ 39.501:2007. — Офіц. вид. — К.: ГРІФРЕ: М-во палива та енергетики України, 2007. — VІ, 74 с. — (Нормативний документ Мінпаливенерго України. Інструкція).

Стандарти

1. Графічні символи, що їх використовують на устаткуванні. Покажчик та огляд (ISO 7000:2004, IDT): ДСТУ ISO 7000:2004. — [Чинний від 2006-01-01]. — К.: Держспоживстандарт України 2006. — ІV, 231 с. — (Національний стандарт України).

 

2. Якість води. Словник термінів: ДСТУ ISO 6107-1:2004 — ДСТУ ISO 6107-9:2004. — [Чинний від 2005-04-01]. — К.: Держспоживстандарт України, 2006. — 181 с. — (Національні стандарти України).

 

3. Вимоги щодо безпечності контрольно-вимірювального та лабораторного електричного устаткування. Частина 2-020. Додаткові вимоги до лабораторних центрифуг (EN 61010-2-020:1994, IDT): ДСТУ EN 61010-2-020:2005. — [Чинний від 2007-01-01]. — К.: Держспоживстандарт України, 2007. — IV, 18 с. — (Національний стандарт України).

Каталоги

1. Межгосударственные стандарты: каталог: в 6 т. / [сост. Ковалева И. В., Павлюкова В. А.; ред. Иванов В. Л.]. — Львов: НТЦ "Леонорм-стандарт, 2006—. — (Серия "Нормативная база предприятия").

Т. 5. — 2007. — 264 с.

Т. 6. — 2007. — 277 с.

 

2. Пам’ятки історії та мистецтва Львівської області: каталог-довідник / [авт.-упоряд. М. Зобків та ін.]. — Львів: Новий час, 2003. — 160 с.

 

3. Університетська книга: осінь, 2003: [каталог]. — [Суми: Унів. кн., 2003]. — 11 с.

 

4. Горницкая И. П. Каталог растений для работ по фитодизайну / Горницкая И. П., Ткачук Л. П. — Донецк: Лебедь, 2005. — 228 с.

Бібліографічні показчики

1. Куц О. С. Бібліографічний покажчик та анотації кандидатських дисертацій, захищених у спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету фізичної культури у 2006 році / О. Куц, О. Вацеба. — Львів: Укр. технології, 2007. — 74 с.

 

2. Систематизований покажчик матеріалів з кримінального права, опублікованих у Віснику Конституційного Суду України за 1997—2005 роки / [уклад. Кирись Б. О., Потлань О. С.]. — Львів: Львів. держ. ун-т внутр. справ, 2006. — 11 с. — (Серія: Бібліографічні довідники; вип. 2).

Дисертації

1. Петров П. П. Активність молодих зірок сонячної маси: дис. … доктора фіз.-мат. наук: 01.03.02 / Петров Петро Петрович. – К., 2005. – 276 с.

Автореферати дисертацій

1. Новосад І. Я. Технологічне забезпечення виготовлення секцій робочих органів гнучких гвинтових конвеєрів: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец. 05.02.08 „Технологія машинобудування” / І. Я. Новосад. — Тернопіль, 2007. — 20, [1] с.

 

2. Нгуен Ші Данг. Моделювання і прогнозування макроекономічних показників в системі підтримки прийняття рішень управління державними фінансами: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец. 05.13.06 „Автоматиз. системи упр. та прогрес. інформ. технології” / Нгуен Ші Данг. — К., 2007. — 20 с.

Авторські свідоцтва

1. А. с. 1007970 СССР, МКИ3 В 25 J 15/00. Устройство для захвата неориентированных деталей типа валов / В. С. Ваулин, В. Г. Кемайкин (СССР) – № 3360585/25–08; заявл. 23.11.81; опубл. 30.03.83, Бюл. № 12.

