Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Додавання поля за допомогою конструктора




1. Відкрити таблицю у вигляді конструктора.

2. Вести назву поля, задати тип даних, задати необхідні властивості.

3. Зберегти таблицю.

Створення зв’язку між таблицями

1. На вкладці Сервіс у групі Зв’язки натисніть кнопку Схема даних .

2. Якщо зв’язки ще не визначено, автоматично відкриється діалогове вікно Відображення таблиці. Якщо воно не відкрилося, на вкладці Конструктор у групі Зв’язки натисніть кнопку Відобразити таблицю.

У діалоговому вікні Відображення таблиці відображаються всі таблиці й запити в базі даних. Щоб переглянути лише таблиці, виберіть вкладку Таблиці. Щоб переглянути лише запити, виберіть вкладку Запити. Для перегляду таблиць і запитів виберіть вкладку Разом.

3. Виберіть одну або кілька таблиць чи запитів і натисніть кнопку Додати. Закінчивши додавати до вкладки "Зв’язки" потрібні таблиці та запити, натисніть кнопку Закрити.

4. Перетягніть поле з однієї таблиці (зазвичай це первинний ключ) до спільного поля (зовнішнього ключа) в іншій таблиці. Щоб перетягнути кілька полів, натисніть клавішу Ctrl, виберіть потрібні поля та перетягніть їх.

Відобразиться діалогове вікно Редагування зв’язків.

5. Переконайтеся, що імена полів – це спільні поля зв’язку. Якщо підставлено неправильне поле, клацніть його та виберіть зі списку потрібне поле.

Щоб забезпечити цілісність цього зв’язку, установіть прапорець Забезпечення цілісності даних. Докладніше про цілісність зв’язків читайте в розділі Забезпечення цілісності зв’язків.

6. Натисніть кнопку Створити.

Між двома таблицями з’явиться лінія зв’язку. Якщо встановлено прапорець Забезпечення цілісності даних, кінці лінії будуть товстіші. Крім того, якщо встановити прапорець Забезпечення цілісності даних, з одного боку лінії над її товстою частиною відображатиметься число 1, а із другого боку над товстою частиною лінії відображатиметься знак нескінченності (∞).

Примітки.

Створення зв'язку "один-до-одного", обидва спільні поля (зазвичай, поля з первинним і зовнішнім ключами) мають мати унікальний індекс. Це означає, що для властивості Індексовано цих полів потрібно встановити значення Так (без повторень). Якщо обидва поля мають унікальні індекси, створюється зв’язок "один-до-одного".

Створення зв'язку "один-до-багатьох", поле на стороні зв’язку "один" (зазвичай, первинний ключ) має мати унікальний індекс. Це означає, що для властивості Індексовано цього поля потрібно встановити значення Так (без повторень). Поле на стороні "багато" не має мати унікальний індекс, тобто індекс цього поля може повторюватися. Це означає, що властивість Індексовано має мати значення Ні або Так (повторення дозволені). Коли індекс одного поля унікальний, а індекс другого – ні, створюється зв’язок "один-до-багатьох".

Література:

1.1. Довідка Microsoft Office Access.

1.2. http://office.microsoft.com/uk-ua/access.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 325 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Наука — это организованные знания, мудрость — это организованная жизнь. © Иммануил Кант
==> читать все изречения...

2242 - | 2051 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.