Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Промислово-економічний коледж

ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Номер контрольної роботи студент визначає за останньою цифрою номера своєї залікової книжки, якщо ця цифра знаходиться між 1 і 7. В іншому випадку для визначення варіанта треба відняти від ос­танньої цифри 7. Якщо номер залікової книжки закінчується на нуль, то студент виконує 7-й варіант. Студентам забороняється самостійно змінювати варіант контрольної роботи, інакше її буде визнано недійсною.

На титульній сторінці ставиться прізвище, ім’я, номер групи, номер варіанта роботи дата (додаток 1)

Перші сім теоретичних питань студент повинен переписати і дати на них відповіді по суті в письмовому вигляді. Практичні завдання (від 8 до 12) виконуються на комп’ютері, а хід вирішення і результати відображаються в контрольній роботі. У кінці наводиться список використаної літератури. Результати завдань студент зобов’язаний записати на флешку та роздрукувати.

ЗАВДАННЯ ДО МОДУЛЬНОЇ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ

Варіант 1

 

1. Опишіть структуру доменних імен у мережі Інтернет.

2. Охарактеризуйте основні концепції реляційних баз даних.

3. Створити в MS Access базу даних про замовлення товарів, яка складається з таблиці “Клієнти”, з полями (“Код_клієнта”, “Прізвище”, “Адреса”, “Фірма”), і таблиці “Замовлення” з по­лями (“Номер”, “Код_клієнта”, “Назва_товару”, “Дата”, “Кіль­кість”, “Сума”). Типи полів вибрати відповідно з їх змістом. Створити форму “Клієнтура” на основі таблиці “Клієнти” і ввести за її допомогою 5 записів в цю таблицю. Ввести 8 за­писів безпосередньо у таблицю “Замовлення”, враховуючи, що один клієнт може замовити кілька товарів. Зробити поле “Код_клієнта” ключовим в таблиці “Клієнти” бази даних MS Access і зв’яжіть через нього таблиці “Клієнти” і “Замовлення” зв’язком типу “один-до-багатьох”. Створити запит “Підсумки” на основі таблиць “Клієнти” і “Замовлення”, що показує всіх клієнтів разом з товаром, який вони замовили. Роздрукувати обидві таблиці,структури, таблицю зв"язків,запит та результат запиту.

Варіант 2

1. Поясніть сутність технології експертних систем

2. Опишіть, для чого потрібні таблиці в MS Access і як вони зв’язуються між собою.

3. Створити в MS Access базу даних постачальників обладнання. Для цього створити таблицю “Постачальники” з полями (“Код_постач”, “Фірма”, “Адреса”, “Особа”), а також таблицю “Поставки” з полями (“Номер”, “Код_постач”, “Виріб”, “Дата”, “Кількість”, “Сума”).

Типи полів вибрати відповідно до змісту. Створити форму “Агенти” на основі таблиці “Постачальники” і ввести за її допомогою 5 записів у таблицю. Введіть 8 записів безпосередньо в таблицю “Поставки”, враховуючи, що один постачальник може поставляти декілька видів обладнання. Зробити поле “Код_постач” ключовим у таблиці “Постачаль­ники” і через нього зв’язати таблиці “Постачальники” і “Пос­тавки” зв’язком типу “один-до-багатьох”. Створити запит “Під­сумки” на основі таблиць “Постачальники” і “Поставки”, що показує всіх постачальників разом з обладнанням, яке вони постачали Роздрукувати обидві таблиці,структури, форму,таблицю зв"язків,запит та результат запиту.

.

Варіант 3

1. Опишіть протоколи обміну даними, які використовуються в мережі Інтернет.

2. Опишіть, для чого потрібні таблиці в MS Access і як вони зв’язуються між собою.

3. Створити в MS Access базу даних постачальників послуг мобільного зв"язку. Для цього створити таблицю“Постачальники” з полями (“Код_постач”, “Фірма”, “Адреса”, “Особа”), а також таблицю “Поставка послуг” з полями (“Номер”, “Код_постач”, “Вид послуги”, “Дата”, “Сума”).

Типи полів вибрати відповідно до змісту. Створити форму “Агенти” на основі таблиці “Постачальники” і ввести за її допомогою 5 записів у таблицю. Введіть 8 записів безпосередньо в таблицю “Поставки”, враховуючи, що один постачальник може поставляти декілька видів послуш. Зробити поле “Код_постач” ключовим у таблиці “Постачаль­ники” і через нього зв’язати таблиці “Постачальники” і “ Поставка послуг ” зв’язком типу “один-до-багатьох”. Створити запит “Під­сумки” на основі таблиць “Постачальники”, "Поставка послуг ”, що показує всіх постачальників разом з послугами, які вони постачали. Роздрукувати обидві таблиці,структури, таблицю зв"язків, запит та результат запиту.

 

Варіант 4

1. Опишіть, як призначити стартову сторінку в програмі Internet Explorer.

2. Охарактеризуйте запити в MS Access і наведіть приклади їх використання.