Патенти

1. Пат. 2187888 Российская Федерация, МПК7 H 04 В 1/38, Н 04 J 13/00. Приемопередающее устройство / Чугаева В.И.; заявитель и патентообладатель Воронеж. науч.-исслед. ин-т связи. – № 2000131736/09; заявл. 18.12.00; опубл. 20.08.02, Бюл. № 23 (II ч.).

Частина книги, періодичного, продовжуваного видання

1. Козіна Ж. Л. Теоретичні основи і результати практичного застосування системного аналізу в наукових дослідженнях в області спортивних ігор / Ж. Л. Козіна // Теорія та методика фізичного виховання. — 2007. — № 6. — С. 15—18, 35—38.

 

2. Гранчак Т. Інформаційно-аналітичні структури бібліотек в умовах демократичних перетворень / Тетяна Гранчак, Валерій Горовий // Бібліотечний вісник. — 2006. — № 6. — С. 14—17.

 

3. Валькман Ю. Р. Моделирование НЕ-факторов — основа интеллектуализации компьютерных технологий / Ю. Р. Валькман, В. С. Быков, А. Ю. Рыхальский // Системні дослідження та інформаційні технології. — 2007. — № 1. — С. 39—61.

 

4. Ма Шуін Проблеми психологічної підготовки в системі фізкультурної освіти / Ма Шуін // Теорія та методика фізичного виховання. — 2007. — № 5. — С. 12—14.

 

5. Регіональні особливості смертності населення України / Л. А. Чепелевська, Р. О. Моісеєнко, Г. І. Баторшина [та ін.] // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України. — 2007. — № 1. — С. 25—29.

6. Валова І. Нові принципи угоди Базель ІІ / І. Валова; пер. з англ. Н. М. Середи // Банки та банківські системи. — 2007. — Т. 2, № 2. — С. 13—20.

 

7. Зеров М. Поетична діяльність Куліша // Українське письменство ХІХ ст. Від Куліша до Винниченка: (нариси з новітнього укр., письменства): статті / Микола Зеров. — Дрогобич, 2007. — С. 245—291.

 

8. Третьяк В. В. Возможности использования баз знаний для проектирования технологии взрывной штамповки / В. В. Третьяк, С. А. Стадник, Н. В. Калайтан // Современное состояние использования импульсных источников энергии в промышленности: междунар. науч.-техн. конф., 3-5 окт. 2007 г.: тезисы докл. — Х., 2007. — С. 33.

 

9. Чорний Д. Міське самоврядування: тягарі проблем, принади цивілізації / Д. М. Чорний // По лівий бік Дніпра: проблеми модернізації міст України: (кінець XIX—початок XX ст. / Д. М. Чорний. — Х., 2007. — Розд. 3. — С. 137—202.

Електронні ресурси

1. Богомольний Б. Р. Медицина екстремальних ситуацій [Електронний ресурс]: навч. посіб. для студ. мед. вузів III—IV рівнів акредитації / Б. Р. Богомольний, В. В. Кононенко, П. М. Чуєв. — 80 Min / 700 MB. — Одеса: Одес. мед. ун-т, 2003. — (Бібліотека студента-медика) — 1 електрон. опт. диск (CD-ROM); 12 см. — Систем. вимоги: Pentium; 32 Mb RAM; Windows 95, 98, 2000, XP; MS Word 97-2000.— Назва з контейнера.

 

2. Розподіл населення найбільш численних національностей за статтю та віком, шлюбним станом, мовними ознаками та рівнем освіти [Електронний ресурс]: за даними Всеукр. перепису населення 2001 р. / Держ. ком. статистики України; ред. О. Г. Осауленко. — К.: CD-вид-во "Інфодиск", 2004. — 1 електрон. опт. диск (CD-ROM): кольор.; 12 см. — (Всеукр. перепис населення, 2001). — Систем. вимоги: Pentium-266; 32 Mb RAM; CD-ROM Windows 98/2000/NT/XP. — Назва з титул. екрану.

