ө қ ә қ ғң қ . 1 .
ө ү ғ ң құ ң ә ұң үң құ, ө қ ң 1 ң ғ, ә ғ ұқң ғ, қ ғ ө ң қ ғң ң ө 4-9 ө
8 ө-ү ғ - ң құң -ң ә ұң -үң құ ( қ ғ)
/ | ә ң құң | ң ә үң құ,ң |
, : -75 -82 -53 | ||
,қғ, ғ :-533(-130) -5(-55) | ||
қ өң құ: ) қ, -4-35 -50 ),ққ,, ң қ-ұңқғ: -60 -2,5 | ||
ғ ғ ә ұқ :-1 -1 -1 |
9 ә ғ ұқң ғ (қ ғ қғ)
/ | ғ үң | 1 ң ң ғ, ң | |
ә қғ | |||
ҳ | |||
Ққ қ ғ | 2-3 |
10 қ қ ңғ (ң ө құ қ ң) ү , ө ғ.
ұң , өң, | құң | ұ ө | Ө | Қ ө |
қ - ғ қ қ, ә 30-50 . 100:(3+3)*0,1/33,6 | 33,6 құ | /қ 3 | 0,5 | |
3 қ ү қ. 100:(3+3)*0,1/0,96 | -75 -25 | 0,96 құ | - | 1,7 |
қ (ғқ ғ 20%, ү ү ұңқ қ ә 3340 *0,2/200 : ә қғ | 200 | / | 3,34 |
|
|
11 қ ғ ө ң қ ғң ң
/ | ғ ү | Ө | құ | Қ ө, | ғ (ң) | |||||
ң ғ | ||||||||||
-75 | - | 5,70 | ||||||||
-82 | - | 19,7 | ||||||||
-53 | - | 5,0 | ||||||||
-533(-130) | - | 0,42 | ||||||||
Қғ -5(-55) | - | 1,53 | ||||||||
-1 | - | 0,40 | ||||||||
ұң ңқ ө | ||||||||||
/ү | ||||||||||
/ү | ||||||||||
/ү | ||||||||||
ң құ | ||||||||||
ғ ә қ қ , ) ә қғ ) ққ қ ғ | ң ң | 2,00 2,00 | ||||||||
50% 2,4( ұ),40% 85% | ||||||||||
қ ғ: ) ) қ ққ | − − | − − | ||||||||
12 ғ қ ғ ұ ғ
1 ғ/ | 1 ү ғ |
75 8,75 | 8,75 × 8,2 ғ × 28 ү = 2009 × 100 = 200900 |
40 5,2 | 5,2 × 8,2 ғ × 28 ү = 1113,92 × 100 = 119312 |
-80,82 9,7 | 9,7 × 8,7 ғ × 28 ү = 2227,12 × 100 = 222712 |
-55 8,75 | 8,75 × 8,2 ғ × 28 = 2009 × 100 = 200900 |
13 ө қ ң 1 ң ғ
/ | ә ғ ә | ғ,ң |
, 80% | 8700ң | |
,50% | 30000ң | |
,50% | 30000ң |
ұң | ұң ө, | ң құ | Ө | Ө -ң қ. ө () | Қ | Құ ғ, | ғ | қ қ, | |
1.Ққ | -82 -70 | 2,5 9,7 | 32,8 65,6 | ||||||
2. ө- | 728,888 | 0,812 | - 897 | - | 375,91 | ||||
3.Ө. қ қ- ө | 24,6 | -82 -70 -75 | 27,9 8,75 | 0,8 - | 20×100= | 425,21 | 340,168 | ||
4. қ- құ | 145,77 | 0,854 | - 124,48 | - | 375,91 | ||||
5. құ | -82 -55 | 12,3 | 6,66 - | 16217,1 | |||||
қ | ∑=6524 | ∑= 564069,27 | |||||||
14 82 ң ө
|
|
1) Ққ ң қ ө
82 ÷ 2,5 = 32,8 /
32,8 × 2= 65,6 ү
2435 × 32,8 = 79868 ң
562 × 65,6 = 36867 ң
2) өң ө
1,5 × 0,75 = 1,1251 = 10000
82 × 10000 = 820000
820000 ÷ 1,125 = 728888,89
728,888 ÷ 0,812 = 897,645 ү
897 × 375,91 = 337191,27 ң
3) Ө қ қ
82 × 0,3 = 24,6
24,6 ÷ 27,9 = 0,8 ./
425,21 × 0,8 = 340,168 ң
20 × 100ң = 2000ң
4) қ құ
= 145,7776
145,77 ÷ 0,854 = 124,48
375,91 × 124,5 × 2 = 93601 ң
5) ү ұ
82 ÷ 12,3 = 6,66 ./
6,66 × 2435 = 16217,1 ң
6) 82 = 728888 ғ
өң ғқ ө 728,888 × 850 (1000 ғ) = 619554,8
∑ = . + ..-ң 20%- + ө құ + .ғ. = ң
564069,27 + 112813,8 + 6524 + 619554,8 = 1302961,9 ң
1302961,9 ÷ 82 = 15889,8 /
15889,8 ÷ 1000 + 0,8 = 16,7 ң (өң 1 үң ғ)
қң қ-қ ғ, ғ ұ өң ө қ ә . 82 ү. ғ ғ ұ ғ қ ә ұ ә қ ө ө, ө, үң-ү қ қ, ң ғ қ .
ң қ ғ ғ ғ ғ ө қ. қ ұғ 82 ө ә 728,888 ң. ө ү ү қ. ғ қ , , ә . . ұ ғ қ 68700 ңқұ. қ қ ұ қ ұ қ, ң ө қ, ғ-ө ң қ ғ . ө қ.қ ғ ө 2052376,27 ң құ.
|
|
қ ғ ұ қ ғ .ғ ә қғ қ.ғ қ ө қ ө .
ө ү -ң, -ң ғ ә . ғ ө ү ә ұқ . ғ, ғ ұқ ғ қ қғ ү, қ ү қ қ . ғң , қңғ ә , қ , ғ ғ қғ ғ ү ғ ө. қ қ ө .