Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Базові критерії визначення переможців

 

1. Номінація «Кращий студент України» (комплексна характеристика)

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент України» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі освіти, молодіжної політики, представників влади та громадських діячів. Кожен із учасників конкурсу в даній номінації має відповідати наступним критеріям:

— мати середній бал успішності за останню сесію не нижче 4.0;
— брати активну участь у громадському житті вишу, де навчається (міста, регіону, країни);
— проявити себе в спеціальних конкурсах для оцінювання експертами (перелік конкурсів визначається), приклад конкурсів для номінації «Кращий студент України» (2016р.);
— виконати соціальний проект «Три добрі справи» (зробити соціально значимі 3 добрі справи для свого вишу, міста та для того, кому це дійсно необхідно). Результат представити у вигляді відео-ролика тривалістю до 1 хв.

Визначення переможця в номінації «Кращий студент України» проходить у вигляді культурно-масового заходу та має урочистий характер.

 

Конкурсна програма для номінації «Комплексна характеристика»

 

І конкурс: «Я - кращий!»

Тривалість: до 3-х хвилин.

Зміст: відео-формат презентації «себе кращого в своєму виші».

Важливо: новизна та оригінальність підходу подання інформації, майстерність виконання.

 

ІІ конкурс: «Мій талант – кращий!»

Тривалість: до 3-х хвилин.

Зміст: демонстрація своїх індивідуальних творчих здібностей. Для виконання номеру можуть бути задіяні до 5-ти додаткових осіб.

Важливо: майстерність виконання, творчий та яскравий підхід, високий рівень підготовки.

 

ІІІ конкурс: «Мій feed back – кращий!»

Тривалість: до 5 хвилин.

Зміст: формат «питання-відповідь» учасникам.

Важливо: швидкість, оригінальність, гумор.

 

ІV конкурс: «Кращий день із мого студентського життя»

Тривалість: до 5-ти хвилин.

Зміст: у цікавій та оригінальний спосіб представити всі казуси та гумор студентського буття, творчий протест відносно проблем студентського буття та соціально-економічної, політичної ситуації в країні

Важливо: фантазія, гумор, оригінальність, доступність подання інформації.

 

V конкурс: «Кращий студент – соціально відповідальний студент!»

Тривалість: до 2-х хвилин.

Зміст: презентація змісту соціального проекту запропонованого конкурсантом та перших кроків, які були реалізовані до урочистої частини регіонального етапу.

Важливо: актуальність проблеми, результативність пропонованих заходів та реальність виконання проекту, висвітлення в ЗМІ.

 

Загальні критерії оцінювання конкурсантів: актуальність, художній рівень, акторське мистецтво, режисерське рішення програми, сценічна культура конкурсанта.

 

2. Номінація «Кращий студент-аналітик України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-аналітик» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі аналітики. На оцінку експертної ради представляється аналітичний доробок конкурсанта (надруковані або розміщенні в інтернеті дослідження в галузях політики, економіки, політології, соціології, методології, філософії, культурології, мистецтвознавства, маркетингу, реклами). Критерії визначення переможця: ґрунтовність, новаторство, сміливість.

3. Номінація «Кращий студент-громадський діяч України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-громадський діяч» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі громадської діяльності. Кожен із учасників конкурсу в даній номінації має надати інформацію про громадську діяльність протягом 2015/2016 навчального року з переліком, суттю та своєю роллю в проведенні проектів, із відповідними посиланнями на інтернет-видання (фото та/або друковані видання) й есе до 2 сторінок на тему своїх проектів (Times New Roman, 12 шрифт).

4. Номінація «Кращий студент-дизайнер України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-дизайнер» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі дизайну. На оцінку експертної ради представляється дизайнерська робота конкурсанта. Обов’язково мають розглядатися роботи в галузі «Графічний дизайн» та інформація щодо вже отриманих нагород за дизайнерські продукти, розроблені конкурсантом. За рішенням вишівського (регіонального) оргкомітету можуть розглядатися й інші галузі дизайну.

5. Номінація «Кращий студент-медійник України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-медійник» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі медіа. Кожен із учасників конкурсу в даній номінації має надати найкращу, на думку конкурсанта, друковану роботу, опубліковану в ЗМІ або відео-, аудіо-записи передач, що пройшли в ефірі, записані на компакт-дисках. Пропоновані на конкурс роботи повинні відображати студентське життя в найбільш значущих його проявах (активність, відпочинок, заходи, зустрічі, навчання тощо). Критерії оцінки: повнота змісту творчих робіт, оригінальність форм їх подачі, образність і відповідність нормам української або російської мови, відповідність матеріалів вимогам жанру, актуальність, об’єктивність, глибина розкриття теми.

В номінації також розглядаються конкурсанти, які будь-яким чином відносяться до виробництва медій: редактора, ведучі, власники, менеджери, видавці. Критерії оцінки: популярність і креативність; оцінюється продукт і внесок у його створення.

6. Номінація «Кращий студент-науковець України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-науковець» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі освіти та науки за затвердженим вишівським (регіональним, Всеукраїнським — відповідно до рівня) оргкомітетом напрямками.

Кожен із учасників конкурсу в даній номінації має: надати інформацію про наукові здобутки за минулий академічний рік: у письмовому вигляді вказати про участь у наукових конференціях, повідомити публікації, наукові доповіді та тематичні заходи, в яких брав участь конкурсант (при наявності нагород, відзнак, публікацій – додати копії таких документів до опису своєї наукової діяльності).

За вимогою експертної ради або організаторів – надати власну наукову роботу або статтю на профільну для конкурсанта тематику, бажано таку, що спеціально готувалася для участі в наукових конференціях, публікаціях тощо.

7. Номінація «Кращий студент-програміст України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-програміст» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі інформатики. На оцінку експертної ради представляються програми для персональних комп’ютерів, планшетів і мобільних телефонів конкурсанта в будь-якій галузі програмування, а також інформацію щодо вже отриманих нагород за програмні продукти, розроблені конкурсантом. Критерії визначення переможця: якість, новаторство, можливість впровадження.

8. Номінація «Кращий студент-спортсмен України»

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент-спортсмен» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі спорту. Кожен із учасників конкурсу в даній номінації має надати інформацію про спортивні здобутки за минулий академічний рік: копії дипломів, грамот, відзнак та інших нагород в області спорту, які можуть вплинути на прийняття рішення експертної ради.

 



<== предыдущая лекция | следующая лекция ==>
Сценарий музыкально-театрального представления | Краткая информация о РГУФКСМиТ
Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-02-24; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 342 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Если президенты не могут делать этого со своими женами, они делают это со своими странами © Иосиф Бродский
==> читать все изречения...

2487 - | 2350 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.