Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ƒ≥њ днц при прийманн≥ та в≥дправленн≥ поњзд≥в
Ћ≥тература: ≤нструкц≥€ з руху поњзд≥в ≥ маневровоњ роботи на зал≥зниц€х ”крањни, п.16

 

Ќа д≥л€нках, обладнаних диспетчерською централ≥зац≥Їю, головним засобом сигнал≥зац≥њ при рус≥ поњзд≥в Ї автоматичне блокуванн€ на перегонах та електрична централ≥зац≥€ на станц≥€х.

”правл≥нн€ стр≥лками, сигналам на розд≥льних пунктах та перегонах зд≥йснюЇтьс€ безпосередньо поњзним диспетчером. ѕоложенн€ стр≥лок, зайн€т≥сть стр≥лочних д≥л€нок, станц≥йних кол≥й, обладнаних рейковими колами, та прилеглих до них блок-д≥л€нок перегон≥в, встановлений напр€мок руху на перегонах, а також повторенн€ показань вх≥дних, вих≥дних, маршрутних св≥тлофор≥в контролюЇтьс€ поњзним диспетчером за приладами апарата управл≥нн€.

”с≥ розпор€дженн€, що стосуютьс€ руху поњзд≥в ≥ маневровоњ роботи, поњзний диспетчер по телефону чи рад≥озв'€зку передаЇ безпосередньо машин≥сту або ≥ншому прац≥внику, на €кого на розд≥льному пункт≥ покладаЇтьс€ виконанн€ операц≥й по прийманню ≥ в≥дправленню поњзд≥в або проведенню маневр≥в.

ѕеред прийманн€м поњзда на станц≥ю поњзний диспетчер, переконавшись за показниками контрольних прилад≥в у в≥льн≥сть кол≥њ прийманн€ ≥ стр≥лочних д≥л€нок, установлюЇ маршрут прийманн€.

Ќа д≥л€нках, обладнаних пристро€ми диспетчерськоњ централ≥зац≥њ, що дозвол€ють попередньо задавати маршрути, встановленн€ маршруту прийманн€ може проводитись ≥ при зайн€тост≥ стр≥лочних д≥л€нок ≥ кол≥й. «аборон€Їтьс€ попереднЇ задаванн€ маршрут≥в прийманн€ (в≥дправленн€) поњзду, €кщо кол≥€ (стр≥лочна д≥л€нка) зайн€т≥ спец≥альним самох≥дним рухомим складом. ” вс≥х випадках заборон€Їтьс€ накопиченн€ наказ≥в на приготуванн€ маршрут≥в ≥ попереднЇ задаванн€ ворожих маршрут≥в в одн≥й горловин≥ станц≥њ.

‘актичне переведенн€ стр≥лок ≥ в≥дкритт€ вх≥дного св≥тлофора перев≥р€ютьс€ за показанн€ми в≥дпов≥дних контрольних прилад≥в.

ѕеред в≥дправленн€м поњзда поњзний диспетчер, переконавшись за показниками контрольних прилад≥в на центральному пульт≥ управл≥нн€ у в≥льност≥ стр≥лочних д≥л€нок, а при зм≥н≥ напр€мку - ≥ перегону, встановлюЇ маршрут в≥дправленн€.

Ќа д≥л€нках, обладнаних пристро€ми диспетчерськоњ централ≥зац≥њ, що дозвол€ють попередньо задавати маршрути, встановленн€ маршруту в≥дправленн€ може виконуватись при зайн€тост≥ стр≥лочних д≥л€нок (за вин€тком зайн€тост≥ спец≥альним самох≥дним рухомим складом).

‘актичне переведенн€ стр≥лок ≥ в≥дкритт€ вих≥дного св≥тлофора перев≥р€ютьс€ за показанн€ми в≥дпов≥дних контрольних прилад≥в.

