Лекции.Орг

Назначение, устройство и порядок оборудования открытого сооружения для наблюдения на КНП командира МСВ

ОБНОВЛЕНИЕ ЗЕМЛИ: Прошло более трех лет с тех пор, как Совет Министров СССР и Центральный Комитет ВКП...

Как ухаживать за кактусами в домашних условиях, цветение: Для кого-то, это странное «колючее» растение, к тому же плохо растет в домашних условиях...

 

Категории:


Агроценоз пшеничного поля: Рассмотрим агроценоз пшеничного поля. Его растительность составляют...


Экологические группы птиц Астраханской области: Птицы приспособлены к различным условиям обитания, на чем и основана их экологическая классификация...


Расположение электрооборудования электропоезда ЭД4М

ЯКУ РОЛЬ МОЖЕ ГРАТИ Портова влада?Різні автори сходяться в тому, що в світі існує три конфігурації в залежності від ролі, яку відіграють Портова Влада як залежні від центральної влади (Держава), так і децентралізовані (муніципалітет, Регіон)

• Ленд-Лорд або порт землевласник
Портова Влада залишають державним компаніям або компаніям місцевого управління та / або приватним компаніям турботу про будівництво або експлуатації споруд, необхідних для прийому суден, для обробки вантажів, а також про надання деяких послуг (буксирування, лоцманська проводка і т.д.).

У деяких випадках, Влада порту створюєінфраструктури (причали), а приватний сектор бере на себе витрати на будівництво суперструктури (Антверпен, Роттердам і т.д.). В інших випадках, навіть будівництво інфраструктур забезпечується приватним сектором (приклад нових терміналів Порт - Келанг в Малайзії (Вест - Порт)).

Портова Влада виконуює також поліцейські функції та функції управління державною територією. Порт постає як свого роду землевпорядник. Торгова діяльність повністю забезпечується приватним сектором без найменшого втручання портової влади.
Це тип організації, який все частіше і частіше зустрічається в різних країнах світу.

• Порт-інструмент або "toоl рогt"
У цьому випадку, Влада порту мають більш значну роль, оскільки будують все інфраструктури та суперструктури, набувають все важке обладнання (крани, перевантажувачі тощо), створюють криті і відкриті склади. Вони доручають потім частньм фірмам, залежно від різних сценаріїв договору, займатися експлуатацією цих інфраструктур та суперструктури, що полягає в особливості у вантажно - розвантажувальних роботах, складуванні та логістичної діяльності.

Устаткування в такому разі не дається в концесію, а здається приватним фірмам в оренду з погодинною оплатою (погодинної, добової або річний, залежно від устаткування).

І в цьому випадку Портова Влада виконують функцііполіціі, землевпорядника та управління державною територією.

Цей тип організації особливо часто зустрічається у Франції і в багатьох країнах французького впливу (Африка).

У масштабах усього світу присутність цієї моделі швидше виявляє тенденцію до зменшення, а суперструктури, крім того, безпосередньо фінансуються приватним сектором, зокрема, на терміналах, зданих в концесію.

• Порт, сам надає всі послуги, або "operating port".
У цьому випадку Портова Влада є єдиною керуючою структурою, яка будує і експлуатує всі споруди і обладнання. Зокрема вони самі займаються потрузочно - розвантажувальними роботами.

Деякі допоміжні послуги можуть надаватися в концесію приватним підприємствам.

Цей вид організації присутній, зокрема, у багатьох англійських портах до реформи 80-х років і зберігається як і раніше в кількох країнах, що перебували свого часу під британським впливом.

Ця організація працює, зокрема, в Сінгапурі, де РА (Port of Singapore Authority) забезпечує всі операції в порту і домагається при цьому відомих усім успіхів:

- Поліція
- Землевпорядкування та управління територією
- Будівництво споруд
- Експлуатація.
Нарешті, за цією ж схемою функціонує абсолютно приватний порт Феліксстоув.

Проте, ця форма влади в порту залишається винятком.


Дата добавления: 2015-09-20; просмотров: 177 | Нарушение авторских прав


Похожая информация:

Поиск на сайте:


На сайте можно прочитать про:

ОБНОВЛЕНИЕ ЗЕМЛИ: Прошло более трех лет с тех пор, как Совет Министров СССР и Центральный Комитет ВКП...

Как ухаживать за кактусами в домашних условиях, цветение: Для кого-то, это странное «колючее» растение, к тому же плохо растет в домашних условиях...


© 2015-2017 lektsii.org - Контакты

Ген: 0.008 с.