Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Ветеринарне обслуговування тварин




5.1 Особа, яка утримує тварину, зобов'язана:

5.1.1 забезпечити своєчасне надання їй ветеринарної допомоги;

5.1.2 щорічно пред'являти тварин у ветлікарню для огляду, імунізації проти сказу лептоспірозу;

5.1.3 у разі виникнення підозри на наявність у тварини захворювання, особа, яка її утримує, зобов'язана негайно ізолювати таку тварину i звернутися до ветеринарного лікаря;

5.1.4 терміново повідомляти медичну і ветеринарну служби про випадки укусів або травмування тваринами самих володарів або сторонніх осіб і обов'язково звертатися за допомогою у лікувальний заклад, а тварину, що покусала або травмувала людину, пред'являти до ветлікарні для огляду і застосування карантину. У випадку покусів і травмування іншої тварини останню також треба пред'явити у ветлікарню для огляду і лікування.

5.2 Ветеринарні процедури щодо тварин можуть здійснювати тільки особи, які мають відповідну фахову освіту.

5.3 Ветеринарне обслуговування повинно включати послуги з евтаназії тварин або новонародженого приплоду тварин.

 

Вилов та тимчасова ізоляція домашніх тварин.

6.1 Собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордниками, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

6.2 Тимчасовій ізоляції підлягають домашні та інші тварини в разі, якщо на це є відповідне рішення органів санітарно-епідеміологічної служби та ветеринарної медицини, а також ті, що завдали тілесних ушкоджень людині або іншій домашній тварині. Тимчасова ізоляція домашніх тварин може проводитись у примусовому порядку, якщо тварина є небезпечною для оточуючих.

6.3 Вилов, вилучення домашніх та інших тварин здійснює підприємство, уповноважене у сфері поводження з домашніми та іншими тваринами у м. Запоріжжя.

6.4 Вилов домашніх та інших тварин окремими громадянами забороняється, крім випадків, коли ці тварини є небезпечними для оточуючих і проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей.

6.5 Вилов тварин проводиться у відсутності сторонніх осіб, особливо дітей, з 05.00 год. до 07.00 та після 20.00 (влітку – після 22.00).

6.6 Виявлені безпритульні домашні та інші тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках підприємства, уповноваженого у сфері поводження з домашніми та іншими тваринами у м. Запоріжжя, що здійснює вилов, і можуть бути повернуті власникам із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання6.

6.7 Виявлені бродячі домашні та інші тварини протягом п'яти днів з дня їх вилову утримуються на карантинних майданчиках підприємства, уповноваженого у сфері поводження з домашніми та іншими тваринами у м. Запоріжжя, що здійснює вилов, і можуть бути передані у спеціалізовані притулки.

Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення про затримання безпритульної тварини не буде виявлено її власника або він не заявить про своє право на неї, право власності на цю тварину переходить до особи, у якої вона була на утриманні та в користуванні.

6.8 Повернені власникам тварини підлягають щепленню від сказу.

6.9 Власники зобов’язані протягом тридцяти днів утримувати таких тварин в ізольованому приміщенні.

 

Умертвіння тварин

7.1 Умертвіння тварин допускається:

7.1.1 для припинення страждань тварин, якщо вони не можуть бути припинені в інший спосіб;

7.1.2 за необхідності умертвіння новонародженого приплоду тварин;

7.1.3 при регулюванні чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, у разі неможливості застосування методів біостерилізації або біологічно обґрунтованих методів, що здійснюються підприємством, уповноваженим у сфері поводження з домашніми та іншими тваринами у м. Запоріжжя;

7.1.4 за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання;

7.1.5 за необхідності оборони від нападу тварини, якщо життя або здоров'я людей знаходиться в небезпеці.

7.2 Міліція в порядку, встановленому Законом України "Про міліцію" (ч. 4 ст. 15 № 565-12) має право на застосування вогнепальної зброї до домашньої тварини в разі, якщо її поведінка створює загрозу для здоров'я людини.

7.3 При умертвінні тварин мають дотримуватися такі вимоги:

7.3.1 умертвіння проводиться методами, що виключають передсмертні страждання тварин;

7.3.2 приміщення, де проводиться умертвіння, повинно бути відокремлене від приміщення, де утримуються інші тварини;

7.3.3 забороняється застосовувати негуманні методи умертвіння тварин;

7.3.4 умертвіння тварин, що страждають, проводиться негайно, якщо їх страждання неможливо припинити іншим чином.

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-07; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 670 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Что разум человека может постигнуть и во что он может поверить, того он способен достичь © Наполеон Хилл
==> читать все изречения...

2457 - | 2272 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.