Створити в MS Access базу даних машин, які ремонтуються. Для цього створити таблицю “СТО” з полями (“Корпус”, “Майстер”, “Номер_дільниці”), а також таблицю “Машини” з полями (“Номер_дільниці”, “ПІБ_власника”, “Адреса”, “Дата”). Типи полів вибрати відповідно до їх змісту. Створіть форму “Станція” на основі таблиці “СТО” і введіть за її допомогою 5 записів у таблицю. Введіть 8 записів безпосередньо в таблицю “Машини”, враховуючи, що на одній дільниці можуть ремонтуватись кілька машин. Зробіть поле “Номер_дільниці” ключовим у таблиці “СТО” і зв’яжіть через нього таблиці “СТО” і “Машини” зв’язком типу “один-до-багатьох”. На основі таблиць “СТО” і “Машини” створіть запит “Дільниця”, якій за номером дільниці, видає всі дані про машини, які ремонтуються на цій дільниці. Створити запит “Підсумки” і на його основі побудувати звіт з такою ж назвою, який видає всі дані про всі машини, що ремонтуються на стації.. Роздрукувати обидві таблиці,структури, таблицю зв"язків, запит та результат запиту.

Варіант 5

1. Охарактеризуйте основні інформаційні служби в глобальній мережі Інтернет.

2. Опишіть, як побудувати схему даних(таблицю зв"язків) в MS Access.

3. Створити в MS Access базу даних працівників магазину. Для цього створити таблицю “Штат” з полями (“Код_посади”, “Посада”, “Оклад”), а також таблицю “Співробітники” з полями (“Таб_номер”, “ПІБ”, “Код_посади”, “Дата_народження”, “Дата_прийому”). Типи полів вибрати відповідно до їх змісту. Створити форму “Штатна” на основі таблиці “Штат” і ввести за допомогою цієї форми 5 записів у цю таблицю. Введіть 8 записів безпосередньо в таблицю “Співробітники”, враховуючи, що на одной посаді можуть працювати кілька співробітників. Зробити поле “Код_посади” ключовим у таблиці “Штат” і зв’язати через нього таблиці “Штат” і “Співробітники” зв’язком типу “один-до-багатьох”. Створити запит “Співробітник” на основі таблиць “Штат” і “Співробітники”, який за прізвищем працівника, запит, видає всі дані про працівника, тобто посаду, оклад і т. д. Роздрукувати обидві таблиці,структури, таблицю зв"язків, запит та результат запиту.

 

Варіант 6

1. Опишіть, як знайти потрібну інформацію в Інтернеті. Знайдіть адреси платіжних систем з використанням цифрової готівки.

2. Поясніть, для чого використовуються звіти в MS Access і як вони створюються.

3. Створити в MS Access базу даних магазинів, що виконують замовлення. Для цього створити таблицю “Магазини” з полями (“Код_магазину”, “Адреса”, “Телефон”), а також таблицю “Замовлення” з полями (“Номер_замови”, “Код_магазину”, “Назва_товару”, “Фірма”, “Дата”, “Ціна”, “Кількість”, “Сума”). Типи полів вибрати відповідно до їх змісту. Введіть 8 записів безпосередньо в таблицю “Замовлення”, враховуючи, що один магазин може виконувати кілька замовлень. Зробити поле “Код_магазину” ключовим у таблиці “Магазини”, зв’язати через нього таблиці “Магазини” і “Замовлення” зв’язком типу “один-до-багатьох”. Створити запит “Підсумки” на основі цих двох таблиць, що показує всі магазини разом з замовленнями.Роздрукувати обидві таблиці,структури, таблицю зв"язків, запит та результат запиту.

 

 

Варіант 7

 

1. Які моделі представлення даних існують нині.

2. В яких одиницях вимірюють кількість інформації? Охарактеризуйте, що така предметна область

3. Скласти в MS Access базу даних про підготовку до походу студентів. Назвати цю базу «Похід». У ній насамперед повинна бути таблиця відомостей про учасників походу. Ця таблиця "Учасники" складається з полів «Код учасника», «Прізвище», «Ім’я», «група», «Адреса», «Телефон»:Та складіть таблицю"Спорядження" До неї будуть занесені дані про спорядження-"код спорядження","назва","код учасника", яке повинні взяти з собою учасники.Типи полів вибрати відповідно до їх змісту..Ввести 5 записів в таблицю"Учасники" та 8 записів в таблицю "Спорядження". Зробити поле “ Код учасника ” ключовим у таблиці “ Учасники ”, зв’язати через нього таблиці “ Учасники ” і “ Спорядження ” зв’язком типу “один-до-багатьох”. Створити запит “Похід студентів” на основі цих двох таблиць, що показує всіх студентів разом з спорядженням,яке вони взяли.Роздрукувати обидві таблиці,структури, таблицю зв"язків, запит та результат запиту.


 

 

Додаток 1.

Промислово-економічний коледж



<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Человек, вооруженный кинжалом, менее опасен человека, вооруженного идеей. Аль Капоне | Права и обязанности Сторон. 1.1. Университет принимает на себя обязательства:
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-21; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 270 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Не будет большим злом, если студент впадет в заблуждение; если же ошибаются великие умы, мир дорого оплачивает их ошибки. © Никола Тесла
==> читать все изречения...

2602 - | 2280 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.