Система обслуговування населення даним ДПТ не передбачається.
10. ВУЛИЧНА МЕРЕЖА, ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, ОРГАНІЗАЦІЯ РУХУ ТРАНСПОРТУ І ПІШОХОДІВ, РОЗМІЩЕННЯ ГАРАЖІВ І СТОЯНОК.
Трасування нових вулиць і доріг на території проектування неможливо та непередбачено.
Зупинки громадського транспорту знаходяться в радіусі пішохідної доступності від території проектування.
Рух по вул. Золочівська передбачений легковим,вантажним автотранспортом та спецтехнікою (обслуговування інженерних мереж, забудови, підвезення замовлень, доступ пожежних машин, тощо).
Існуючі вулиці необхідно привести до нормативних параметрів згідно ДБН.
Передбачено влаштування двосмугового проїзду з шириною проїзної частини 3,0м. Ширина вулиці Головна в червоних лініях – 15м, місцевого проїзду – 10м та 8м.
11. ІНЖЕНЕРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, РОЗМІЩЕННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ, СПОРУД.
Водопостачання
Водопостачання передбачається від проектованої свердловини на території ДПТ.
Водовідведення
Побутова каналізація.
Враховуючі визначені терміни будівництва передбачається господарсько-побутову каналізацію вирішити у варіантах:
перший – влаштуванням на ділянці місцевих очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стоків з випуском у фільтруючу траншею чи колодязь (обсяги стоків становитимуть до 1 м.куб на добу). Враховуючи малі обсяги стоків від одного запроектованого на території ДПТ будинку, фактори реальності здійснення забудови, такий варіант каналізування є реальним і перспективним;
другий – влаштуванням в межах території детальної забудови централізованої каналізації з прокладанням каналізаційних мереж в червоних лініях проїзду і підключенням до централізованої каналізаційної мережі згідно технічних умов експлуатуючої служби.
Проектом ДПТ прийнято перший варіант як першочерговий, другий – як основний варіант на перспективу.
Для повного очищення і знезараження стічних вод у кількості до 0,9 м. куб./добу проектується установка системи повної біологічної очистки стічних вод «BIOTAL». Розміщення даної очисної споруди передбачається у північній частині проектованої ділянки.
Санітарно-захисна зона (СЗЗ), її розмір згідно ВИСНОВКУ ДЕРЖАВНОЇ САНТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ № 05.03.02-07/25540 від 25.06.04 р. від установки «Біотал» продуктивністю до 50м. куб/добу становить 15 м.
Відведення поверхневих стоків.
Для відведення поверхневих стоків з території, враховуючи рельєф місцевості передбачається здійснити відкритою водовідвідною системою. Джерел забруднення поверхневих стоків нафтопродуктами та іншими забруднюючими речовинами на території проектування немає.
Електропостачання
Даний розділ проекту розроблений згідно ДБН 360-92,Київ 2002, ДБН В.2.5-23-2003, Київ 2004, РД 34.20.185-94, Москва 1994, «Инструкции по определению экономической эффективности капитальных вложений в развитие энергетического хозяйства».
На території ДПТ розміщена трансформаторна підстанція, яка є джерелом електропостачання проектованої забудови даного об’єкту згідно технічних умов експлуатаційних служби.
Згідно п.2.6 ДБН В.2.5-23-2003 електропостачання приймачів ІІІ категорії надійності можливо здійснювати від одного джерела живлення.
Потреба у електропостачанні проектованої забудови 7,0 кВт.
Всі інші конкретні питання по електропостачанню вирішуватимуться на наступних етапах проектування.
Зважаючи на державну політику в галузі енергозбереження, сучасні світові тенденції та постійне зростання цін на енергоресурси, при проектуванні та будівництві об`єкту доцільно максимально повно використовувати сучасні високоефективні енергозберігаючі технології та матеріали, зокрема огороджуючи конструкції з мінімальним коефіцієнтом теплопровідності, сучасні альтернативні джерела енергії, інженерне обладнання з високим коефіцієнтом корисної дії, тощо.
12. ІНЖЕНЕРНА ПІДГОТОВКА ТА ІНЖЕНЕРНИЙ ЗАХИСТ ТЕРИТОРІЇ, ВЕРТИКАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПІДЗЕМНОГО ПРОСТОРУ.
