Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Важливою є примітка до розділу ХІ, яка визначає термін «готові вироби».




Термін “готові” у групах 56–63 означає:

 

1) Вироби, просто розрізані іншим способом, але не у формі квадратів чи прямокутників, наприклад, викройки одягу (патронки суконь) з текстильного матеріалу; вироби з краями, вирізаними фестонами (як наприклад, деякі види ганчірок для витирання пилу), також вважаються готовими виробами.

 

2) Вироби в закінченому вигляді, готові до використання (або які потребують лише відділення шляхом розрізування розділювальних ниток) і які не потребують зшивання або подальшого оброблення. Подібні вироби включають трикотажні вироби машинного чи ручного в’язання точно за заданою формою та деякі ганчірки для витирання пилу, рушники, скатертини, хустки, ковдри і т.д., в яких нитки по основі залишені вільними і кінці утоку відрізані для утворення бахроми.

 

Проте, вироби прямокутної (включаючи квадратну) форми, просто нарізані з великих кусків без іншої обробки і без бахроми, яка утворюється шляхом розрізування розділювальних ниток, не розглядаються як “виготовлені в закінченому (завершеному) вигляді”. Той факт, що ці вироби можуть бути подані в складеному чи розфасованому в упакування вигляді (наприклад, для роздрібної торгівлі) не впливає на їхню класифікацію.

 

3) Розрізані по розміру та такі, що мають, щонайменше, один термічно запаяний край, кромки якого явно підігнуті чи спресовані, і з іншими краями, оброблені способом, що описаний в будь-якому пункті даної Примітки, за винятком матеріалів, в яких різані краї захищені від осипання термічним розрізанням чи іншим простим способом.

 

4) Вироби підрублені або з пругом чи з вузликовою бахромою (з додатковими нитками або без них) на всіх краях (наприклад, носовики з загорненими краями та скатертини з вузликовою бахромою), але крім тканих виробів, в яких різані краї застережені від розпускання обметуванням чи будь-яким іншим простим способом.

 

5) Вироби, розрізані за заданим розміром та піддані обробці краю шляхом висмикування крайніх ниток для утворення бахроми. У цьому випадку “висмикування ниток” означає просте висмикування декількох основних чи утокових ниток після ткацтва без подальшої обробки (наприклад, вишивки) матеріалу. У ряді випадків полотнища подібного матеріалу використовуються для переробки в білизну.

 

6) Вироби зі зшитих, склеєних або інакше зібраних частин. Асортимент цих виробів дуже різноманітний і включає одяг. Проте слід зазначити, що кускові товари, які складаються з двох або кількох полотнищ ідентичного матеріалу, з’єднаних край до краю або які складаються з двох чи більше текстильних матеріалів, з’єднаних шарами, не вважаються готовими виробами так само, як і текстильні матеріали в куску, що складаються з одного і більше шарів текстильних матеріалів, з’єднаних з підкладкою прошиванням або іншим способом.

 

7) Трикотажні вироби машинного чи ручного в’язання за заданою формою, подані як окремі вироби або у формі ряду виробів за довжиною.

*

  Тканини із синтетичних штапельних волокон з вмiстом менш як 85 мас.% таких волокон, змішаних головним чином або винятково з бавовною, з поверхневою щiльнiстю понад 170 г/м2:
  - невибiленi або вибiленi:
5514 11 00 00 - - з полiефiрних штапельних волокон полотняного переплетення
5514 12 00 00 - - з полiефiрних штапельних волокон саржевого переплетення трьох або чотирьох ниток, включаючи зворотну (збиту) саржу
5514 19 - - iншi тканини:
5514 19 10 00 - - - з полiефiрних штапельних волокон
5514 19 90 00 - - - інші
  - пофарбованi:
5514 21 00 00 - - з полiефiрних штапельних волокон полотняного переплетення
5514 22 00 00 - - з полiефiрних штапельних волокон саржевого переплетення трьох або чотирьох ниток, включаючи зворотну (збиту) саржу
5514 23 00 00 - - iншi тканини з полiефiрних штапельних волокон

 

При класифікації одягу з текстильних матеріалів (групи 61, 62) необхідно керуватися такими положеннями приміток до розділу та груп.

