Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕро в≥дмову в задоволенн≥ клопотанн€
м≥сто Ќ-ськ 30 грудн€ 2012 року

 

—л≥дчий сл≥дчого в≥дд≥лу Ќ-ського ћ¬ ”ћ¬— ”крањни в Ќ-ськ≥й област≥ Ќ-ов ј.ј., розгл€нувши клопотанн€ п≥дозрюваного ≤.та йогозахисника «. в≥д 29 грудн€ 2012 року щодо проведенн€ процесуальних д≥й у крим≥нальному провадженн≥, внесеному до ™диного реЇстру досудових розсл≥дувань за є01-000001 в≥д 01.12.2012, за ознаками крим≥нального правопорушенн€, передбаченого ч.3 ст.186    ”крањни,-

¬ — “ ј Ќ ќ ¬ » ¬:

ѕ≥дозрюваний ≤. та його захисник «., ознайомившись 29 грудн€ 2012 року в пор€дку ст. 221  ѕ  ”крањни з матер≥алами крим≥нального провадженн€, внесеному до ™диного реЇстру досудових розсл≥дувань за є01-000001 в≥д 01.12.2012, у день ознайомленн€ за€вили клопотанн€ про проведенн€ п≥д час досудового розсл≥дуванн€ додаткових допит≥в св≥дк≥в, зокрема секретар€ Ќ-ськоњ м≥ськоњ ради √. та першого жител€ м. Ќ-ська —.

«азначене клопотанн€ задоволенню не п≥дл€гаЇ, оск≥льки св≥дки √. та —. неодноразово допитувалас€ у вказаному крим≥нальному провадженн≥ та надали ч≥тк≥ ≥ вичерпн≥ показанн€ з обставин вчиненн€ п≥дозрюваним ≤. крим≥нального правопорушенн€ Ц в≥дкритого заволод≥нн€ майном заступника Ќ-ського м≥ського голови Ќ.

ƒан≥ показанн€ ретельно перев≥рено 24 грудн€ 2012 року п≥д час проведенн€ з цими св≥дками сл≥дчих експеримент≥в за клопотанн€м п≥дозрюваного ≤. та його захисника «., €к≥ були залучен≥ до участ≥ у них, в≥дпов≥дно до ч. 3 ст. 240  ѕ  ”крањни. «а таких обставин, необх≥дност≥ у проведенн≥ додаткових допит≥в св≥дк≥в √. та —. немаЇ.

”раховуючи викладене, керуючись ст.ст. 110 та 220  ѕ  ”крањни, -

ѕ ќ — “ ј Ќ ќ ¬ » ¬:

1. ” задоволенн≥ клопотанн€ п≥дозрюваного ≤. та його захисника «. в≥д 29 грудн€ 2012 року щодо проведенн€ процесуальних д≥й у крим≥нальному провадженн≥ є01-000001 в≥д 01.12.2012 в≥дмовити.

2.  оп≥ю постанови вручити особам, €к≥ за€вили клопотанн€ та роз'€снити, що дане р≥шенн€ може бути оскаржене сл≥дчому судд≥ в≥дпов≥дно до ст.ст. 303, 304  ѕ  ”крањни упродовж 10 дн≥в з дн€ отриманн€ його коп≥њ.

—л≥дчий —¬ Ќ-ського ћ¬ ”ћ¬—

”крањни в Ќ-ськ≥й област≥ ________________

« постановою ознайомлен≥, коп≥ю постанови одержали, право њњ оскарженн€ нам розТ€снено:

Ђ____ї _______ 20__ року ________________

—л≥дчому судд≥

Ќ-ського м≥ського суду

Ќ-ськоњ област≥

  Ћ ќ ѕ ќ “ ј Ќ Ќ я

ѕро проведенн€ обшуку

 

м. Ќ-ськ 01 с≥чн€ 2013 року

 

—л≥дчий сл≥дчого в≥дд≥лу Ќ-ського ћ¬ ”ћ¬— ”крањни в Ќ-ськ≥й област≥ Ќ-ов ј.ј., розгл€нувши матер≥али досудового розсл≥дуванн€, внесеного до ™диного реЇстру досудових розсл≥дувань за є01-000001 в≥д 25.12.2012, за ознаками крим≥нального правопорушенн€, передбаченого ч.1 ст.115    ”крањни,-

 

¬ — “ ј Ќ ќ ¬ » ¬:

25.12.2012 приблизно о 19:00 год., перебуваючи в стан≥ алкогольного спТ€н≥нн€ ѕ. разом з ≤., знаход€чись в будинку, розташованому за адресою: Ќ-ська область, м. Ќ-ськ, вул. Ќ-ська, б. є, в результат≥ сварки, викликаноњ особистими непри€зними в≥дносинами, нанесли один одному удари руками ≥ ногами по р≥зних частинах т≥ла.

” ход≥ б≥йки ѕ. впав на п≥длогу, п≥сл€ чого ≤., з метою умисного вбивства, нан≥с чотири удари сокирою по голов≥ ѕ., спричинивши йому рублен≥ рани голови, внасл≥док чого ѕ. помер на м≥сц≥ под≥њ.

ѕ≥д час допиту ≤. вказав, що сокиру, €кою вчинено злочин в≥н сховав у п≥двал≥ свого будинку є по вул. Ќ-ськ≥й у м. Ќ-ську.

Ќа п≥дстав≥ наведеного, з метою в≥дшуканн€ знар€дд€ вчиненн€ злочину Ц сокиру, оск≥льки на€вн≥ достатн≥ п≥дстави вважати, що вона знаходитьс€ у зазначеному в клопотанн≥ житл≥ або ≥ншому волод≥нн≥ особи, керуючись ст.ст. 110, 234  ѕ  ”крањни,-

ѕ – ќ Ў ”:

–озгл€нути клопотанн€ ≥ винести ухвалу про проведенн€ обшуку за м≥сцем проживанн€ ≤., в м. Ќ-ськ, вул.Ќ-ська, будинок є1 з метою в≥дшуканн€ та вилученн€ зазначеного у клопотанн≥ знар€дд€ вчиненн€ злочину - сокири.

 

ƒодатки: 1. ќриг≥нали (коп≥њ) документ≥в та ≥нших матер≥ал≥в, €кими обірунтовуютьс€ доводи вказан≥ у клопотанн≥.

2. ¬ит€г з ™диного реЇстру досудових розсл≥дувань щодо крим≥нального провадженн€ за є01-000001.

—л≥дчий —¬ Ќ-ського ћ¬ ”ћ¬—

”крањни в Ќ-ськ≥й област≥ _____________

 

ѕ ќ √ ќ ƒ ∆ ≈ Ќ ќ

ѕрокурор м≥ста Ќ-ська

Ќ-ськоњ област≥ ____________

–≥к

—л≥дчому судд≥

Ќ-ського м≥ського суду

Ќ-ськоњ област≥

  Ћ ќ ѕ ќ “ ј Ќ Ќ я

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-11-20; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 546 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

Ћюди избавились бы от половины своих непри€тностей, если бы договорились о значении слов. © –ене ƒекарт
==> читать все изречени€...

760 - | 606 -


© 2015-2023 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.008 с.