В склад заходів по інженерній підготовці території, згідно з характером наміченого використання та планувальної організації території, включені:
- вертикальне планування території;
- поверхневе водовідведення.
Схему інженерної підготовки розроблено на топопідоснові М 1:1000 з січенням горизонталей через 1,0 (0,5)м. Система висот – Балтійська.
На схемі приведені напрямки і величини проектованих ухилів вулиць та проїздів, а також проектовані та існуючі відмітки по осі проїзної частини на перехрестях і в місцях основних перегинів поздовжнього профілю. З метою зменшення об’ємів земляних робіт, проектом передбачені мінімально допустимі поздовжні ухили.
Організацію поверхневого стоку передбачається здійснити відкритою водовідвідною системою з влаштуванням містків, або труб на пересіченнях з вулицями та проїздами, в комплексі з заходами по вертикальному плануванню.
13. КОМПЛЕКСНИЙ БЛАГОУСТРІЙ З ОРГАНІЗАЦІЄЮ ЗЕЛЕНИХ ЗОН.
Зелених зон в даному ДПТ не запроектовано.
14. МІСТОБУДІВНІ ЗАХОДИ, ЩОДО ПОЛІПШЕННЯ СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ЗАХОДИ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ.
Проектом не передбачено розміщення на території ДПТ об’єктів, що можуть здійснювати негативний вплив на умови проживання в сусідніх кварталах. Виробнича територія повинна буди належним чином благоустроєна та освітлена. Замощення вулиць і проїздів асфальтобетон, пішохідної частини - фігурні елементи мощення.
Згідно вимог діючого ДБН Б.1.1-2011 на стадії ДПТ розробляються проектні рішення інженерно-технічних заходів цивільної оборони та проект землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, дані розділи розробляються за окремою угодою. Розділ інженерно-технічних заходів цивільної оборони виконується разом з розробленням генерального плану населеного пункту або після нього.
Розділ ІТЗ ЦО повинен бути розроблений згідно окремої угоди між сільською радою та розробником генерального плану села.
15. ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ.
Термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі 1-ша черга – 5 років.
Черговість реалізації ДПТ наступна:
Ша черга.
А) Реконструкція існуючих будівель та будівництво проектованих будівель.
Б) Будівництво дорожньої-транспортної мережі та облаштування інженерної інфраструктури кварталу. Будівництво передбачено за рахунок коштів сільської ради та коштів залучених від забудовників в рамках програми залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
Га черга.
Передбачається за рахунок коштів сільської ради та коштів залучених від забудовників в рамках програми залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
16. ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЖИМУ ВИКОРИСТАННЯ ТЕРИТОРІЙ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ДЛЯ ПЕРСПЕКТИВНОЇ МІСТОБУДІВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
Обґрунтовуючими факторами для реконструкції виробничої забудови є:
- невпорядкований існуючий стан даної території та прилеглих до неї земель;
- дефіцит вільних територій в селі та відповідно необхідність максимально ефективного використання земельного фонду села;
- необхідність залучення коштів у сільський та районний бюджет для реалізації програми соціально-економічного розвитку.
Виходячи з намірів замовників та містобудівних умов, опираючись на рішення районної планіровки, даним детальним планом території опрацьовано земельну ділянку, орієнтовною площею 10,5724 га, площа земельної ділянки пропонованої для відведення «А» - 0,8035 га. площа земельної ділянки пропонованої для відведення «Б» - 0,3924 га.; площа земельної ділянки пропонованої для відведення «В» - 1,4158 га.;
Площа забудови, поверховість.
З метою оптимального архітектурно-просторового вирішення кварталу, поверховість забудови приймається 1 поверх.
Виходячи із розрахункової потужності, прийнятого планувального рішення, побажань замовника та діючих норм та правил прийняті наступні показники проектованого об’єкту:
- орієнтовна загальна площа забудови по ділянках складає: 10 634,0 м2
Обмеженням щодо забудови даних земельних ділянок є забезпечення нормативних розривів між проектованою забудовою до житлових будинків (50м),
Дані нормативні містобудівні вимоги дотримуються.
