1. Є досвід користуванням соцмережами та блогами.
Web 2.0 (визначення Тіма О'Рейлі) - методика проектування систем, які шляхом обліку мережевих взаємодій стають тим краще, чим більше людей ними користуються. Особливістю веб 2.0. є принцип залучення користувачів до наповнення і багаторазової вивірки інформаційного матеріалу. Визначення Тіма О'Рейлі потребує уточнення. Говорячи «стають краще», мають на увазі швидше «стають повніше», тобто мова, як правило, йде про наповнення інформацією, проте питання її надійності, достовірності, об'єктивності не розглядаються.
По суті, термін «Web 2.0» позначає проекти та сервіси, активно розвиває і покращує самими користувачами: блоги, wiki, соціальні мережі і т. д.
2. Заходимо на задану сторінку.
Мова HTML є похідною SGML від мови розроблена починаючи з 1980-х років. Ця мова є мовою розмітки веб-сторінок в Інтернеті. На сьогодні є 12 версій мови. Розмітка в HTML складається з чотирьох основних компонентів: елементів (та їхніх атрибутів), базових типів даних, символьних мнемонік та декларації типу документа.
3. Заходимо на вказані джерела.
4. Теґ (англ. tag) — у системах обробки інформації – ознака даних; (релевантне) ключове слово або термін, що асоціюється або надається фрагменту інформації (зображенню, географічній карті, відео-кліпу тощо), описуючи в такий спосіб фрагмент та дозволяючи здійснювати класифікацію на основі ключових слів та пошук інформації; теги використовуються для таких ресурсів як комп'ютерні файли, веб-сторінки, цифрові зображення, закладки тощо. Зазвичай, теґи обираються неформально та індивідуально в залежності від автора/творця інформаційного фрагмента, або його споживачами/глядачами/спільнотою. Теґи використовуються для таких ресурсів як комп'ютерні файли, веб-сторінки, цифрові зображення, та закладки (як в службах соціальних закладок, так і в поточному поколінні веб-браузерів). Через це, поняття «теґ» асоціюється з Web 2.0. Часто, об'єкт може мати більше ніж один теґ.
Команди мови HTML називаються тегами. Теги бувають одинарними і парними. Більшість тегів є парними, як наприклад, тег означення HTML-файлу: <HTML>... </HTML>.
Парні теги позначають початок і кінець області дії відповідної команди. Теги записують у кутових дужках. Тег, що закриває область дії, має косу риску. Не забувайте її писати, інакше тег працюватиме неправильно. Тег може містити параметри, які користувач записує у першому тезі через пропуск, наприклад, <BODY TEXT="red">.
Між тегами <TITLE>...</TITLE> пишуть заголовок Windows-вікна, а між <BODY napaметри>...</BODY> – основний текст, до якого застосовують теги форматування.
Тег HEAD позначає початок і заголовка.
5. Заходимо на відповідну сторінку.
6. Для створення веб-сайтів існує безліч різних програм. Одні з них є редакторами html, інші - редакторами серверних або клієнтських скриптів, а треті - редакторами таблиць css. Всі вони найчастіше візуалізують процес редагування, і Ви можете бачити як буде виглядати той або інший елемент на Вашому сайті.Кожний веб-сайт складається з веб-сторінок, кожна з яких, у свою чергу, складається з коду мовою html, що відповідає за оформлення сторінки, і власне вмісту. Тому редактори html - програми, створення сайту без яких неможливо. Які вони бувають? Що можна зробити з їхньою допомогою? Давайте спробуємо розібратися.HTML-редактори можна розділити на дві умовні основні групи: текстові і візуальні. У текстових html-редакторах можна писати й правити html-код вручну. А за допомогою візуальних редакторів Ви можете, не знаючи мову html, створювати веб-сторінки, використовуючи візуалізовані компоненти. Блокнот. Отже, самий вірний і надійний редактор - звичайний вбудований в ОС Windows текстовий редактор «Блокнот» (Notepad). Для того щоб написати в блокноті html-код веб-сторінки не потрібно ніяких додаткових інструментів - досить запустити блокнот, написати в ньому html-код і зберегти документ із розширенням.html. Однак щоб писати й редагувати html-код у блокноті, необхідно дуже добре знати мову html і уважно стежити за написанням коду, тому що написання великих обсягів коду вручну підвищує ймовірність виникнення помилок.
7. Створюємо та зберігаємо документ у Блокноті.
8. Ознайомлюємося з тегами для кирилиці
9.