Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Підготовка до ультразвукових досліджень




Будь-яке дослідження базується на взаємодії в системі лікар-прилад-хворий, і його якість визначається трьома складовими цієї системи.

УЗД органів та судин черевної порожнини, нирок, наднирників.

Звичайна підготовка пацієнта до дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору включає обстеження натщесерце з обмеженням харчування напередодні, тобто за 1-2 дні до проведення дослідження виключіть із раціону продукти, які викликають здуття, газовані напої, легко повечеряйте напередодні дослідження не пізніше 19.00 і вранці натщесерце йдіть до лікаря. Якщо дослідження призначене в 2 половині дня, вранці допускається легкий сніданок не пізніше 6-8 годин до дослідження. Однак, ці заходи не завжди призводять до бажаного результату, а в ряді випадків можуть спровокувати підвищення газоутворення в кишечнику. Для лікування синдрому метеоризму використовуються засоби, що нормалізують перистальтику кишечника і прискорюють евакуацію газів з нього. Тому для якісної підготовки до дослідження рекомендують також застосування активованого вугілля, Еспумізан, ефективність яких доведена в ряді робіт (В.В.Мітьков, «Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини: вплив підготовки хворого на якість одержуваної інформації»). Дітям 1-го року життя УЗ-дослідження черевної порожнини проводиться натщесерце через 3-3,5 години від останнього годування. При вираженому метеоризмі необхідно застосування Еспумізану відповідно до інструкції.

Візуалізація головки підшлункової залози

Режим дозування Еспумізану.

Спосіб застосування та дози

При метеоризмі: дорослим по 2 чайні ложки 3-5 разів на добу; дітям віком від 6 до 14 років по 1-2 чайні ложки 3-5 разів на добу, дітям грудного і молодшого віку призначають по 1 чайній ложці 3-5 разів на добу. Препарат приймають внутрішньо під час прийому їжі або після їжі, при необхідності також перед сном. Дітям грудного і молодшого віку препарат дають з дитячим харчуванням з пляшечки чи з рідиною після їжі. Перед вживанням флакон з емульсією необхідно збовтувати. Для підготовки до рентгенографії та ультразвукового дослідження органів черевної порожнини: призначають по 2 чайні ложки 3 рази на день за день до дослідження і 2 чайні ложки вранці в день дослідження.

Представлена ​​коротка інформація виробника щодо дозування лікарських засобів у дорослих. Перед призначенням препарату уважно читайте інструкцію.

УЗД органів малого тазу у жінок

Проводиться двома способами: трансабдомінально і трансвагінально.

Для трансабдомінального дослідження (через черевну стінку) необхідно наповнити сечовий міхур. Для чого за 2 години до дослідження випити не менше 1 літра негазованої рідини або протягом 3-4 годин не мочитися.

Для дослідження трансвагінальним датчиком не забудьте правила підготовки візиту до гінеколога.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2017-01-21; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 334 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Если вы думаете, что на что-то способны, вы правы; если думаете, что у вас ничего не получится - вы тоже правы. © Генри Форд
==> читать все изречения...

2214 - | 2158 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.