Основні містобудівні вимоги, які слід врахувати при оформленні документів на землекористування та на наступних стадіях проектування:
- забезпечити встановлену даним детальним планом території ширину вулиці в червоних лініях: вул. Головна – 15 м,місцевого проїзду – 10м, місцевого проїзду – 8м;
- гранична поверховість забудови - 2 поверх;
- при подальшому проектуванні забезпечити нормативні відстані між будівлями та нормативні розриви до інженерних мереж та сміттєзбірників;
- територія об‘єкту повинна бути належним чином благоустроєна, озеленена, забезпечена зовнішнім освітленням. Покриття тротуарів - тротуарна плитка ФЕМ, автостоянок - асфальтобетон.
При подальшому проектуванні проектне рішення може уточнюватись і доповнюватись, але за умови дотримання діючих нормативних вимог та вимог даного ДПТ.
Зважаючи на державну політику в галузі енергозбереження, сучасні світові тенденції та постійне зростання цін на енергоресурси, при будівництві об`єктів доцільно максимально повно використовувати сучасні високоефективні енергозберігаючі технології та матеріали, зокрема огороджуючі конструкції з мінімальним коефіцієнтом теплопровідності, сучасні альтернативні джерела енергії, інженерне обладнання з високим коефіцієнтом корисної дії, тощо.
17. ОСНОВНІ ТЕХНІКО ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ ТЕРИТОРІЇ
Площа в межах детального планування 10 5724 м2
Площа забудови 10 611,0м2
Площа мощення 2 927,0м2
Площа асфальтобетону 17 269,0м2
Площа силоснох ям 2 732,0м2
Площа озеленення 72 954,0м2
Площа ділянки А в межах пропонованої для відведення 8 035,0 м2
Площа забудови 1 663,0м2
Площа мощення 256,0м2
Площа асфальтобетону 3 356,0м2
Площа озеленення 3 353,0м2
Площа ділянки Б в межах пропонованої для відведення 3 595,0 м2
Площа забудови 1 443,0м2
Площа мощення 550,0м2
Площа асфальтобетону 918,0м2
Площа озеленення 684,0м2
Площа ділянки В в межах пропонованої для відведення 1 4259,0 м2
Площа забудови 1 421,0м2
Площа асфальтобетону 3 283,0м2
Площа силосної ями 1 299,0м2
Площа озеленення 8 449,0м2
Примітка: величини площ наведені попередньо і уточнюються при розробці проекту відведення земельної ділянки та робочого проекту будівництва об‘єкту.
18. Перелік вихідних даних
При розробленні ДПТ використані наступні матеріали:
· фрагмент карти роздержавлення та приватизації Гологірської сільської ради;
· матеріали топогеодезичного знімання М 1:1000, результати натурних обстежень та контрольних обмірів;
· Розпорядження №144 Золочівської районної державної адміністації від 18 травня 2013р.;
· завдання на розроблення детального плану території.
ПРИМІТКА:
Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (стаття 19) у складі ДПТ розробляється проект землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб (даний розділ розробляється у складі, визначеному відповідним нормативно-правовим актом).
Даний проект землеустрою розробляється згідно окремої угоди ліцензованою землевпорядною організацією.
Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.
Загальна доступність матеріалів детального плану території забезпечується шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування, у місцевих друкованих засобах масової інформації, а також у загальнодоступному місці у приміщенні такого органу, крім частини, що належить до інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства. Зазначена частина може включатися до складу детального плану території як окремий розділ.
Виконавчий орган сільської, селищної, міської ради забезпечує оприлюднення детального плану території протягом 10 днів з дня його затвердження.
Детальний план території розглядається і затверджується виконавчим органом сільської, селищної, міської ради протягом 30 днів з дня його подання, а за відсутності затвердженого в установленому цим Законом порядку плану зонування території – відповідною сільською, селищною, міською радою.
Детальний план території не підлягає експертизі.
II. Проектмістобудівних умови та обмежень забудови земельної ділянки
с. Гологори Золочівського району Львівської області.