 

3. Бібліотека і доступність інформації у сучасному світі: електронні ресурси в науці, культурі та освіті: (підсумки 10-ї Міжнар. конф. „Крим-2003”) [Електронний ресурс] / Л. Й. Костенко, А. О. Чекмарьов, А. Г. Бровкін, І. А. Павлуша // Бібліотечний вісник — 2003. — № 4. — С. 43. — Режим доступу до журн.: http://www.nbuv.gov.ua/articles/2003/03klinko.htm.


Додаток Ж

Мовні конструкції, які використовуються у наукових працях для виконання функції засобів зв’язку між реченнями

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мовна функція Лексичні засоби
Причина та її наслідок, умова та наслідок (і) тому, тому, що
оскільки
3 чого виходить звідки
внаслідок
у результаті
на основі вищезазначеного, на підставі вказаного вище
у зв’язку з цим
залежно від
згідно з цим
у цьому випадку
за таких умов
у такому випадку
(а) якщо (ж)..., то...
свідчить
вказує
говорить
відповідає
ЩО дає можливість
дозволяє
сприяє
має значення і т.п.
Часове співвідношення та порядок викладення спочатку, насамперед, у першу чергу
першим наступним, кроком попереднім
одночасно, у той же час,
поруч з цим, поряд з таким
попередньо, вище, раніше
ще раз, знову
потім, нижче, після цього
згодом, далі, пізніше
по-перше, по-друге і т.п.
зараз, нині, у цей (на цей) час, до цього часу
у минулі роки, останнім часом, останнього часу
на закінчення, зрештою, нарешті

 


Продовження додатку Ж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мовна функція Лексичні засоби
Зіставлення та але, втім, а проте, та, однак, зрештою
протиставлення як..., так і...; так само, як і...
    не тільки, але і (й)
порівняно з; якщо..., то...
  на відміну, навпаки, на противагу
аналогічно, таким чином, також
з одного боку, з іншого боку
у той час, як; разом з тим
Доповнення або уточнення також і, до того ж, при цьому, разом з тим
    окрім більше того
понад
особливо, а надто
Посилання на попередній або наступний вислів тим більше, що
у тому разі, у випадку, тобто, а саме (
сказано
показано
доведено
як було відзначено
отримано
знайдено
встановлено
згадано
    виходячи з міркувань
як підкреслювалось, вказувалось вище
згідно з цим
відповідно до цього
відповідним чином
у зв’язку з цим, відповідно до цього
у зв’язку з вищевикладеним
цей, що розглядається, вищевказаний і т.п.
такий, подібний, аналогічний, відповідний, такого типу, такого виду, схожий на...
багато з них, один з них, деякі з них ‘
наступний, деякий, надалі, подальший, дальший, другий
більшість, більша частина
керуючись положенням

 


Продовження додатку Ж

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мовна функція Лексичні засоби
Узагальнення, висновок дослідженням встановлено
як наслідок
таким чином, отже
у результаті, у кінцевому підсумку
звідси, 3 ЦЬОГО витікає
виходить
стає зрозумілим
очевидно
це дозволяє зробити висновок
дозволяє дійти висновку
зводиться до такого
свідчить
    переконує
на закінчення, і нарешті
Ілюстрація наприклад; так, як приклад; для прикладу
прикладом може слугувати (бути)
такий же (наприклад)
у випадку, для випадку
про те може свідчити; що очевидно
Введення нової інформації розглянемо такі випадки...
зупинимось детально на...
основні переваги цього методу полягають у...
деякі додаткові зауваження...
декілька слів щодо перспектив дослідження...
наведемо декілька прикладів

 


Додаток З

Критерії оцінювання курсової роботи

Етапи виконання курсової роботи К-сть балів
план факт
1. Обґрунтування актуальності теми. Формування мети і завдань 5б.  
2. 1-й розділ 10 б.  
3. 2-й розділ 10 б.  
4. 3-й розділ 10 б.  
5. Відповідність висновків завданням 5 б.  
6. Оформлення курсової роботи 5 б.  
7. Захист 50 б.  
8. Вчасність виконання 5 б.  
Всього: 100 б.  
     

