Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Початкова маржа




кошти, які необхідно внести для укладення ф'ючерсного контракту і забезпечення гарантій виконання зобов'язань за відкритою позицією. кошти та/або цінні папери, які необхідно внести для укладення ф'ючерсного контракту.

209 Маржа брокерської фірми Засоби, які мають депонуватися в брокерській фірмі індивідуальними продавцями і покупцями за ф'ючерсними та опціонними контрактами, і є маржею брокерської фірми.

 

214 Відкритого спекулянта, як учасника ф’ючерсного ринку.

214 Група хеджерів.

214 Торгівця на долівці, як учасника ф’ючерсного ринку.

214 Хеджер, як учасника ф’ючерсного ринку.

Спекулян т — це особа, що прагне дістати прибуток за рахунок різниці в курсах фінансових інструментів, що може виникнути в часі. Спекулянт купує (продає) активи з метою продати (купити) їх у майбутньому (у тому числі через кілька хвилин чи годин) по більш сприятливій ціні. Своїми діями спекулянт, по-перше, збільшує ліквідність ринку, по-друге, приймає на себе ризик зміни ціни, що перекладають на нього хеджери. Іншими словами, спекулянт — це учасник ринку, що приймає на себе розрахований ризик за плату.
Хеджер — це учасник ринку, що страхує на терміновому ринку свої спотові активи (активи на спотовому ринку). Іншими словами, хеджер — це інвестор, тобто учасник ринку, що уникає ризику і готовий платити за це.
Арбітражер — це особа, що отримує прибуток за рахунок одночасної купівлі-продажу того самого активу. Вважається, що арбітражна операція — це операція, що дозволяє отримати прибуток без ризику і не потребує яких-небудь інвестицій. З

 

214 Учасники ф’ючерсного ринку - є потужні трейдери або фінансові інституції

219 Хеджування засіб зменшення ризику шляхом укладання протилежної угоди

223 Бики – учасник ринку цінних паперів, який вживає певні заходи для підвищення курсу цінних паперів. З цією метою він спочатку здійснює купівлю паперів за нижчою ціною, а потім продає за вищою.

223 Ведмеді біржові гравці, що грають на пониження цін товарів, курсів цінних паперів, валюти.

224 Одноденні спекулянти утримують позицію впродовж дня торгів, очікуючи істотного руху цін протягом дня і дуже рідко переносять позицію на наступний день.

224 Позиційного спекулянта можуть бути як професіоналами, і непрофесіоналами. Зазвичай витримують умови та вимоги протягом кількох днів, тижнів і навіть місяців.

224 Різновиди спекулянтів. За цією ознакою їх можна класифікувати як позиційних, одноденних, скалперів і спекулянтів, що грають на різниці цін (спредерів).

224 Скалпер торгують у залі тільки у своїх інтересах.

224 Спредер спекулянт, що грає на різниці цін ф’ючерсних контрактів.

229 Два основні моменти відмінності між хеджером та спекулянтом. Хеджування на біржі здійснюють, як правило, підприємства, організації, приватні особи, які одночасно є учасниками ринку реальних товарів: виробники, переробники, торговці.

Біржовою спекуляцією, як правило, займаються члени біржі і всі бажаючі (зазвичай приватні особи) зіграти на різниці в динаміці цін ф'ючерсних контрактів.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-05-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 454 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Что разум человека может постигнуть и во что он может поверить, того он способен достичь © Наполеон Хилл
==> читать все изречения...

2473 - | 2287 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.006 с.