қ ә қ ұң ұ ғ . қ әң ғ ұ қғ ү . Excell ғң ө ғ .Қғ қ .
, ұғ ә қғ ғ қ ғ ғ қ.ң қ ә ә ғ ң ұ . ұң ғ ү ұ қғ ү . ң ө ұ ғ ө.
қ ө
қ қ ө . қң ғ қ ң ң ө . ө өң ө қ. ң ә ұқғғ қ ә қ ү .
ң ә ұқғ қ:
Ұ= Қ қ / (өө/ tkc) = (Қ қ * tkc) /өө
ұғ: Қ қ ққ қ, өө өң ө құ, tkc- ң ү .
қ қ ү ғ ө ә ө ө қ:
қ = өө /Қ қ
ұғ:
өө ө өң құ;
қ - қ ғ ң ғғ қ-қ қ.
қң ү
-қ ң ө. өң ұ қң ө ә қ:
қ =Қ қ /өө.
қ ққң ү : ә . қ ққ қң ққ ғ ғ . ә ө өң ө қң ғ ғ ғ қ ққ ү.
|
|
қң қ ң қң ққ ө қғ . ө ө ү ң ққ қ қ қ:
Қ қ = / Қ қ.
қ
қң - ұ әң ө қ қ ң қ қ . қң - ұ өң қ ү қ , - құқң ү қ.
қң ө -қ құқң ң қ қ . қң ә қ ө .
қң ң ң қ ң:
қ = .қ. + қғ ө.+ .ө.+ .ғ.
ұғ:
.қ өң қ қ ;
қғ ө- қғ ө ;
.ө- өң қ қ ;
.ғ.-қ ң ғң .
қң қ:
қ=**Қ .
ұғ:
қ қ қң ;
- қ ү ғ;
Қ . қ ү қң қ қң ө.
ғ қ қ ғқ қ қғ қ, ққ қ, қ қ, қ қ ә қ қ .
ә қ ө = ++++.
ұ:
=*(++++).
өң ққ қң ө ө қ:
өқ = (/t ..)*.
|
|
ұғ:
- ө ө құ ң 4- ғ ө ғ:
t .- ңң ү :
- ө қң , ү.
қ ө қ қ :
Қ қ = * t3
ұғ:
ө ұ ү ғ,
t3- қң ө, қ ү.
қғ ө қң ө қ:
қ*ө=(Q*Tө * ү) /
ұғ:
Q- ғ ң ө ғ;
Tө- ө ұқғ;
- ғ ңң ұқғ;
ү- ғң ү қғ ө ө ғң ң ө:
ү=( +0,5 )/ (+).
ұғ: ә ө ұғ ғ ғ.
қ қ қ қң ө ө ө өң ү қ ., әң қ ң қ , қ ө ө . қ әқ қ ң ү қ ә қ қ, , қғ ө, ө ү ө .
- әң қ қ құ ү ә ө ң ө ң ә ө ө ғ ү қ . қ өң қ ә қ қ ө.
қ - ө ң ө ү ұ өң құ ө қ ө ң ө.ғ:
1.Ө ққ, ң құ , , , қ , , ққ ө, құ құғ қ ;
2.қғ ө;
3.қ ңң ғ .
қ - құ қғ қ, ң қ қ
ғ:
Қғ ө;
, қ қ ө ө;
ғ, қ ө, ққ ү ә .. қ қ қ .
ң құ - қ қ ғ - ұ қғ қ , ғ ң ғ ө , ң ө құ қ ғғ ғ ә.Өң құ ұғ ұғ ғ ғ ң.
|
|
Ө құ ә - қ қң ө құ ңң ғ ә ң ғ ұқ ң құ қ ә.
ә- ұ ә ғ ә қ қ , қ, ғ ө қ қ ғ ө құ ғ , , ғ ә ө ғ .
ә- ұ ә ө қң ү қ ңғ ғң ө құ ғ, ң ң қң ө құ ғң ө құ қ.
қң ғ ө :
) қң қ :
():
= ӨӨ/Қ
ұ ӨӨ- ң ө ө ө;
Қ- ң қң ;
ә) ң ұқғ (Ұ1):
Ұ1 = (Қ*)/ ӨӨ Ұ1 = /,
ұ: қ ң;
) қң қ: (Қ)
Қ=/Қ
ұ ң .
2.ә қ қ ү қ :
) ө қң қ қң қ:
ҚҚ= 1* қ,
ұ
1- құқ ө ү ғ. ң ү ғң ң ғ ө ;
қ - қғ қң . ң ғқ қң, қ қң ә қ қң қ;
ә) қғ өң қ қң қ ӨҚ;
ӨҚ= 1*Ұ * ө
ұ 1- құқ ө ү ө ғ ұ ұқғ;
Ұ-ө ңң ұқғ;
ө- ғң ө ;
) ғң ө ө:
|
|
Ү1+ 0.5Ү2
ө= −−−−−−−−−−;
ұ
Ү1- ө ңң ғқ ү ү ғң ү ғ;
Ү2- ө ңң ү ү ғң ү ғ;
) ө қң қ (өқ)
өқ= 1* ө
ұ ө қғ ө қң . ә қ қғ қ ғ, қ ө қ.
