Rvp (79) ( ).
Rvp = 0,005/0,11 + 0,1/0,03 +0,1/0,006 + 0,12/0,11 + 0,008/0,43 = 21,15 2××/.
(.)
t int = 20 ; j int = 55 %;
eint = (55/100)2338 = 1286 ;
text = -10,2 ; j int = 84 %;
eext = (84/100)260 = 218 .
t i (.5), , - i :
t1 = 20 - (20 + 10,2)(0,115)/3,638 = 19,0 ;
E 1 = 2197 ;
t2 = 20 - (20 + 10,2)(0,115 + 0,014)/3,638 = 18,9 ;
2 = 2182 ;
t3 = 20 - (20 + 10,2)(0,115 + 0,063)/3,638 = 18,5 ;
E 3 = 2129 ;
t4 = 20 - (20 + 10,2)(0,115 + 3,289)/3,638 = -8,3 ;
4 = 302 ;
t5 = 20 - (20 + 10,2)(0,115 + 3,437)/3,638 = -9,5 ;
E 5 = 270 ;
t6 = 20 - (20 + 10,2)(0,115 + 3,479)/3,638 = -9,8 ;
6 = 264 .
ei
ei = eint - (eint - eext)å R / Rvp, (.6)
eint eext - , (.3);
Rvp - , (79);
å R - , .
(.6) : 1 = 1286 , 2= 1283 , 3 = 1115 , 4 = 274 , 5= 219 , 6 = 218 .
E 1 i , i Ei, .
Ei ei . , , .
Rvp,2××/
-
-
.1 - ( - )
()
, 23-02 , . ( ) .1.
|
|
(53)
D 1 = R 1 s 1= 0,0045×7,52 = 0,034;
D2 = R 2 s 2 = 0,043×0,92 = 0,04;
D 3 = R 3 s 3 = 0,0059×4,56 = 0,027;
D 4 = R 4 s 4 = 0,08×16,77 = 1,34.
D 1 + D 2 + D 3 = 0,034 + 0,04 + 0,027 = 0,101 < 0,5, 0,101 + 1,34 = 1,441 > 0,5, (82) (83),
Y 3 = (2 R 3 s 32 + s 4)/(0,5 + R 3 s 4) = (2×0,0059×4,562 + 16,77)/(0,5 + 0,0059×16,77) =
= 28,4 /(2 );
Y 2 = (4 R 3 s 32 + Y 4)/(1 + R 2 Y 3) = (4×0,043×0,922 + 28,4)/(1 + 0,043×28,4) = 12,9 /(2×);
Y 1 = Yn = (4 R 1 s 12 + Y 2)/(1 + R 1 Y 2) = (4×0,0045×7,522 + 12,9)/(1 + 0,0045×12,9) = 13,2 /(2×).
23-02 Yfreq = 12 /(2×), Yf = 13,2 /(2×).
, 23-02. , (d = 0,02 , r0 = 1200 /3, l = 0,37 /(×), s = 5,83 /(2×), R = 0,054 2×/, D = 0,315). .
D 1 + D 2 + D 3 + D 4 = 0,034 + 0,04 + 0,027 + 0,315 = 0,416 < 0,5, 0,416 + 1,34 = 1,756 > 0,5, .
, , (82) (83):
.1
d, | r0, /3 | R,2×/ | ||||
l, /(×) | s, /(2×) | |||||
0,0015 | 0,33 | 7,52 | 0,0045 | |||
0,002 | 0,047 | 0,92 | 0,043 | |||
0,001 | 0,17 | 4,56 | 0,0059 | |||
0,14 | 1,74 | 16,77 | 0,08 |
Y 4 = (2 R 4 s 42 + s5)/(0,5 + R 4 s 5) = (2×0,054×5,832 + 16,77)/(0,5 + 0,054×16,77) = 14,5 /(2×);
Y 3 = (4 R 3 s 32 + Y4)/(1 + R 3 Y 4) = (4×0,0059×4,562 + 14,5)/(1 + 0,0059×14,5) = 13,82 /(2×);
Y 2 = (4 R 2 s 22 + Y 3)/(1 + R 2 Y 3) = (4×0,043×0,922 + 13,82)/(1 + 0,043×13,82) = 8,78 /(2×);
Y 1 = Yn (4 R 1 s 12 + Y 2)/(1 + R 1 Y 2) = (4×0,0045×7,522 + 8,78)/(1 + 0,0045×8,78) = 9,4 /(2×).
|
|
, (r0 = = 1200 /3) 20 13,2 9,4 /(2×). , , Yfreq = 12 /(2×) - .
()