Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Проекційне зображення на кресленнях - вигляди

ПРАКТИЧНА РОБОТА №3

Мета роботи: виконати комплексне креслення виглядів технічної деталі, які повинні знаходитися в проекційному зв’язку на всіх трьох площинах проекцій, побудувати необхідні прості розрізи та нанести розміри.

Завдання на практичну роботу:

1. Опрацювати нормативні документи, державні стандарти України (ДСТУ) та державні загальносоюзні стандарти (ГОСТ), а саме: ГОСТ 2.305-68 – «Зображення – види, розрізи, січення».

2. Уважно ознайомитися з конструкцією за її наочним зображенням і визначити основні геометричні тіла, з яких вона складається. Визначити, яке зображення деталі треба використати як головний вигляд (зображення, яке містить найбільш повну інформацію про форму і розміри предмета).

3. Накреслити три вигляди технічної деталі у масштабі 1:1 за даним наочним зображенням відносно до виконаних у додатку Г зображень з побудовою необхідних простих розрізів та нанесенням розмірів.

4. Виділити на аркуші паперу відповідну площу для кожного вигляду деталі. Нанести тонко олівцем усі лінії видимого і невидимого контуру, розчленувавши деталь на основні геометричні тіла. Усі елементи деталі повинні знаходитися в проекційному зв’язку на всіх трьох площинах проекцій. Цього досягають проведенням постійної прямої креслення – лінії під кутом 45º між горизонтальною і профільною проекціями (виглядом зверху і виглядом зліва).

5. Нанести всі необхідні виносні й розмірні лінії, проставити розмірні числа. Розміри елементів деталі потрібно наносити з урахуванням технології її виготовлення; розміри кожного елемента деталі проставляють лише на одному з виглядів.

6. Заповнити основні написи й перевірити правильність усіх побудов. Навести видимі контури деталі товстою основною лінією. Лінії проекційного зв’язку та лінії побудови на навчальному кресленні можна не видаляти.

7. Завдання практичної роботи 3 слід виконувати по варіанту, який вибирають згідно з порядковим номером списку студентів.

Оформлення креслень. Аркуш 3 контрольної роботи виконуються на форматі А3. Формат А3 в контрольній роботі розташовують горизонтально. Перш за все на аркуші необхідно накреслити рамку, яка обмежує робоче поле креслення. В межах робочого поля креслення в правому нижньому кутку аркуша викреслюють основний напис за ГОСТ.

Аркуш 3 містить завдання по темах: Точка та пряма. Площини та лінії. Методи проекцій. Система прямокутних проекцій. Проекції геометричних тіл. Побудова зображень на кресленнях: вигляди, розрізи, перерізи.



<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Подведение итогов и награждение. 2.1. Участниками Олимпиады являются дошкольники в возрасте 6 лет и старше, посещающие образовательные учреждения города | Как Вы думаете, почему людям бывает трудно избавиться от вредных привычек?
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-04-15; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1460 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студент всегда отчаянный романтик! Хоть может сдать на двойку романтизм. © Эдуард А. Асадов
==> читать все изречения...

2505 - | 2240 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.087 с.