Стаття 2
Високі Договірні Сторони взаємодіють у виконанні діючих усних чи письмових угод та домовленостей між собою з будь-яких питань, якщо це не шкодить нормальній життєдіяльності суспільства та не суперечить загальновизнаним нормам моралі.
Стаття 3
Високі Договірні Сторони проводять регулярні (не рідше одного разу на місяць) консультації для обміну думками як з питань двосторонніх відносин, так і з багатосторонніх проблем, які становлять взаємний інтерес двох чи більше сторін.
Кожна Висока Договірна Сторона зобов’язується щорічно проводити з’їзд в офіційний день першої групи, а саме 25 квітня, у місці укладення угоди, для узгодження актуальних питань та налагодження співпраці.
У випадку неможливості проведення такої зустрічі у зазначений час, вона проводиться в інший день/місяць за рішенням сторін (таке рішення приймається переважною більшістю голосів сторін договору), проте не рідше одного разу на рік. При цьому з’їзд вважається легітимним, якщо на ньому присутні не менше 10 Високих Договірних Сторін.
Стаття 4
Кожна з Високих Договірних Сторін зобов'язується утримуватись від участі у будь-яких діях, спрямованих проти іншої Сторони, не підтримувати такі дії, ніколи і ні за яких обставин не використовувати свій майбутній чи теперішній правовий статус проти іншої сторони всупереч закону. Стаття 5 Високі Договірні Сторони укладуть між собою інші договори і угоди, беруть на себе інші зобов’язання, необхідні для поліпшення їхніх взаємовідносин, проте керуючись владними положеннями цього договору та положеннями нормативно-правових актів, чинних для сторін. Стаття 6 Положення цього Договору не зачіпають прав і зобов'язань Високих Договірних Сторін, що випливають з законів та підзаконних нормативно-правових актів, а також інших договорів, укладених між високими договірними сторонами та між високими договірними сторонами та третіми особами, чинних для кожної сторони, та не впливають на такі права і зобов’язання. Стаття 7 Спори щодо тлумачення і застосування цього Договору вирішуватимуться шляхом консультацій і переговорів між Високими Договірними Сторонами.Положення цього Договору можуть бути змінені або доповнені за згодою сторін кваліфікованою більшістю голосів (15 голосів). Голосування повинно проводитись за участю не менше вісімнадцяти Високих Договірних Сторін у он-лайн режимі чи у місці укладення угоди. Стаття 8 Цей Договір підлягає ратифікації і набуває чинності на третій день після дня підписання Високими Договірними Сторонами ратифікаційних грамот та даного договору. Стаття 9 Цей Договір укладено на безстроковий термін на віки вічні. Жодна зі сторін договору не має права вийти з нього за власним бажанням чи за бажанням іншої сторони чи інших сторін, денонсувати даний договір чи припинити його існування будь-яким чином. Здійснено в м. Чернівці 22 червня 2013 року в одному примірнику, українською мовою, текст є автентичним та після ратифікації зберігатиметься у Високої Договірної Сторони за місцем підписання угоди. Високі Договірні Сторони Андроник Оксана Леонідівна _____________Бартусяк Павло Ігорович _____________Бурдейна Наталя Василівна _____________Василатій Олександр Олександровим _____________Венгринович Христина Романівна _____________Гаврилаш Тетяна Миколаївна _____________Гнатюк Ольга Олегівна _____________Довгошия Уляна Михайлівна _____________Карвацька Кристина Валеріївна _____________Келічавий Богдан Вікторович _____________Кирницька Ілона Геннадіївна _____________Косован Олександр Вікторович _____________Костюк Марина Андріївна _____________Кучер Богдана Ігорівна _____________Максимчук Марина В _____________Павлик Віталій Ярославович _____________Попельницька Ніна Сергіївна _____________Рябко Ірина Геннадіївна _____________Тимків Ксенія Іванівна _____________Федик Павло Ігорович _____________Фуркал Сергій Олександрович _____________Халус Юлія Василівна _____________Чуйка Катерина Віталіївна _____________Шевчук Володимир Вікторович _____________м. Чернівці, 22 червня 2013 року № 001/24