Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕ≥дведенн€ п≥дсумк≥в уроку (4 хв)
ќтже подорож завершилас€.

 азка-питанн€. (–обота з макетами у зошит≥). «≥бралис€ представники вс≥х вид≥в трикутник≥в на л≥сов≥й гал€вин≥ ≥ стали обговорювати питанн€ про виб≥р свого корол€. ƒовго сперечалис€ ≥ н≥€к не могли прийти до Їдиноњ думки. ≤ ось один старий трикутник сказав: Уƒавайте вс≥ п≥демо до царства трикутник≥в. ’то першим прийде, то ≥ буде королем.

¬с≥ погодилис€. –ано вранц≥ трикутники в≥дправилис€ в далеку подорож. Ќа дороз≥ мандр≥вник≥в зустр≥лас€ р≥чка, €ка сказала: Уѕерепливуть мене лише т≥, у кого вс≥ кути гостр≥Ф.

„астина трикутник≥в залишилис€ на берез≥, ≥нш≥ перепливли ≥ в≥дправилис€ дал≥. Ќа дороз≥ њм зустр≥лас€ висока гора, €ка сказала, що дасть пройти лише тим, у кого хоч би дв≥ сторони р≥вн≥. ўо здолали другу перешкоду продовжили дорогу. ƒ≥йшли до великого обриву, де був вузький м≥ст. ћ≥ст сказав, що пропустить тих, у кого вс≥ сторони р≥вн≥. ѕо мосту пройшов лише один трикутник, €кий першим д≥ставс€ до царства ≥ був проголошений королем.

ѕитанн€:

ü ’то став королем?

ü ’то був основним суперником?

ü ’то першим вийшов ≥з змаганн€?

Ќа наступних уроках ми д≥знаЇмос€ €кими чудовими властивост€ми волод≥Ї р≥вносторонн≥й трикутник? ≤ чому саме в≥н став королем.

6. ƒомашнЇ завданн€. (1 хв.)

ќпрацювати п.13, виконати є387, 406. —класти кросворд, ≥з ключовим словом “рикутник.


ƒодаток ∆

ѕсихолог≥чна характеристика учн€

Ѕолюта Ќатал≥€ ёр≥њвна (24.12.1993)

—клад с≥м'њ: батько Ц Ѕолюта ёр≥й ћиколайович, мати Ц Ѕолюта ќлена ћихайл≥вна, сестра Ц Ѕолюта √анна ёр≥њвна, бабус€ Ц Ћевакова “ет€на ¬≥ктор≥вна.

Ўк≥льна усп≥шн≥сть: на достатньому р≥вн≥, середн≥й бал Ц 9.

—татус у колектив≥: схильна п≥клуватис€ про колектив, вс≥ вчинки й слова, в≥днесен≥ до Ќатал≥њ, св≥дчать про повагу до нењ, це € спостер≥гала прот€гом всього часу практики.

јктивн≥сть: приймаЇ активну участь у шк≥льних заходах, в шк≥льних ол≥мп≥адах, Ї головою учкому школи.

”часть у позашк≥льних заходах: приймаЇ активну участь в культурному розвитку села, д≥вчина сп≥ваЇ на вс≥х св€тах в сел≥, трудових десантах, Ї членом ≥сторико-краЇзнавчого гуртка, приймаЇ участь в змаганн€х з волейболу.

ѕ≥знавальна сфера:

”вага: завжди легко ≥ швидко зосереджуЇ свою увагу на по€сненн€х вчител€, н≥коли не в≥двол≥каЇтьс€ на уроц≥, помилок через неуважн≥сть у роботах не припускаЇтьс€.

ѕам'€ть: п≥д час навчанн€ може запам'€тати лише те, у чому попередньо роз≥бралас€; матер≥ал, що вимагаЇ механ≥чного запам'€товуванн€, даЇтьс€ з трудом. ќперативна пам'€ть Ц швидко розум≥Ї почуте або прочитане без спец≥альних навчань, не витрачаЇ багато часу на повторенн€ того, що потр≥бно запам'€тати.

ћисленн€: досить швидко розум≥Ї матер≥ал, швидше за багатьох ≥нших розв'€зуЇ задач≥, ≥нод≥ пропонуЇ власн≥ ориг≥нальн≥ розв'€занн€. ƒ≥вчина добре м≥ркуЇ, €сно мислить, не плутаЇтьс€ в думках.

ќсобливост≥ навчальноњ д≥€льност≥:

”люблен≥ предмети: заруб≥жна л≥тература, англ≥йська мова, х≥м≥€, б≥олог≥€.

≤н≥ц≥ативн≥сть учн€: приймаЇ участь у л≥тературних вечорах, в шк≥льних св€тах та вечорах, досить часто виступаЇ ≥н≥ц≥атором нових справ, €к≥ виконуЇ в призначений строк.

–≥вень усп≥шност≥: на достатньому р≥вн≥. «ац≥кавлена в одержанн≥ нових знань в р≥зних галуз€х науки й культури. Ќайнижча оц≥нка з алгебри ≥ геометр≥њ (7) тому, що у д≥вчини б≥льш≥ схильност≥ до гуман≥тарних наук, а не до точних, отже вона не дуже њх полюбл€Ї.

ћова учн€:

—ловниковий запас у Ќатал≥ багатий, адже д≥вчина багато читаЇ. ƒобре розум≥Ї недоказане, може вдало п≥дбирати необх≥дн≥ слова або словосполученн€. ¬она маЇ св≥й багатий словниковий запас.