(адреса або місце розташування земельної ділянки)
Загальні дані:
1. Назва об'єкта будівництва: Детальний план території (ДПТ) господарського двору в с.Гологори Гологірської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту)
2. Інформація про замовника: Золочівська районна державна адміністрація;
3. Наміри забудови: обслуговування зерносховища, критого току, фермерських будівель колишнього господарського двору;
4. Адреса будівництва або місце розташування об'єкта: Львівська обл. Золочівський район с. Гологори;
5. Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: відсутній;
6. Площа земельної ділянки: ділянка «А»-0,8035 га; ділянка «Б»-0,3924 га; ділянка «В»- 1,4158га;
7. Цільове призначення земельної ділянки: обслуговування зерносховища, критого току, фермерських будівель колишнього господарського двору;
8. Посилання на містобудівну документацію (у разі наявності):
Карта роздержавлення та приватизації земель Гологірської сільської ради;
9. Функціональне призначення земельної ділянки: згідно завдання на проектування;
10. Основні техніко-економічні показники об'єкта будівництва:
Площа в межах детального планування 10 5724 м2
Площа забудови 10 611,0м2
Площа мощення 2 927,0м2
Площа асфальтобетону 17 269,0м2
Площа силоснох ям 2 732,0м2
Площа озеленення 72 954,0м2
Площа ділянки А в межах пропонованої для відведення 8 035,0 м2
Площа забудови 1 663,0м2
Площа мощення 256,0м2
Площа асфальтобетону 3 356,0м2
Площа озеленення 3 353,0м2
Площа ділянки Б в межах пропонованої для відведення 3 595,0 м2
Площа забудови 1 443,0м2
Площа мощення 550,0м2
Площа асфальтобетону 918,0м2
Площа озеленення 684,0м2
Площа ділянки В в межах пропонованої для відведення 1 4259,0 м2
Площа забудови 1 421,0м2
Площа асфальтобетону 3 283,0м2
Площа силосної ями 1 299,0м2
Площа озеленення 8 449,0м2
Містобудівні умови та обмеження:
1. Гранично допустима висота будівель: 12 метрів (до гребеня даху);
2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки: 40,0%;
3. Максимально допустима щільність населення (для житлової забудови): ненормується;
4. Відстані від об'єктів, які проектуються, до меж червоних ліній та ліній регулювання забудови: по лінії регулювання забудови;
5. Планувальні обмеження (зони охорони пам'яток культурної спадщини, зони охоронюваного ландшафту, межі історичних ареалів, прибережні захисні смуги, санітарно-захисні та інші охоронювані зони): санітарно-захисна зона від проектованої території – 50м, СЗЗ від свердловини – 15м, СЗЗ від очисних споруд типу «БІОТАЛ» – 15м.;
6. Мінімально допустимі відстані від об'єктів, що проектуються, до існуючих будинків та споруд: 50 метрів до житлових будинків та громадських споруд;
7. Охоронні зони інженерних комунікацій: відсутні;
8. Вимоги до необхідності проведення інженерних вишукувань згідно з державними будівельними нормами ДБН А.2.1-1-1-2008 "Інженерні вишукування для будівництва": не вимагається;
9. Вимоги щодо благоустрою (в тому числі щодо відновлення благоустрою): не регламентується;
10. Забезпечення умов транспортно-пішохідного зв'язку: в‘їзд-виїзд на ділянку передбачати з вул. Головна;
11. Вимоги щодо забезпечення необхідною кількістю місць зберігання автотранспорту: витримуються ;
12. Вимоги щодо охорони культурної спадщини: не вимагається.
Барчук Р.В.
(ініціали та прізвище керівника органу (підпис, дата)
Містобудування та архітектури)
М.П.
ДОДАТКИ
III. ГРАФІЧНА ЧАСТИНА
«ПОГОДЖЕНО» «ЗАТВЕРДЖЕНО»
Директор ТзОВ «Інститут Голова Золочівської РДА
геоінформаційних систем»
А. Ямелинець Я. Окрепкий
«»2013 р. «»2013 р.
ЗАВДАННЯ
на розроблення детального плану території.