 

Науковий керівник___________________________________________

Посада, прізвище, підпис

 


РЕЦЕНЗІЯ НА КУРСОВУ РОБОТУ

на тему______

_____________

Студента(ки) групи__________________________________________________

(ПІП)

 

Відповідність оформлення вимогам методичних вказівок_________________

__________________________________________________________________

Обґрунтування актуальності теми, формування мети та завдань______________________________________________________________

Правильність застосування методів дослідження_________________________

__________________________________________________________________

Відповідність змісту поставленим завданням____________________________

__________________________________________________________________

Ступінь розкриття поставлених завдань____________________________
__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

Рівень аналізу нормативно-правових актів та судової практики____________________________________________________________

Самостійність виконання роботи______________________________________

__________________________________________________________________виявлено _______% плагіату

Рівень використання наукових категорій і їх розгортання на усіх етапах дослідження__________________________________________________________

Ступінь новизни____________________________________________________

__________________________________________________________________

Вміння поєднати теоретичний та емпіричний рівень аналізу_______________

__________________________________________________________________

Рівень опрацювання наукових джерел__________________________________

________________________________________________________________

Аргументованість й точність висновків_____________________________
__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

Інше______________________________________________________________

____________________________________________________________________

Робота заслуговує оцінки___________________________________________

 

Науковий керівник________________________________________________

 

Дата перевірки_____________________________________________________

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА

(ч.1) для студентів 2 курсу

Тема № 1. Цивільне право як приватне право.

Тема № 2. Предмет цивільно-правового регулювання суспільних відносин.

Тема № 3. Метод цивільного права та його особливості.

Тема № 4. Функції цивільного права.

Тема № 5. Принципи цивільного права.

Тема № 6. Засади цивільного законодавства.

Тема № 7. Акти цивільного законодавства України та їх система.

Тема № 8. Міжнародні договори про правову допомогу в цивільних справах і внутрішнє законодавство України.

Тема № 9. Дія актів цивільного законодавства у часі, просторі та за колом осіб.

Тема № 10. Співвідношення актів цивільного законодавства і договору.

Тема № 11. Звичай як джерело цивільного права.

Тема № 12. Правила застосування загального і спеціального законодавства в цивільному праві. Аналогія закону та аналогія права.

Тема № 13. Особливості застосування цивільного законодавства щодо врегулювання відносин у сферах господарювання природних ресурсів, охорони довкілля а також до трудових та сімейних відносин.

Тема № 14. Судова практика, роз’яснення вищих судових інстанцій з питань майнових спорів та їх правове значення.

Тема № 15. Цивільні правовідносини, їх особливості.

Тема № 16. Підстави виникнення, зміни та припинення цивільних прав і обов’язків.

Тема № 17. Здійснення цивільних прав та виконання цивільних обов’язків.

Тема № 18. Межі здійснення цивільних прав.

Тема № 19. Умови виконання цивільних обов’язків.

Тема № 20. Охорона й захист цивільних прав та інтересів.

Тема № 21. Способи та процесуальні форми захисту цивільних прав.

Тема № 22. Примусове виконання обов’язку в натурі як спосіб захисту цивільних прав.

Тема № 23. Учасники цивільних відносин.

Тема № 24. Фізична особа як учасник цивільних відносин.

Тема № 25. Цивільна правоздатність фізичної особи як учасника цивільних відносин.

Тема № 26. Цивільна дієздатність фізичної особи як учасника цивільних відносин.

Тема № 27. Цивільно-правове становище осіб із обмеженими можливостями за цивільним законодавством України.