ћовне мистецтво: Ќатал€ досить вм≥ло, €сно ≥ точно висловлюЇ своњ думки. ћоже без труднощ≥в побудувати розпов≥дь, €ку розпов≥сть так, що вс≥м слухачам буде все зрозум≥ло. «авд€ки багатому словниковому запасу вона не плутаЇтьс€ в словах. ћоже точно ≥ зрозум≥ло висловлювати своњ думки. √оворить переконливо, ви€вл€ючи зац≥кавлен≥сть у сп≥врозмовника.

≈моц≥йна виразн≥сть: передаЇ почутт€ через м≥м≥ку, жести, рухи. ¬она може зм≥нювати тональн≥сть ≥ вираженн€ голосу, коли хоче на чомусь наголосити або спростувати певн≥ твердженн€. ¬с≥ вище перерахован≥ емоц≥йн≥ стани допомагають њй краще висловлювати думки.

ѕисьмова мова: д≥вчина добре висловлюЇ своњ думки на папер≥. ѕрид≥л€Ї значну увагу тому, щоб було зрозум≥ло про те що вона висловлюЇ на папер≥.

≈моц≥йно-вольова сфера:

” Ќатал≥ прот€гом всього часу практики € спостер≥гала так≥ вольов≥ €кост≥: см≥лив≥сть Ц у б≥льшост≥ випадк≥в вступаЇ в боротьбу, нав≥ть €кщо супротивник в≥д нењ сильн≥ший; р≥шуч≥сть Ц завжди самост≥йно, без коливань приймаЇ в≥дпов≥дальне р≥шенн€; наполеглив≥сть Ц завжди намагаЇтьс€ виконанн€ нам≥чене, нав≥ть €кщо потр≥бн≥ тривал≥ зусилл€, не в≥дступаЇ перед труднощами; самовладанн€ Ц завжди вм≥Ї придушити небажан≥ емоц≥йн≥ про€ви.

ƒ≥вчина завжди емоц≥йно жваво реагуЇ на будь-€к≥ життЇв≥ €вища; њњ можуть глибоко до сл≥з схвилювати розпов≥дь, к≥ноф≥льм.

“емперамент, характер:

ƒом≥нуючий тип темпераменту флегматичний (методика јйзенка з обробкою результат≥в додаЇтьс€).

’арактер спок≥йний, вр≥вноважений, з рисами екзальтованост≥.

Ќатал€ Ц дуже вихована д≥вчина. ¬она з повагою ставитьс€ до вс≥х, хто њњ оточуЇ, не дозвол€Ї соб≥ ображати ≥ створювати конфл≥кти в колектив≥. ¬она надзвичайно уважна ≥ дбайлива до р≥дних ≥ близьких людей.

«агалом можна сказати, що у Ќатал≥ самооц≥нка адекватна. “ому вона правильно реагуЇ на справедливу критику, прислуховуЇтьс€ до добрих порад. «авжди ретельно зважуЇ своњ слова ≥ вчинки.

” д≥вчини низька реактивна тривожн≥сть ≥ пом≥рна особиста тривожн≥сть (тест —п≥лберга з обробкою результат≥в додаЇтьс€).

≤нтереси, схильност≥, зд≥бност≥:

ƒ≥вчина маЇ широк≥ та ст≥йк≥ ≥нтереси. ” Ќатал≥ Ї сильний ≥нтерес до вокалу, чим вона ≥ займаЇтьс€ в шк≥льних гуртках. “акож вона прид≥л€Ї значну увагу художн≥й творчост≥. ƒ≥вчина досить ст≥йка в своњх починанн€х. ¬она завжди прагне дос€гти задуманого.

–озумов≥ та творч≥ зд≥бност≥: можна сказати, що у д≥вчини Ї схильност≥ до ≥нтелектуальних зд≥бностей, музичного ≥ л≥тературного талант≥в (тест Ђ¬изначенн€ зд≥бностей учн€ї).

—пр€мован≥сть особистост≥: д≥вчина прагне бути активною учасницею шк≥льного житт€, тому вона приймаЇ участь в р≥зних конкурсах, сп≥ваЇ, малюЇ, що означаЇ дл€ нењ бути розвиненою людиною в сучасному сусп≥льств≥. ¬она вважаЇ, що вс€ виконана нею робота, буде корисна в њњ подальшому житт≥. ƒ≥вчина прагне добре вчитис€, щоб отримати в подальшому вищу осв≥ту ≥ престижну роботу. Ќатал€ прагне з усього зробленого здобути знанн€ ≥ навички дл€ себе.

¬она завжди правильно приймаЇ р≥шенн€, добре висловлюЇ думки. я можу сказати лише одне, що д≥вчин≥ потр≥бно пол≥пшити результати к≥лькох навчальних предмет≥в, а дл€ цього треба б≥льше займатис€ ≥ сп≥лкуватис€ з вчителем. ¬загал≥, на мою думку, це вже сформована особист≥сть, €ка прагне дос€гати поставлених ц≥лей (бланки в≥дпов≥дей додаютьс€).

 


ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2015-10-01; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 386 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ћюди избавились бы от половины своих непри€тностей, если бы договорились о значении слов. © –ене ƒекарт
==> читать все изречени€...

1530 - | 1339 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.01 с.