Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


ТЕМА: Комунікативні техніки, їх використання в консультативній бесіді




Мета: закріпити навички студентів у використанні комунікативних технік в процесі консультативної бесіди з клієнтом.

Хід заняття:

1. Зміст комунікативних технік:

а) мовчання;

б) емпатійна слухання;

в) прояснення;

г) рефлексивна вербалізація;

д) інтерпретація;

е) саморозкриття;

є) підведення підсумків.

2. Етапи процесу використання даних комунікативних технік:

а) входження в ситуацію;

б) етап активної дії і проживання ситуацій психологічної допомоги;

в) етап входження в новий досвід;

г) етап входження в повсякденне життя.

Практичне завдання: скласти добірку комунікативних технік та способів їх використання.

Оцінювання:

За виступ на конференції студент отримує – 1 бал

За виконання практичного завдання студент отримує - 2 бали

 


ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ

ЗМ І

1. Проаналізувати Положення "Про психологічну службу системи освіти України" (2 год.) – 2 бали

2. Написати узагальнену характеристику моделі особистості спеціаліста

(2 год.) - 2 бали

3. Описати основні напрямки просвітницько-пропагандистської діяльності шкільної психологічної служби (2 год.) - 2 бали

ЗМ ІІ

4. Розробити тематику циклу лекцій для вчителів загальноосвітніх шкіл. (2 год.) – 2 бали

5. Розробити корекційно-розвивальну програму для роботи з дітьми дошкільного віку (тематика, напрямок на вибір студента) (2 год.) – 3 б.

6. Підібрати методики для дослідження особливостей шкільної дезадаптації першокласників (1 год.) –2 бали.

7. Скласти діагностичну програму з визначення психологічної готовності дітей до шкільного навчання (1 год.) – 3 б.

8. Розробити основні напрямки роботи шкільного психолога зі старшокласниками (2 год.) – 3 бали.

9. Описати фактори підвищення ефективності психічного розвитку дітей у закладах інтернатного типу(2 год.) – 2 б.

ЗМ ІІІ

10. Підготувати статтю до газети з психологічної допомоги батькам у вирішенні конфліктів з дітьми.(1 год.) – 3 б.

11. Написання програми профілактики вживання психоактивних речовин (1год.) – 3 б.


Теми доповідей та міні-рефератів, опорних схем (конспектів)

(Вибіркова самостійна робота)

Студент обирає завдання максимум на 20 балів

1. Концепція державної системи психологічної служби – 2 б.

2. Характеристика завдань Національної системи соціально-психологічної

Служби - 2 б..

3. Основні принципи і проблеми в діяльності сучасного психолога-практика – 2 б.

4. Основні аспекти професійної підготовки працівників психологічної служби – 2 б.

5. Етична концепція психологічної служби – 2 б.

6.Організація психологічної служби в школі – 3 б.

7.Сучасні проблеми шкільної психологічної служби – 2 б.

8.Профілактична робота служби сім`ї – 2 б.

9.Проблематика та засоби психологічної роботи з дошкільнятами – 3б..

10.Організація психологічної служби дошкільних закладів. Напрямки роботи практикуючого психолога з батьками та вихователями - 2 б.

11. Психокорекція сімейних відносин – 2 б.

12. Психологічні проблеми усиновлення – 2 б.

13.Організація спілкування підлітка школи-інтернату з ровесниками та дорослими – 2 б.

14.Порівняльна характеристика психічного розвитку вихованця школи-інтернату і масової школи – 2 б.

15. Проблема сімейних дитячих будинків – 2 б.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-09-20; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 428 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Студент всегда отчаянный романтик! Хоть может сдать на двойку романтизм. © Эдуард А. Асадов
==> читать все изречения...

4441 - | 4125 -


© 2015-2026 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.008 с.