1. Предмети одягу з текстильних матеріалів, що належать до різних товарних позицій, слід класифікувати у відповідних товарних позиціях, навіть коли предмети одягу подано у наборах для роздрібної торгівлі

 

2. Термін “костюм” означає набір одягу з двох або трьох предметів, з лицьового боку виготовлених з ідентичного полотна, який складається з:

- одного піджака або жакета, які з лицьового боку, за винятком рукавів, складаються з чотирьох або більше деталей, призначених для верхньої частини тіла. До складу цього комплекту може включатися один строгий жилет, передня частина якого виготовлена з такої самої тканини, що і поверхня інших компонентів набору з лицьового боку, а задня частина — з такої самої тканини, що і підкладка (підбивка) піджака або жакета; та

- одного предмета одягу, призначеного для нижньої частини тіла, який складається з штанів, бриджів або шортів (крім купальних), спідниці або спідниці-штанів, без шлейок або нагрудників.

Усі компоненти “костюма” повинні бути виконані з полотна однакового переплетення, одного кольору та сировинного складу; також вони повинні бути єдиного фасону і відповідних або сумісних розмірів. Ці компоненти можуть мати кант (смужку тканини, вшитої в шов) з іншої тканини.

Якщо кілька окремих предметів одягу, призначених для нижньої частини тіла (наприклад, дві пари штанів або штани і шорти, або спідниця чи спідниця-штани та штани), присутні одночасно, компонентом костюма для чоловіків або хлопців, призначеним для нижньої частини тіла, повинна бути одна пара штанів, а костюма для жінок або дівчат – спідниця або спідниця-штани, інші предмети одягу класифікуються окремо.

2. Термін “одяг дитячий та додаткові речі до одягу” означає вироби для дітей зростом не більш як 86 см;

 

3. Одяг, який застібається спереду зліва направо, слід розглядати як одяг для чоловіків або хлопців, а одяг, який застібається спереду справа наліво, — як одяг для жінок або дівчат.

Якщо не можна відрізнити, для кого призначений одяг — для чоловіків або хлопців чи для жінок або дівчат, він повинен класифікуватися в товарних позиціях, які включають одяг для жінок або дівчат.

 

 

  Костюми, комплекти, пiджаки, блейзери, штани, комбiнезони із шлейками, бриджi та шорти (крiм купальних), трикотажнi, для чоловiкiв або хлопцiв:
6103 10 - костюми:
6103 10 10 00 - - з вовни або тонкого волосу тварин
6103 10 90 00 - - інші
  - комплекти:
6103 22 00 00 - - з бавовни
6103 23 00 00 - - із синтетичних волокон
6103 29 00 00 - - з iнших текстильних матерiалiв
  - пiджаки та блейзери:
6103 31 00 00 - - з вовни або тонкого волосу тварин
6103 32 00 00 - - з бавовни
6103 33 00 00 - - із синтетичних волокон
6103 39 00 00 - - з iнших текстильних матерiалiв
  - штани, комбiнезони із шлейками, бриджi та шорти:
6103 41 00 - - з вовни або тонкого волосу тварин:
6103 41 00 10 - - - штани та бриджi
6103 41 00 90 - - - iншi
6103 42 00 00 - - з бавовни
6103 43 00 00 - - із синтетичних волокон
6103 49 00 00 - - з iнших текстильних матерiалiв

 

  Блузки, сорочки та сорочки з короткими рукавами, для жiнок або дiвчат:
6206 10 00 00 - із шовку або вiдходiв шовку
6206 20 00 00 - з вовни або тонкого волосу тварин
6206 30 00 00 - з бавовни
6206 40 00 00 - із синтетичних або штучних волокон
6206 90 - з iнших текстильних матерiалiв:
6206 90 10 00 - - з льону або волокна рами
6206 90 90 00 - - iншi

Наприклад, для поняття «блузки» даються такі додаткові поясненяня.

Блузки для жінок або дівчат - це легкий одяг, призначений для вкривання верхньої частини тіла, різних фасонів і звичайно вільного покрою, з коміром або без коміра, з рукавами або без рукавів, з будь-яким видом вирізу горловини або принаймні з шлейками, з розрізом або без розрізу. Вони також можуть мати будь-яке оздоблення, наприклад, зав’язки, жабо, краватки, мереживо або вишивку.

