Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Поняття та історія виникнення кава-брейку




УКООПОСВІТА

Новомосковський кооперативний коледж економіки та права ім.С.В.Литвиненка

Індивідуальне завдання

Організація та проведення кави-брейк.

cтудентки гр.РО-31,

спеціальності 5.14010102 «Ресторанне обслуговування»

Войт Богдан Русланович

М.Новомосковськ

ЗМІСТ

1. Організація кави-брейк………………………………………….3
1.1 Поняття та історія виникнення кава-брейку……………....3

1.2. Різновиди та поради проведення «кавової перерви»……4

2. Проведення кави-брейк…………………………………………5
2.1 Необхідість данних заходів……………………………………5

2.2Створення меню та правильність обрання часу проведення……..6

Висновок………………………………………………………………8

 

 

1. Організація кави-брейк.

Поняття та історія виникнення кава-брейку

 

Кава-брейк — це коротка перерва (10-40 хв) під час наукової або бізнес-конференції для прийому їжі і неформального спілкування. Зазвичай являє собою стіл з чашками, банками розчинної кави та/або чаєм у пакетиках, пляшками з гарячою водою, цукерками, цукром, вершками і печивом. Однак можуть бути і спиртні напої (коньяк, вино, горілка) з гарячими закусками. Як і під час фуршету, кава-брейк не передбачає фіксованих місць, учасники самі собі наливають каву і їдять стоячи.

Такий захід, як кава-брейк, є задумкою американців. Причиною виникнення такої перерви став випуск нового продукту - розчинної кави. Для його поширення створили Панамериканське бюро. У ньому складалися постачальники цього товару з США, Канади та інших країн. Кампанія, спрямована на збільшення попиту і споживання кави, почалася в 1936 році. Для просування продукту була створена PR-акція. Рекламне гасло звучало так: «Зроби перерву, випий напій бадьорості і відпочинь».

Після проведення даної кампанії в лексикон американців і входить поняття «кава-брейк». Організація такого заходу стає традицією. Тепер будь-яка прес-конференція, ділова зустріч, презентація в Америці не проходять без кава-брейку.

 

1.2. Різновиди та поради проведення «кавової перерви»

Різновиди:

 

Філософський - включає в себе проведення семінару і короткої перерви. За чашкою ароматного чаю або кави обговорюються якісь філософські проблеми.

Фуршет-коктейль - після переговорів, конференції і так далі слідує перерва на каву-чай з невеликим перекусом.

Виїзне чаювання - для проведення кави-брейку зазвичай підбираються приміщення, де є кафетерій, їдальня, бар з необхідним обладнанням (посудом, меблями, предметами сервірування). Але іноді захід може відбуватися і на свіжому повітрі, на природі.

 

Перш ніж організовувати даний захід, прочитайте кілька порад. Сподіваємося, вони вам допоможуть. Якщо ви збираєтеся прийом проводити в літній період, то в меню слід включити фрукти, овочі, прохолодні напої (мінеральну воду, соки), а якщо в зимовий, то краще подати страви більш калорійні (сендвічі, бутерброди, тістечка, печиво). Фрукти і овочі краще заздалегідь вимити. Обов’язково на стіл треба поставити паперові серветки.

Каву слід подавати в чашках з форфору. В запасі повинні бути кілька видів напою. Адже одні запрошені п’ють розчинну, інші віддають перевагу натуральній, меленій. До приготування напою бажано підходити індивідуально. А краще всього запросити професіоналів, які у виготовленні кави знають толк. Або ж придбати сучасну техніку — кавоварку. Вона проста в застосуванні, так що з приготуванням різноманітних видів кави впорається і непідготовлена людина.

Чай можна подавати чорний або зелений. Екзотичними видами не варто захоплюватися, так як у присутніх на заході може бути алергія. Доречно ще подати гарячий шоколад, какао-продукти.

Кава і чай зазвичай вживають з цукром, вершками, молоком, лимоном, так що заздалегідь подбайте про їх наявність на столі.

Чудово й майстерно організована кава-брейк здатна сприятливо вплинути на результат переговорів, ділової зустрічі.

Щоб у учасників після вашого заходу залишилося тільки позитивне враження, треба все продумати до дрібниць. Також варто чітко дотриматися регламенту і етикету.

 

 

2. Проведення кави-брейк





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-03-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 378 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Если вы думаете, что на что-то способны, вы правы; если думаете, что у вас ничего не получится - вы тоже правы. © Генри Форд
==> читать все изречения...

2282 - | 2212 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.