Тема № 28. Обмеження та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи як учасника цивільних відносин.

Тема № 29. Особливості визнання фізичної особи недієздатною та поновлення її в дієздатності.

Тема № 30. Окреме провадження щодо визнання фізичної особи обмежено дієздатною або недієздатною.

Тема № 31. Визнання фізичної особи безвісно відсутньою.

Тема № 32. Оголошення фізичної особи померлою.

Тема № 33. Цивільно-правове становище неповнолітніх за чинним законодавством України.

Тема № 34. Індивідуалізація фізичної особи та її правове значення.

Тема № 35. Акти цивільного стану, їх особливості.

Тема № 36 Фізична особа-підприємець як учасник цивільних відносин.

Тема № 37. Цивільно-правове регулювання діяльності фізичної особи-підприємця.

Тема № 38. Опіка та піклування: загальна характеристика.

Тема № 39. Особливості встановлення опіки та піклування над фізичною особою, яка перебуває у спеціальному закладі.

Тема № 40. Суб’єкти опіки та піклування.

Тема № 41. Встановлення опіки та піклування судом.

Тема № 42. Особливості встановлення опіки та піклування органом опіки та піклування.

Тема № 43. Опіка над майном особи.

Тема № 44. Припинення опіки та піклування.

Тема № 45. Юридичні особи як учасники цивільних відносин.

Тема № 46. Вчення про юридичні особи.

Тема № 47. Види юридичних осіб за цивільним законодавством України.

Тема № 48. Участь юридичних осіб публічного права у цивільних відносинах.

Тема № 49. Підприємницькі товариства як учасники цивільних відносин.

Тема № 50. Особливості правового регулювання непідприємницьких товариств.

Тема № 51. Особливості здійснення підприємницької діяльності непідприємницькими товариствами та установами.

Тема № 52. Створення юридичної особи.

Тема № 53. Організаційно-правові форми юридичних осіб за чинним цивільним законодавством України.

Тема № 54. Цивільна правоздатність юридичної особи.

Тема № 55. Цивільна дієздатність юридичної особи.

Тема № 56. Індивідуалізація юридичної особи та її правове значення.

Тема № 57. Особливості господарських товариств як юридичних осіб.

Тема № 58. Повне товариство: цивільно-правовий аспект.

Тема № 59. Командитне товариство: цивільно-правовий аспект.

Тема № 60. Правовий статус довірчого товариства як суб’єкта цивільно-правових відносин.

Тема № 61. Товариство з обмеженою відповідальністю: цивільно-правовий аспект.

Тема № 62. Товариство з додатковою відповідальністю: цивільно-правовий аспект.

Тема № 63. Акціонерне товариство: цивільно-правовий аспект.

Тема № 64. Виробничий кооператив: цивільно-правовий аспект.

Тема № 65. Філії та представництва юридичної особи.

Тема № 66. Особливості відповідальності юридичних осіб.

Тема № 67. Припинення юридичної особи за законодавством України.

Тема № 68. Ліквідація юридичної особи.

Тема № 69. Порівняльно-правовий аналіз інституту неспроможності у законодавстві України та іноземних країн.

Тема № 70. Правові проблеми регулювання неплатоспроможності (банкрутства) юридичних осіб.

Тема № 71. Фінансова неспроможність (банкрутство) юридичних осіб.

Тема № 72. Правове становище держави Україна як учасника цивільних відносин: особливості.

Тема № 73. Правове становище Автономної Республіки Крим як учасника цивільних відносин: особливості.

Тема № 74. Правові форми участі територіальних громад у цивільних відносинах.

Тема № 75. Відповідальність за зобов’язаннями держави.

Тема № 76. Відповідальність за зобов’язаннями територіальних громад.

Тема № 77. Розмежування відповідальності за зобов’язаннями держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад та сворених ними юридичних осіб.

Тема № 78. Правове становище благодійних організацій в Україні.