Сорочки та сорочки з короткими рукавами для жінок або дівчат - це одяг, призначений для вкривання верхньої частини тіла з повним або частковим розрізом від шиї, з рукавами, звичайно з коміром, з кишенями або без них, але без кишень нижче талії. Покрій цього одягу такий самий, що й в сорочок для чоловіків та хлопчиків і, таким чином, розріз, як правило, знаходиться попереду. Обидві половини розрізу застібаються або накладаються одне на одне справа наліво.

 

У групі 63 є окрема позиція, в якій класифікується одяг та інші вироби, що використовувалися.

 

6309 00 00 Одяг та інші вироби, що використовувалися:
6309 00 00 10 - взуття
6309 00 00 20 - одяг і додаткові речі до одягу та їх частини
6309 00 00 90 - інші

 

 

При цьому до товарної позиції 6309 включаються тільки:

(а) вироби з текстильних матеріалів:

- одяг і додаткові речі до одягу та їх частини;

- ковдри та пледи дорожні;

- білизна постільна, столова, туалетна або кухонна;

- вироби для меблювання, крім килимів, меблево-декоративних тканин і гобеленів;

(b) взуття і головні убори з будь-якого матеріалу, крім азбесту.

Для включення до цієї товарної позиції вищезазначені вироби повинні одночасно відповідати таким вимогам:

- мати помітні ознаки використання (носіння), та

- поставлятися навалом (без упаковки) або у тюках, мішках чи аналогічних упаковках.

 

 

Розділ XII Взуття, головні убори, парасольки від дощу та сонця, палиці, стеки, батоги та їх частини; пір’я оброблене і вироби з нього; штучні квіти; вироби з волосся людини
Група 64 Взуття, гетри та аналогічні вироби; їх частини
Група 65 Головні убори та їх частини
Група 66 Парасольки від дощу та сонця, палиці, палиці-сидіння, батоги, хлисти для верхової їзди та їх частини
Група 67 Оброблені пір’я та пух і вироби з них; штучні квіти; вироби з волосся людини

 

Група 64 Взуття, гетри та аналогічні вироби; їх частини

 

Взуття, що включається до цієї групи, може бути різним: від сандалій з верхом, що складається лише з регульованих ремінців чи шнурків, до чобіт з високою халявою (верх яких закриває гомілку і стегно, такі чоботи можуть мати ремені і т.д. для закріплення на поясі для кращої підтримки).

 

У цю групу включаються:

(1) Повсякденні та домашні туфлі на високому каблуці чи без каблука.

(2) Черевики, напівчеревики, чоботи та чоботи з високою халявою.

(3) Сандалі різних фасонів, “еспадрильї” (взуття з верхом із полотна, парусини та підошвою з плетеного рослинного матеріалу), тенісні туфлі, кросівки, купальні тапочки та інше різноманітне взуття.

(4) Спеціальне спортивне взуття, призначене для занять спортом.

(5) Танцювальні туфлі.

(6) Домашнє взуття (наприклад, кімнатні туфлі).

(7) Взуття, цілком виготовлене з одного куска матеріалу, як, наприклад, взуття, одержуване формуванням гуми чи пластмаси, а також взуття, вирізане з одного куска дерева.

(8) Калоші або боти, які надягаються поверх іншого взуття; у деяких випадках вони бувають без каблука.

 

 

До цієї групи не включаються, зокрема:

· взуття, що використовувалося (товарна позиція 6309);

· ортопедичне взуття та інші ортопедичні пристосування, або їх частини (товарна позиція 9021);

· взуття іграшкове та взуття, до якого прикріплені ковзани, льодові або роликові; вироби для захисту гомілки та інші вироби захисного призначення для спорту (група 95).

 

Взуття, розглянуте в цій групі, може бути виготовлено з будь-якого матеріалу (гуми, шкіри, пластмаси, дерева, пробки, текстильних матеріалів, включаючи повсть (чи фетр) та неткані матеріали, з хутра, плетених матеріалів і т.д.) крім азбесту та може містити в будь-яких пропорціях матеріали, зазначені в групі 71(дорогоцінне каміння та метали).

 

Проте у цій групі класифікація взуття проводиться відповідно до матеріалу, з якого виготовляються підошва і верх взуття. Матеріал підкладки та аксесуарів не враховується.