Детальний план території (ДПТ) господарського двору в с. Гологори Гологорівської сільської ради Золочівського району Львівської області (за межами населеного пункту)
(повна назва містобудівної документації) | |||
Складова завдання | Зміст | ||
Підстава для проектування | Розпорядження №144 Золочівської районної державної адміністації від 18 травня 2013р.; | ||
Замовник розроблення детального плану | Золочівська районна державна адміністрація | ||
Розробник детального плану | ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем» | ||
Строк виконання детального плану | Згідно з календарним планом договору на проектні роботи. Терміни розробки ДПТ коригуються в залежності від режиму фінансування роботи з боку Замовника. | ||
Кількість та зміст окремих етапів виконання роботи | Один етап, окремі етапи не вимагаються | ||
Строк першого та розрахункового етапів проекту | 5 років; 15 років | ||
Мета розроблення детального плану | Виготовлення детального плану території має на меті аналіз існуючої забудови та розробку варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельних ділянок | ||
Графічні матеріали із зазначенням масштабом | -ситуаційна схема б. м. -схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі Золочівського району -план існуючого стану території М 1:1000 -схема планувальних обмежень М 1:1000 -проекний план (основне креслення) суміщений із планом червоних ліній, схемою організації руху транспорту і пішоходів, кресленням поперечних профілів вулиць М 1:1000 -схема інженерної підготовки території М 1:1000 -схема інженерних мереж М 1:1000 | ||
Склад текстових матеріалів | Згідно ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території” | ||
Перелік основних техніко-економічних показників | Площа на яку розробляється детальний план території - 10,0000 га | ||
Особливі вимоги до забудови, інженерного обладнання, організації транспорту, пішоходів | Не має | ||
Вимоги до використання геоінформаційних технологій при розробленні окремих розділів схеми планування та їх тиражуванні | - державна система координат; - картографічна основа у відповідності додержавного масштабного ряду, формат Digitals (DMF) | ||
Перелік вихідних даних для розроблення детального плану, що надаються замовником, у т.ч. топогеодезична основа | - Фрагмент карти роздержавлення та приватизації земель Гологорівської сільської ради; - оновлена топографічна зйомка М 1:1000 - дані по кількості й технічному стану існуючої забудови; - характеристика земель та інженерних комунікацій; - технічні умови і завдання замовника щодо розміщення даного об’єкту. | ||
Необхідність попереднього розгляду замовником детального плану | Не вимагається | ||
Вимоги щодо забезпечення державних інтересів | Забезпечити функціональне зонування території, з установленням червоних ліній вулиць, проїздів, місць для паркування; встановлення планувальних обмежень; уточнення території згідно з ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень” та ДСП 173-96 “Санітарні правила планування та забудови населених пунктів”; ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”, вирішення питань транспортного обслуговування та інженерного обладнання; впорядкування озеленення та інженерної підготовки території; розроблення заходів щодо охорони і поліпшення стану навколишнього середовища. | ||
Вимоги з цивільної оборони (за окремим завданням) | відповідно до п. 5.14 ДБН Б. 1.1-5:2007 (ч,2) схема (розділ) інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) - не розробляється. | ||
Перелік додаткових розділів та графічних матеріалів (із зазначенням масштабу), додаткові вимоги до змісту окремих розділів чи графічних матеріалів (за наявності) | Відсутні | ||
Перелік та кількість додаткових примірників графічних та текстових матеріалів, форма їх представлення | Не вимагається | ||
Формат представлення для матеріалів, які передаються на магнітних носіях | Узгоджується із замовником | ||
Основні вимоги до програмного забезпечення, в тому числі геоінформаційних систем та технологій | Ліцензоване GIS-орієнтоване програмне забезпечення (Digitals), державна геодезична референційна система координат | ||
Додаткові вимоги | Відсутні |
Примітка: Невід'ємною частиною завдання на розроблення детального плану території є копія фрагменту затвердженої містобудівної документації з нанесенням контуру території детального плану, яка підписується керівником відповідного місцевого органу містобудування та архітектури.
Начальник відділу регіонального розвитку,
містобудування та архітектури Золочівської РДА Р. Барчук
(Підпис, ім'я, прізвище)
Головний архітектор проекту (ГАП) М. Шеремета
(Підпис, ім'я, прізвище)