Тема № 79. Правовий статус благодійних установ та товариств за законодавством України.

Тема № 80. Об’єкти цивільних прав.

Тема № 81. Вчення про об’єкти цивільного права.

Тема № 82. Речі як об’єкти цивільного права.

Тема № 83. Тварини як особливий об’єкт цивільного права.

Тема № 84. Правовий режим майна як об’єкта цивільного права.

Тема № 85. Оборотоздатність об’єктів цивільних прав.

Тема № 86. Гроші (грошові кошти) як об’єкти цивільного права.

Тема № 87. Валютні цінності як об’єкти цивільного права.

Тема № 88. Правове регулювання цінних паперів в Україні.

Тема № 89. Нематеріальні блага як об’єкти цивільного права.

Тема № 90. Результати інтелектуальної, творчої діяльності як об’єкти цивільно-правових відносин.

Тема № 91. Правовий режим інформації як об’єкта цивільного права.

Тема № 92. Особисті немайнові блага як об’єкти цивільно-правового захисту.

Тема № 93. Правочини в цивільному праві.

Тема № 94. Недійсні правочини.

Тема № 95. Правові наслідки недодержання вимоги щодо форми правочину.

Тема № 96. Правові наслідки вчинення правочину малолітньою особою за межами її цивільної дієздатності.

Тема № 97. Правові наслідки вчинення правочину неповнолітньою особою за межами її цивільної дієздатності.

Тема № 98. Правові наслідки вчинення правочину фізичною особою, цивільна дієздатність якої обмежена, за межами її цивільної дієздатності.

Тема № 99. Правові наслідки вчинення правочину без дозволу органу опіки та піклування.

Тема № 100. Правові наслідки вчинення правочину дієздатною фізичною особою, яка в момент його вчинення не усвідомлювала значення своїх дій та (або) не могла керувати ними.

Тема № 101. Правові наслідки вчинення правочину недієздатною фізичною особою.

Тема № 102. Правові наслідки укладення юридичною особою правочину, якого вона не мала права вчиняти.

Тема № 103. Правові наслідки вчинення правочину, який порушує публічний порядок, вчинений з метою, що суперечить інтересам держави і суспільства.

Тема № 104. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом помилки.

Тема № 105. Правові наслідки вчинення правочину під впливом обману.

Тема № 106. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом насильства.

Тема № 107. Правові наслідки правочину, який вчинено у результаті зловмисної домовленості представника однієї сторони з другою стороною.

Тема № 108. Правові наслідки правочину, який вчинено під впливом тяжкої обставини.

Тема № 109. Правові наслідки фіктивного правочину.

Тема № 110. Правові наслідки удаваного правочину.

Тема № 111. Порядок та правові наслідки визнання правочину недійсним.

Тема № 112. Представництво у цивільному праві.

Тема № 113. Правові наслідки вчинення правочину представником.

Тема № 114. Правове регулювання представництва за законом.

Тема № 115. Правове регулювання комерційного представництва.

Тема № 116. Правове регулювання представництва за довіреністю.

Тема № 117. Проблеми регулювання довірчих відносин у цивільному праві.

Тема № 118. Припинення представництва.

Тема № 119. Строки та терміни у цивільному праві.

Тема № 120. Обчислення та перебіг строків (термінів) у цивільному праві.

Тема № 121. Позовна давність у цивільному праві.

Тема № 122. Обчислення та перебіг позовної давності.

Тема № 123. Правові наслідки спливу позовної давності.

Тема № 124. Вимоги, на які позовна давність не поширюється.

Тема № 125. Особисті немайнові права фізичної особи у цивільному праві.

Тема № 126. Особисті немайнові права, що забезпечують природне





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-11-05; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 877 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Логика может привести Вас от пункта А к пункту Б, а воображение — куда угодно © Альберт Эйнштейн
==> читать все изречения...

2255 - | 2185 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.016 с.