 

Матеріалом верхньої частини взуття вважається матеріал, що має найбільшу площу зовнішньої поверхні, без урахування аксесуарів та деталей зміцнення, таких як окантовки, штафірки, оздоблення, пряжки, клапани, пістони та подібні деталі;

 

Основним матеріалом, з якого виготовлено підошву для взуття, вважається матеріал, що має найбільшу площу дотику поверхні з ґрунтом. При цьому до уваги не беруться шипи, ремінці, гвіздки, протектори або подібні деталі.

 

  Взуття на пiдошвi з гуми, пластмаси, натуральної чи композиційної шкiри та з верхом з натуральної шкiри:
  - взуття спортивне:
6403 12 00 00 - - взуття лижне i гiрськолижне
6403 19 00 00 - - iнше
6403 20 00 00 - взуття на пiдошвi з натуральної шкiри i з верхом з ремiнцiв з натуральної шкiри, якi проходять через пiдйом i охоплюють великий палець ступнi
6403 40 00 00 - iнше взуття, носову частину якого закрито захисним металевим підноском
  - iнше взуття на підошвi з натуральної шкiри:
6403 51 - - що закриває щиколотку:
6403 51 05 00 - - - на дерев’яній основі або платформі без внутрішньої устілки
  - - - інше:
  - - - - що закриває щиколотку, але не частину литки, з устілкою завдовжки:
6403 51 11 00 - - - - - менш як 24 см
  - - - - - 24 см або бiльше:
6403 51 15 00 - - - - - - чоловiче
6403 51 19 00 - - - - - - жiноче
  - - - - iнше взуття з устiлкою завдовжки:
6403 51 91 00 - - - - - менш як 24 см
  - - - - - 24 см або більше:
6403 51 95 00 - - - - - - чоловіче
6403 51 99 00 - - - - - - жіноче
6403 59 - - інше:

 

Група 65 Головні убори та їх частини

 

До цієї групи включаються капелюшні напівфабрикати, капелюшні форми, заготовки для капелюхів і ковпаки, а також капелюхи та інші головні убори будь-яких фасонів і типів, незалежно від того, з якого матеріалу вони виготовлені і для яких цілей призначені (для повсякденного носіння, для театру, маскування, захисту і т.д.).

 

До цієї групи також включаються сітки для волосся з будь-якого матеріалу та деякі спеціальні пристосування для головних уборів.

 

Капелюхи та інші головні убори цієї групи можуть бути прикрашені будь-якою обробкою з будь-якого матеріалу, включаючи обробку, виготовлену з матеріалів групи 71.

 

До цієї групи не включаються:

(а) головні убори для тварин (товарна позиція 4201);

(b) шалі, шарфи, мантильї, вуалі та аналогічні вироби (товарна позиція 6117 або 6214);

(c) головні убори, що мають помітні ознаки використання (носіння) та постачаються навалом (без упаковки) або у тюках, мішках чи аналогічних упаковках (товарна позиція 6309);

(d) перуки та аналогічні вироби (товарна позиція 6704);

(e) головні убори з азбесту (товарна позиція 6812);

(f) капелюхи для ляльок, інші іграшкові головні убори або карнавальні вироби (група 95);

(g) різна фурнітура, використовувана для оброблення капелюхів (пряжки, значки, емблеми, пір’я, штучні квіти і т.п.), у тих випадках, коли вона не є складовим елементом головного убору (відповідні товарні позиції).

 

6505 00 Капелюхи та інші головні убори трикотажні машинного або ручного в’язання, або виготовлені з одного суцільного полотнища (але не із смужок) з мережива, фетру або іншого текстильного матеріалу, з підкладкою або без підкладки, з оздобленням або без оздоблення; сітки для волосся з будь-яких матеріалів, з підкладкою або без підкладки, з оздобленням або без оздоблення:
6505 00 10 00 - з фетру хутряного або з фетру вовняного та хутряного, виготовлені з капелюшних заготівок, ковпаків або плоских заготівок товарної позиції 6501
  - інші:
6505 00 30 00 - - кашкети, кепки з козирками
6505 00 90 00 - - iншi

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-31; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 373 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Даже страх смягчается привычкой. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2456 - | 2156 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.013 с.