«ТАС-АВТОЦИВІЛКА ПЛЮС»
«ТАС-АВТОЦИВІЛКА ПЛЮС» – це Ваш «додатковий ліміт» до річного поліса обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласника (поліса ОСЦПВ) для відшкодування збитку майну третьої особи. Договір страхування укладається стосовно легкового авто, що використовується для особистих потреб і не експлуатується в комерційних цілях (у тому числі в режимі таксі).
За договором страхуються майнові інтереси клієнта, пов’язані з відшкодуванням збитку, завданого ним майну третьої особи (фізичної чи юридичної) під час експлуатації застрахованого транспортного засобу. Страховому відшкодуванню підлягає лише збиток, завданий майну потерпілих третіх осіб.
Страхова сума – фіксована, визначена в договорі, встановлюється за вибором клієнта (від 25 000 грн. до 150 000 грн.).
Страхова сума на одну потерпілу третю особу встановлюється пропорційно кількості постраждалих третіх осіб за одним страховим випадком від страхової суми за договором.
Страхові тарифи – уніфіковані, залежать виключно від обраного варіанту розміру страхової суми.
Страхова премія – фіксована, залежить виключно від обраного варіанту розміру страхової суми (від 90 грн. до 255 грн.).
Франшиза – нульова.
Особи, допущені до керування авто (водії) – будь-яка особа, допущена до керування на законних підставах.
Місце дії договор у – територія України.
Термін дії договору – 1 рік. Договір страхування укладається без письмової заяви страхувальника.
Переваги страхування в СГ «ТАС»:
- гнучка та лояльна тарифна система;
- цілодобова підтримка Контакт-Центром компанії;
- можливість знижок за переукладання договору на черговий період;
- нульова франшиза.
ВИСНОВКИ
Автотранспортне страхування дозволяє застрахувати самі засоби транспорту, а також водіїв та пасажирів у разі заподіяння шкоди їм самим чи третім особам. Страхування автотранспортних ризиків пов'язане з глибокими економічними і соціальними змінами, що відбуваються в суспільстві в зв'язку з масовою автомобілізацією, зростанням парку автомобілів і інтенсивності дорожнього руху.
Необхідним є створення умов для розвитку ринку посередницьких послуг у сфері автотранспортного страхування, створення ефективного регулювання і підвищення рівня знань споживачів, де є необхідною умовою для забезпечення стабільності й прозорості транспортного сектора та його фінансового забезпечення. Виникає необхідність у розробці підходів та інструментарію для ефективного вирішення специфічних проблем функціонування транспортного страхового ринку страхових компаній, методів регулювання в умовах глобалізації ринку, що потужно розвивається.
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
1. Кодекс адміністративного судочинства України: зі змінами і доп. від 6 липня 2005 року N 2747-IV 2. Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів: закон України від 1 липня 2004 року N 1961-IV3. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхових відшкодувань: закон України від 17.02.2011 року №3045-VI
4.. Базилевич В.Д. Страховий ринок України. - К.: Товариство «Знання», КОО.- 2008. - 374 с.
5.. Вовчак О.Д. Страхування: навчальний посібник. 3-тє вид. – Львів:»Новий Світ-2000», 2006. – 408 с.
6. Яворська Т.В. Страхові послуги: навчальний посібник- К.: Знання, 2008.- 350с
7. Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг) - Режим доступу: http://www.dfp.gov.ua/
8. Журнал «Фокус.UA» - Режим доступу: http://www.focus.ua
9. Моторне (транспортне) страхове бюро України – Режим доступу: http://www.mtsbu.kiev.ua
10. Журнал «Страховой рейтинг «Insurance TОР» - Режим доступу: http://insurancetop.com
11. Приватне акціонерне товариство «Страхова група «ТАС» - Режим доступу: http://www.tas-insurance.com.ua