Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Зв і т про педагог і чну практику.

 

Практику проходила в ЗОШ І-ІІІ ступеня № 10, в 6-А класі, м.Слов’янська.                                                                                                                                                                      

Початок практики: 4 лютого 2013 р.

Кінець практики: 23 лютого 2013 р.

Класний керівник: Бухаліна Олена Костянтинівна.

 

  Протягом педагогічної практики, ми були ознайомлені з обов’язками класного керівника, задачами школи та орієнтацією навчально-виховної роботи.  Нами були оглянут план виховної роботи на друге півріччя 6-А класу. Ми проаналізували шкільну програму обсуговуючої праі з 5 до 11 класів, побачили як змінилась програма на протязі 30 років. Ознайомились з остаткуванням, інструментами та посібниками з обслуговуючої праці.

 

Захід проведений нами, на мою думку є дуже актуальним не тільки школярам але й дорослим, бо автомобілв стає все більше, і діти ще частіше зустрічаються з різними ситуаціями на дорозі.

 Тема проведеного заходу «Наши друзья – дорожные запрещающие знаки». В підготовці до нашого заходу ми розширили свій кругозір стосовно правил дорожнього руху, ознайомилися з заборонюючими знаками дорожнього руху, провели зв’язок з дорожніми знаками нашого міста, щоб навести приклади учням, та донести до них важливість цієї теми. Після проведення нашого виховного заходу ми разм із методистом  Лідією Олександрівною та практиканткою Яценко Катериною проаналізували його, зробили  зауваження, вказали на помилки та підсказали методи їх усунення, які у подальшому ми будемо намагатися не повторювати, до всіх наставлень я буду у подальшому прислуховуватися, бо це є дуже важливим при роботі з дітьми. Проведеним заходом я залишилась задоволена, бо на протязі всього уроку діти були активними, уважними, було видно, що ми змогли їх зацікавити, та довели актуальність ціэї теми, діти з задоволенням брали участь у конкурсах та колетивно творчих заходах, задавали багато питань та намагалися на ці ж питання відповідати, намагалися наводити приклади з життя, які в н них гарно виходили. Цілі заходу були Ми уточнили і розширили уявлення про дорожні знаки, їх призначення, познайомились з заборонними дорожніми знаками, навчились бачити і розуміти ці знаки в житті, уточнили і активізували словниковий запас по темі. Виховали у дітей повагу до них, довли потрібність цих знаків на дорозі. А також розвили зорову увагу і сприйняття, виховали культуру поведінки на дорогах.Сформували навички доброзичливості, самостійності, відповідальності.

 

 

За час практики ми відвідали захід, який проводила студентка – практикантка Яценко Катерина. Захід проводився 13.05.2013у 7-А класі,на шостому уроці, о 12.45, у 22 аудиторії, присутніх – 22 учня.

Тема заходу: "Love Story". Мета класної години: сформувати правильне розуміння великого почуття любові, взаємоповаги люблячих людей один до одного, з урахуванням вікових особливостей учнів.

 

Готуючись до проведення заходу, було вивчено та оглянуто багато матеріалу, щодо обраної теми. Ми використали багато джерел інформації, такі як:

 

1.Куперман А.І., Миронов Ю.В. Безпека дорожнього руху. – М.: Академія, 1999.

2. Правила дорожнього руху. – М.: Академія, 2000.

3.Богачева І. Школа, де дружать інспектор з водієм // Всеросійська газета «Добра дорога дитинства». – М. – 2001. - №10.

4. Бочарова В. Г. Педагогіка Школі соціальної роботи. – М., 1994.

5. Василькова Ю.В., ВасильковаТ.А. Соціальна педагогіка: Курс лекцій: Учбов. посібник длястуд.висш.пед.учебн. закладів. – 2-ге вид. стереотип. – М.: Видавничий центр «Академія», 2000.

6.Внеклассние заходи щодо профілактиці дитячого дорожньо-транспортного травматизму. – Перм: УДАІ УВС Пермській області, 1995.

7. ДавидоваГ.Е. Професійна безпеку дітей // Всеросійська газета «Добра дорога дитинства». – М. – 2001. - №2.

8. Діти – турбота загальна.Игротека «ДДТ» граємо зБ.Г.Никитьиной // Всеросійська газета «Добра дорога дитинства». – М. – 2004. - №1.

9. Косий Ю.М. Про шляхи і про вулиці. – Горький: Волго-Вятское книжкове видавництво, 1995.

10. Методичні рекомендації із профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. – Ярославль: УДАІ УВС Ярославській області, 1993.

11. Про стан, причини й заходи з запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму в Кіровській області протягом 7 місяців 2005 р. - Кіров:УГИБДД Кіровській області, 2005.

12. Овчарова О.Н. Методика викладання правил дорожнього руху на системі профтехосвіти. – М.: Студія «>Диафильм» Держкіно СРСР, 1881.

13. Правила дорожнього руху РФ (з коментарями, малюнками). – СПб, 2006.

14. Поважайте світлофор. – Кіров: ДАІ Кіровській області й Кіровський обласної інститут удосконалення вчителів, 1995.

Всі завдання надані класним керівником ми робили вчасно та із задоволенням. Ми допомогли зроьити класу костюм Валентинки до дня Святого Валентина та провели реперицію разом з учнями.Також нами була проведена бесіда, тема якої була: «Як пов’язані довкілля і здоров’я людини, перевірка щоденників – щоп’ятниці.

Під час цієї практики, я багато для себе дізналася нової  інформації та методик  роботи з дітьми. Побачили, якими методами та як вчителі роботають в школі, спробувала застосувати свої знання на прктиці. Побачила, що учні дуже різні, та кожного з них треба підходити по різному. Спробувала завоювати повагу учнів, це було важко бо деякі вчителі нас навіть не пускали на уроки і взагалі не зверталі увагу, діти все це бачили, тому нам було не зовсім легко.Побачила, як різні вчителі слідкують за дісципліною в класі та зрозуміла, щовона є дуже важливою в процесі навчання. Побачили відносини колективу учнів, ми навіть проаналізували учнів того року та цього, як змінився колектив та можливі чиники перетворення клективу. Була змога подивитись, як зараз розвиваються учні, що їх цікавить. Ми побачили,як поводять себе учні на різних предметах та на перерві, визначили роль вчителя, його поведінку, авторитет учителів серед школярів.

 

Ця практика дала мені багато знань та досвіду, я проаналізувала поведінку вчителей 6-А класу, та зробила для себе висновки стосовно повдінки вчителя з учнми. Становлення авторитетом для чнів. Досвід, який надала мені ця практика я зможу використовувати і у подальшому житті, в роботі не тільки вчителем в школі але й у інших навчально- виховних закладах.

 



<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Тест 2. Найдите в списке социальные явления, которые в России можно рассматривать как негативные последствия глобализации. | Указания по оформлению контрольной работы
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2018-11-11; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 140 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Жизнь - это то, что с тобой происходит, пока ты строишь планы. © Джон Леннон
==> читать все изречения...

2298 - | 2067 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.