«аборон€Їтьс€ попередньо задавати маршрути через малод≥€льн≥ рейков≥ кола, перел≥к €ких дл€ окремих станц≥й складаЇтьс€ щор≥чно за участю представник≥в Ў„, ƒ—, та затверджуЇтьс€ начальником станц≥њ. «атверджений перел≥к таких д≥льниць маЇ знаходитись у поњзного диспетчера.

якщо п≥сл€ в≥дкритт€ вх≥дного або вих≥дного св≥тлофора виникаЇ необх≥дн≥сть зм≥нити маршрут, диспетчер, попередивши про це машин≥ста, переконавшись, що машин≥ст зрозум≥в його в≥рно, закриваЇ в≥дпов≥дний св≥тлофор ≥ може приступити до готуванн€ нового маршруту ≥ вдруге в≥дкрити св≥тлофор лише п≥сл€ того, €к переконаЇтьс€ у тому, що поњзд затримано б≥л€ вх≥дного св≥тлофора або на кол≥њ в≥дправленн€.

¬≥дправленн€ господарчих поњзд≥в з роботою на перегон≥ ≥ прибутт€м на сус≥дню станц≥ю, а також поњзд≥в з п≥дштовхуючими локомотивами, що пр€мують на весь перег≥н, проводитьс€ в звичайному пор€дку за сигналами автоблокуванн€.

якщо при правильно встановленому маршрут≥ та в≥льн≥й (за показанн€ми прилад≥в управл≥нн€) кол≥њ прийманн€ вх≥дний св≥тлофор не в≥дкриваЇтьс€, поњзд вводитьс€ на станц≥ю при його заборон€ю чому показанн≥ за реЇстрованим наказом поњзного диспетчера, що передаЇтьс€ машин≥сту локомотива:

 

ЂЌаказ єЕ ƒата „ас (годЕ хв...).

ƒозвол€ю машин≥стуЕ ввести поњзд єЕ на станц≥юЕ наЕ.  ол≥ю при заборон€ючому показанн≥ вх≥дного св≥тлофора (л≥тер).

ƒЌ÷ Е(пр≥звище)ї

 

ѕри пр€муванн≥ на станц≥ю за наказом поњзного диспетчера машин≥ст повинен вести поњзд з≥ швидк≥стю не б≥льшою 20 км/год з особливою пильн≥стю та готовн≥стю негайно зупинитись, €кщо зустр≥нетьс€ перешкода дл€ подальшого руху.

ѕри несправност≥ вих≥дного св≥тлофора в≥дправленн€ поњзда проводитьс€ т≥льки при в≥льному в≥д зустр≥чних поњзд≥в перегон≥ ≥ при встановленому дл€ поњзда, що в≥дправл€Їтьс€, напр€мку руху за реЇстрованим наказом поњзного диспетчера, що передаЇтьс€ машин≥сту:

 

ЂЌаказ єЕ ƒата „ас (годЕ хв...).

ƒозвол€ю машин≥стуЕ поњзда єЕ в≥дправитись з≥ станц≥њ Е з Е. кол≥њ при заборон€ючому показанн≥ вих≥дного св≥тлофора (л≥тер).

ƒЌ÷ Е(пр≥звище)ї

 

«а на€вност≥ такого наказу машин≥ст маЇ право в≥дправитись з≥ станц≥њ та вести поњзд з≥ швидк≥стю 20 км/год, з особливою пильн≥стю та готовн≥стю негайно зупинитись, €кщо зустр≥нетьс€ перешкода дл€ подальшого руху, до першого прох≥дного св≥тлофору, а дал≥ Ц за сигналами автоблокуванн€. ” раз≥ в≥дсутност≥ на перегон≥ прох≥дних св≥тлофор≥в машин≥ст повинен сл≥дувати до знака Ђмежа станц≥њї або до додаткового вх≥дного сигналу наступноњ станц≥њ.

 

 

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-11-23; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 263 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

“ак просто быть добрым - нужно только представить себ€ на месте другого человека прежде, чем начать его судить. © ћарлен ƒитрих
==> читать все изречени€...

718 - | 558 -


© 2015-2023 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.008 с.