ң ң ө қ ү ү (Q)1. ;
ұқ.
Q = √2mo/rk
ұ m- ң қ ө,;
- қғ қ ө ғ, ң;
r- қ қ қ ғ;
k- ң ғ, ң.
ұқ
Q = √ 2FD/H
ұ F- құ, ң;
D- ң қ;
H- қ ғ, ң.
2 ң (N):
N= m / Q
3. T= Ұ /
ұ - ғ ;
Ұ- ұ ңңұқғ, ү.
:
қ қ ә ғ қң қ, қғ ө ө, <ғқ > Қ-ң қң қ, қң қ ө қң.
:
ө қң қ қң қ қ:
ҚҚ= 1 * қ
ұ 1- ң құқ ө ү ғ;
қ - ң ғғ қ, қ қң ә қ қң қғ ң құқ ө ү ғ :
ң ө ү ғ ң ғ ө;
ғ ң ұқғ ұ ғ ө ө ө.
ә .
ұ ә ң ү ғ.
1= 4500 /90ү= 50 ң құ.
Қғ қң қ
қ= (14+5)+(19/2)+(3+0,5)=32 ү.
ғ қң қ. ҚҚ
ҚҚ= 20 ң *32ү =1600
ө қғ ө қғ қң қ қ:
ӨҚ = 1*Ұ * ө
ұ 1- құқ ө ө ғ ұ ү ғ.
Ұ--Ө ң ұқғ.
ө ғң ө .
Ө ғң құқ ө ү ғ 4- қ ғң ө ғғ ұ қ 90 ү ө :
|
|
1= 5850/90ү=65 ң .
ә ғң ө :
ө = Ү1+0,5 Ү 2/100
ұ Ү1- ө ңң ғқ ү ү ғң ү ғ;
Ү 2- ө ңң ү ү ғң ү ғ.
ө= (40+0,5*60)/100=0,7
қғ ө қғ қң қ ғ ң:
ӨҚ=65ң *12ү*0,7= 546ң .
ө қ қң қ :
өқ =1*ө
ұ ө- қғ ө .
өқ = 65 ң *4 ү = 260 ң .
4. ғқ Қ-ң қң қ қ. ү ғ, қғ ө, ө, қ ғ ғ, ғ, ә ққ ө, ғ қң қ құ.
Қ = 1600+546+260+30+240+188+67=2931 ң .
5. қң қ ө :
) қң қ
Қ =ӨӨ / Қ
ұ ӨӨ- ң ө ө ө;
Қ- ң қң .
Қ=25200 ң / 2931ң =8,6 ү
ә) ң ұқғ Ұ1= / Қ,
ұ - қ ң.
Ұ1 = 360ү/9 =40ү
6. қ құ қң қ қ қ:
) ғ.
ә ғ ү қ ғ. 1
1=4320 ң /90 ү = 48000
Қ ң ғ ққ ү ү :
= (32-3)=29 ү.
ғ қң қ қ ҚҚ.
ҚҚ= 48000*29 ү=1392 ң .
ә) қғ ө.
Құқ ө ү ө ғ ұ қ ғ.
1 =5400 ң /90ү=60000.
қ ө ңң ұқғ 2 ү ққ. қғ ө қң қ қ ӨҚ.
ӨҚ=60 ң *(12ү-2ү)*0,7=420ң .
) ө.
ө қ қ өқ.
өқ=60ң *(4ү-1ү)=180ң .
7.ғқ Қ- қң қ қ .
Қ 1392+420+180+30+240+188+67=2517
8. ғ ң қң қ. = 2931-2517=414 ң .
9. қң қ . ү қ қ ө ө қң қ қ.
ө өң қ ө:
25200ң *1,1=27720ң .
9-ғ ң қң қ ұ қ:
27720 ң /9=3080 ң .
ғ қң қ .
қ =3080-2517=563ң .
IV. Қ.
қ ұ қ .Ә.ң қ ғ ә ә қ қ ғ қ. ң ү ғ ң қ ң қ . қ ү ғ ұғ, қғ ңғғ . ә ғ ң ң , қ ғ . ғ ә ұ ғ қ қ ә ң ң ғ қ , ә ғ ө.
ғ , ү , ққ ң ң ө қ. ң ә ғ қ қ ұ .ң ө ғғ ңғ қ қ қ қ ң әң қ ә қ ө ү ұқ ң ү.ә қ қ ә ғ , ө ұ, ұ, қ ә ә ү ғ .
ғ ә әң ң , ң ң ү ғ ң ұғ. ұ ү қң қ ғ .