III.
. 5.
5.
1. ( ) 20500 . . |
2. |
3. 3.1. 60 % 3.2 ( 20%) 40% 4. 9% 5. 11% 6. 18% .. 6.1 633 . . 6.2 211,42 . . 6.3 5378 . . 6.4 ( ) 5384 . . 7. 33360 . . 8. 9 9. 1 , . |
5. .
6.
. . | % | |
1. | 11606,42 | |
1.1 | 5,45 | |
1.2 | 211,42 | 1,82 |
1.3 | 46,34 | |
1.4 ( .. ) | 46,39 |
:
1. (), - ;
2. (), ;
3. (), :
=
4. , .
:
()
.
, ..
1. , , ..
1 = (/)*t1,
|
|
1 , .;
./.;
, 360 ;
t1 , , .
1 = (5378/360)*20 = 298,78 . .
2.
2 = ((+)/)*t2,
2 , .;
, ./.;
t2 , ;
2 = ((5378+633)/360)*8 = 133,58 ..
3.
3 = (/)*(t3/2),
3 , .;
, . ;
t3 , ;
3 = (33360/360)*(21/2) = 973 . .
4.
4 = (/)*t4,
4 ( ), .;
, .;
t4 ( ), .
4 = ((33360*1,18)/360)*20 = 2186,93 ..
5.
5 = ((.. - )/)*t5,
5 , .;
.. , /;
t5 ( ), .
5 = (11606,42 5378)/360)*1 = 17,3 . .
6.
= 1+2+3+4+5
() , , .
()
.
1. , , , :
1 = (/)*1,
1 , , .., .;
1 , , .
1 = (5378/360)*23 = 343,59 . .
2. :
2 = (/)*(2/2),
2 , .;
, ./;
2 , .
2 = (633/360)*(15/2) = 13,19 . .
3.
3 = (/)*(3/2),
3 , .;
() , /.;
3 , .
3 = (211,42/360)*(15/2) = 4,4 . .
4.
4 = (/)*(4/2),
4 , .;
, ./.;
4 , .;
|
|
:
- (), ;
= . .,
. , ;
= 39364,8 33360 = 6004,8 . .:
. . , 18 %.
. = 5378*0,18 = 968,04 . .
= 6004,8-968,04 = 5036,76 . .
-
= ((+)/2)*2,2,
, ..;
, ..;
, .;
= ,
, ..;
= *(/100),
;
= (100/),
. ;
= (100/9) = 11,11
= 20500*(11,11/100) = 2277,55 . .
() .
2 = (20500+(20500-2277,55)/2)*2,2% = 425,95 ..
3 = (18222,45+(18222,45-2277,55)/2)*2,2% = 375,84
4 = (15944,9+(15944,9-2277,55)/2)*2,2% =325,73
5 = (13667,35+(13667,35-2277,55)/2)*2,2%=275,63
6 = (11389,8+(11389,8-2277,55)/2)*2,2% = 225,52
7 =(9112,25+(9112,25-2277,55)/2)*2,2% =175,42
8 = (6834,7+(6834,7-2277,55)/2)*2,2% = 125,31
9 = (4557,15+(4557,15-2277,55)/2)*2,2% = 75,2
10 = (2279,6+(2279,6-2277,55)/2)*2,2% = 25,1
- :
= ( .. - )*20%,
, .;
.. , .
.. .
2 = (33360 11606,42 425,95)*0,2 = 4265,53
3 = (33360 - 11606,42 375,84)*0,2 = 4275,55
4 = (33360 - 11606,42 325,73) *0,2= 4285,57
5 = (33360 11606,42 275,63) *0,2=4295,59
6 = (33360 11606,42 225,52) *0,2=4305,61
7 = (33360 11606,42 175,42) *0,2=4315,63
8 = (33360 11606,42 125,31) *0,2=4325,65
9 = (33360 11606,42 75,2) *0,2= 4335,68
10 = (33360 11606,42 25,1)*0,2 = 4345,7
:
= + + + . .
, .
.
2 = 5036,76 + 425,95 + 4265,53 = 9728,24
3 = 5036,76 + 375,84 + 4275,55 = 9688,15
4 = 5036,76 + 325,73 + 4285,57 = 9648,06
5 = 5036,76 + 275,63 + 4295,59 =9607,98
6 = 5036,76 + 225,52 + 4305,61 = 9567,89
7 = 5036,76 + 175,42 + 4315,63 = 9527,81
8 = 5036,76 + 125,31 + 4325,65 = 9487,72
9 = 5036,76 + 75,2 + 4335,68 = 9447,64
10 = 5036,76 + 25,1 + 4345,7 = 9407,56
:
4,2 = (9728,24/360)*(30/2) = 405,34
4,3 = (9688,15/360)*(30/2) = 403,67
4,4 = (9648,06/360)*(30/2) =402
4,5 = (9607,98/360)*(30/2) = 400,33
4,6 = (9567,89/360)*(30/2) = 398,66
4,7 = (9527,81/360)*(30/2) = 396,99
4,8 = (9487,72/360)*(30/2) = 395,32
4,9 = (9447,64/360)*(30/2) = 393,65
4,10 = (9407,56/360)*(30/2) = 391,98
:
= 1 + 2 + 3 + 4;
7.