Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Аналіз резерву та партій товарів




Звіт виводить повний або частковий (якщо встановлено фільтр) список зарезервованих товарів.

У звіт можна вивести інформацію про резерв конкретних товарів. Відбір товарів проводиться за допомогою відповідних фільтрів: товари, групи товарів, категорії товарів.

Можна також подивитися резерви товарів по конкретним контрагентам (контрагенти, групи контрагентів, категорії контрагентів) або по договорами. Звіт можна деталізувати по контрагентах, договорах, рахункам і документами. У звіті відображаються тільки ті документи, які відповідають за резервування та зняття резерву по товару.

Резервування товару може бути зроблено двома документами: рахунком та документом "Введення залишків резерву".

Знімається резерв по товару двома іншими документами - видатковою накладною, виписаною на підставі рахунку, і актом зняття резерву.

Рис. 1 Звіт про резерви товарів

 

Звіт про партії товарів

Даний звіт призначений для відображення інформації про те, як розподілилася продаж товару з точки зору партійного обліку. У даному звіті можна отримати інформацію про рух партій товарів наступних статусів: куплений товар (К), прийнятий на реалізацію товар (П), відданий на реалізацію куплений товар (ОК), відданий на реалізацію товар, раніше прийнятий на реалізацію (ВП). У звіт можна вивести інформацію по партіях товарів всіх вище перелічених статусів або тільки по обраним. Вибір статусу партії, яка буде відображена у звіті, проводиться за допомогою набору перемикачів "Статус партии".

 

Інформація по вартості товару в управлінському звіті відображається у валюті обліку товару, зазначеного для нього в довіднику. Для управлінського обліку можна змінити валюту, в якій будуть підводитися підсумки.

Кількість товару розраховується в одиницях виміру, установлених за замовчуванням в довіднику для товару.

В управлінському звіті інформація виводиться по всій компанії в цілому. Собівартість товару при фінансовому та управлінському обліку може розраховуватися за різними алгоритмами.

У звіт можна відібрати інформацію по конкретних товарах, групах товарів, категорій товарів, а також по довільному списку товарів, груп товарів та категорій (множинний фільтр). Звіт може бути побудований по конкретному постачальнику, групі постачальників, по постачальниках, що належать до певної категорії. За допомогою множинного фільтра можна побудувати звіт за списком довільно обраних постачальників або відібрати постачальників, що відносяться до довільної категорії з заданого списку або обов'язково рівно до всіх категорій цього списку.

Звіт можна сформувати з різним ступенем деталізації. Якщо задана деталізація по документам, що утворюють партії, то тоді можна побачити по яким саме документам була утворена партія товару, статус даної партії і як був витрачений товар ("розгорнутий звіт").

ІНФОРМАЦІЯ В ЗВІТІ

Підсумкова рядок по кожному товару (а саме вона буде виводитися в короткому звіті без деталізації) містить наступну інформацію:

Товар - повне найменування товару

Поч. Залишок - залишок товару в кількісному виразі і сумарної собівартості, розрахований на дату початку звіту.

Надходження - загальна кількість і загальна сума всіх прийнятих товарів по різним партіям. Кількість і сума розраховується за всіма документами приходу в відповідно до обраних у звіті статусами партій. Всі суми, зазначені в документі, перераховуються у валюту обліку товару за курсом, вказаною у довіднику валют на дату кінця звіту. В управлінському звіті в графі " Надходження " суми розраховуються з урахуванням ПДВ.

Видаток - загальна кількість і загальна сума за собівартістю всіх товарів, реалізованої з цієї партії. Видаток товару рахується за всіма видами витратних документів, включаючи документ "Видаткова реалізатора". В управлінському звіті в графі "Витрата" суми розраховуються з урахуванням ПДВ.

Баланс - різниця між видатком і надходженням в кількісному і сумовому вираженні з урахуванням початкового залишку.

Наприклад, якщо початковий залишок деякого товару був 10 шт., прихід
склав 5 шт., а витрата 15 шт., баланс буде рівний нулю.

Обіг без ПДВ - дані по обороту. Ці дані розраховуються за цінами, вказаними у видаткових документах. В оборот включаються тільки реалізовані товари з даної партії. Реалізованими товарами в оптовій і роздрібній торгівлі вважаються товари, оформлені відповідними видатковими накладними, а при передачі на реалізацію факт реалізації товару фіксується документом "Продаж реалізатора ".

Дохід без ПДВ -Дохід, отриманий від продажу конкретної партії товару в абсолютному вираженні. Дохід рахується тільки за реалізованими товарами. Це різниця між сумою отриманої при реалізації товару в ціні продажу (інформація в графі "Оборот з ПДВ") та сумою, витраченою на придбання товару: сума реалізованого товару по собівартості.

Інформація в графі " Витрата " в загальному випадку може не збігатися з сумою витрат, яка бере участь у розрахунку прибутку, оскільки в цю графу можуть потрапляти передані на реалізацію товари, але ще не реалізовані.

Приклад. Куплений товар був відданий на реалізацію. У графі "Витрата" з'явилася відповідна запис про це. Однак в графі "Оборот з ПДВ" записи про продажу товару не з'явилося. Тому в розрахунку прибутку ця інформація брати участь не буде. Коли ж товар буде реалізований (оформлений відповідний документ: «Продажів реалізатора"), то в графі "Оборот з ПДВ" з'явиться відповідна запис про реалізацію товару, і вона буде врахована при розрахунку прибутку.

Дохід у% - це відсоток доходу, який обчислюється як відношення абсолютного значення "Дохід" до сум реалізації (сума по собівартості реалізованих товарів-графа Видаток).

Якщо звіт виводиться з деталізацією, то підсумкова інформація представляється в розгорнутому вигляді.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-23; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 348 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Ваше время ограничено, не тратьте его, живя чужой жизнью © Стив Джобс
==> читать все изречения...

2242 - | 2187 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.