Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Шановний голова! Шановні члени комісії!




На ваш розгляд представляється випускна бакалаврська робота на тему: "Електропостачання цеху з виготовлення промислових долболяторів

Система електропостачання, що проектується у даної роботі, призначена для забезпечення електроенергією цеху, який має наступні основні параметри (характеристики):

- розміри 34х60 м; (загальна площа – понад 2000 );

- кількість електроприймачів основного виробництва – понад 70;

- встановлена потужність – 888 кВт;

- в цеху розташовано 2 тельфери;

- на ділянці гумових виробів знаходиться конвеєр;

- приміщення цеху – сухе, незапилене, без хімічно активного середовища.

Основне обладнання цеху відноситься до ІІ (ІІІ) категорії і.

(головним чином, представляє собою верстати, преси та інше обладнання).

На основі вихідних даних на проектування, згідно нормативної методики, проведені розрахунки електричних навантажень цеху. Розрахована повна потужність цеху склала приблизно ??? кВА.

Вибір числа і потужності цехових трансформаторів здійснювався одночасно з вибором низьковольтних батарей конденсаторів для компенсації реактивної потужності (засобів компенсації реактивної потужності). Номінальна потужність обраного трансформатору двотрансформаторної підстанції становить = 630 кВ∙А, комплектної конденсаторної установки - 60 квар.

Цехова ТП встановлена поблизу розрахованого центру електричних навантажень з дотриманням інших чинних вимог, що регламентують місця її розташування.

В якості цехової трансформаторної підстанцій обрано комплектну трансформаторну підстанцію КТП (що виготовляє Фєдя). Це обумовлено тім, що при використанні комплектного обладнання підвищується якість систем електропостачання, надійність її роботи, зручність і безпека обслуговування, забезпечується швидке розширення та мобільність електрогосподарства.

Електрична схема підстанції приведена на листі 1 графічної частини.

РУ ВН виконане без збірних шин (а у кого-то зі збірними шинами) у вигляді високовольтної шафи. Розподільча установка низької напруги РУНН виконана з одиночною секціонованою системою шин. Напруга 10 кВ від РУНН ГПП підприємства подається на трансформатори Т1 і Т2, в якості яких використані трансформатори типу ТМГ-630 -10 (трансформатор масляний герметичний). Напруга 0,4 кВ через вимикачі ВА 88-43 подається відповідно на секцію 1 і 2 шин. Між секціями шин передбачено аварійне вмикання резерву (АВР), виконане за допомогою секційного вимикача ВА 88-43. Приєднання до електроприймачів здійснюється через лінійні шафи РУНН.

Компоновка і конструкція комплектної трансформаторної підстанції представлено на листі 2 графічної частині. Для нашого випадку найбільш зручною є однорядне (дворядне?) встановлення обладнання підстанції. Конструкція підстанції – типова, представляє собою набір шаф з двостороннім (одностороннім) обслуговуванням, що дозволяє встановлювати її у виробничих приміщеннях без огорожі або з найпростішою - у вигляді сітки.

Електромонтаж зводиться лише до встановлення різних комплектних електроустановок і приєднанню їх до електричних мереж. Застосування комплектних установок дає значне спрощення будівельної частини електроустановок, так як непотрібні складні перегородки для камер електричних апаратів, трансформаторів та іншого обладнання.

На третьому листі графічної частині представлена однолінійна схема електропостачання цеху промислових долболяторів.

Електропостачання цеху здійснюється від власної комплектної двухтрансформаторної підстанції за радіальною схемою.

За силовими трансформаторами встановлені трансформатори струму для приладів контролю активної і реактивної енергії. У цеху розташовано понад 70 одиниць електропрймачів різної потужності. Електроприймачі по характеру технологічних процесів, особливостям розташування утворюють окремі групи, електропостачання яких виконується від окремих розподільчих пунктів РП, загальна кількість яких складає 9 штук. Кожен споживач, як і окремий РП, має свій позиційний вимикач. Для компенсації реактивної енергії на кожної з двох шин цехової трансформаторної підстанції встановлено конденсаторні установки УК3 – 0,415 – 60 по 60 квар.

Переріз провідників цехової мережі, а також характеристики автоматичних вимикачів визначені в результаті відповідних розрахунків і відповідають вимогам глав 1.3 та 1.4 ПУЕ.

Перевірка обраного обладнання здійснювалась по результатам розрахунку струмів короткого замикання у характерних точках цехової мережі.

На 4 листі представлений план живильних і розподільних мереж цеху промислових долболяторів. Показано комплектну трансформаторну цехову підстанцію, розподільчі пункти РП1- РП9, а також розташування обладнання цеха. Кабелі цехової мережі в прокладені в кабельних каналах. Розподільча мережа як до РП, так і від кожного РП до конкретного споживача, виконана за радіальної схемою живлення.

В розділі «індивідуальне завдання» розглянуто детально питання монтажу обладнання на панелях та щитах. Приведені особливості монтажу, вказано різні способи установки приладів і апаратів та закріплення їх на панелях, а також підключення до них проводів.

В розділі «техніко-економічні розрахунки» проведено вибір оптимального коефіцієнта потужності синхронних двигунів з врахуванням капітальних, експлуатаційних, амортизаційних та інших втрат.

Розділ «Охорона праці» присвячено ……………... Розраховано …..

Таким чином, у повної відповідності до вихідних даних, спроектована система електропостачання цеху промислових долболяторів, яка забезпечує належний рівень надійності функціонування при необхідної якості електричної енергії.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-18; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 484 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Слабые люди всю жизнь стараются быть не хуже других. Сильным во что бы то ни стало нужно стать лучше всех. © Борис Акунин
==> читать все изречения...

2211 - | 2136 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.011 с.