Вправи зі спеціальної фізичної підготовки
Лекции.Орг

Поиск:


Вправи зі спеціальної фізичної підготовки
Вправа №1. Пересування по горизонтально закріпленій трубі. Вправа виконується на трубі довжиною 6 метрів та діаметром 70-80 мм закріпленій на висоті 50-60 см від землі. Працівник пересувається з опущеними руками і робить оберт на 360 0 на середині труби. Рівновагу треба тримати не верхньою частиною тулуба, а тазом. При цьому трохи зігнувши коліна.

Результатом виконання вправи є час подолання дистанції з точністю до секунди.

4.7.2. Вправа №2. Пересування в висі по горизонтально закріпленому канаті перехопленням рук на висоту канату: канат натягнутий на висоті 3 м, провисання канату під вагою 70 кг на середині не більше 50 см.

Результатом виконання вправи є час подолання дистанції з точністю до секунди.

4.7.3. Вправа №3. Пірнання в довжину. Виконується з поверхні води (в басейні дозволяється відштовхування ногами від бортика). Виконуючий вправу заглиблюється під воду та долає нормативну відстань.

Результатом виконання вправи є час перебування під водою з точністю до секунди і відстань пірнання.

4.7.4. Вправа №4. Пірнання на глибину. Виконується з поверхні води. Виконуючий вправу заглиблюється під воду на глибину 3 м, знаходить яскравий невеликий предмет та долаючи на цій глибині нормативну відстань підіймає предмет на поверхню.

Результатом виконання вправи є час перебування під водою з точністю до секунди.

4.7.5. Вправа №5. Стрибки з вишки (або трампліну ) у воду. Виконується тільки в спеціально пристосованих для стрибків місцях з 3-х, 5-ти, 7-ми, 10-ти метрових вишок або 3 метрового трампліну ногами або головою у низ.

Результатом виконання вправи є якість виконання вправи.

4.7.6. Вправа №6. Підйом по вертикальній стіні багатоповерхового будинку. Виконується із застосуванням наявних штучних точок опори (відстань між точками опори 0,5 м) з використанням альпіністського спорядження, з верхньою страховкою.

Результатом виконання вправи є швидкість подолання вертикальної стіни.

4.7.7. Вправа №7. Подолання схилу. Виконується у місцевості з наявністю схилів крутизною 25-30 град., та перепадом висот до 300 м, з наявністю стежки.

Вправа призначена для гірських рятувальних підрозділів. Виконується подолання схилу крутизною 25-30 град., стежка, з перепадом висот – 100 м.

Результатом виконання вправи є швидкість подолання у хвилинах.

4.7.8. Вправа №8. Смуга перешкод для особового складу, які виконують пожежно-рятувальні роботи (додаток 2).

Вправа умовно розділяється на етапи:

старт;

стартовий розбіг;

біг по дистанції;

подолання „забору”;

взяття напірних рукавів;

біг по буму;

робота біля розгалуження;

приєднання ствола до рукавної лінії;

фініш.

Після команди „Марш” поетапно виконуються вправи з подоланням перешкод на смузі.

Вправа вважається виконаною, якщо працівник подолав всі перешкоди у встановленому порядку і вклався в нормативний час. У разі неподолання будь-якої перешкоди дозволяється виконати додаткову спробу її подолання.

4.7.9. Вправа №9. Підйом на четвертий поверх навчальної пожежної башти за допомогою штурмової пожежної драбини для особового складу, які виконують пожежно-рятувальні роботи.

Вправа умовно розділяється на етапи:

старт;

стартовий розбіг із перенесення драбини - штурмівки до навчальної пожежної башти;

підвішування драбини - штурмівки за крюк у вікно другого поверху навчальної пожежної башти;

рух у гору по драбині з першої сходинки;

підняття драбини угору сидячи на підвіконні другого поверху башти, зачеплення її за підвіконня третього (далі четвертого) поверху навчальної пожежної башти;

фініш двома ногами на підлогу четвертого поверху навчальної пожежної башти.

Вправа вважається виконаною, якщо працівник подолав всі перешкоди у встановленому порядку і вклався в нормативний час. У разі не подолання будь-якої перешкоди дозволяється виконати додаткову спробу її подолання.

4.7.10. Вправа №10. Висувна пожежна драбина для особового складу, який виконує пожежно-рятувальні роботи.

Вправа виконується двома працівниками та поділяється на етапи:

старт;

знімання пожежної висувної драбини з пожежного автомобіля;

перенесення висувної драбини до навчальної пожежної башти;

встановлення висувної драбини біля навчальної башти;

висування пожежної висувної драбини у вікно 3-го поверху навчальної пожежної башти;

підйом по висунутій драбини на 3-й поверх навчальної пожежної башти;

фініш двома ногами на підлогу навчальної пожежної башти.

Вправа вважається виконаною, якщо працівник подолав всі перешкоди у встановленому порядку і вклався в нормативний час. У разі не подолання будь-якої перешкоди дозволяється виконати додаткову спробу її подолання.

4.7.11. Вправа №11. Смуга перешкод для кінологів (додаток 3). Довжина дистанції 200 м. Старт приймається з положення „висока стійка” - стоячи навпроти лінії старту, собака знаходиться біля лівої ноги працівника в положенні сидячи на повідку з м'яким нашийником. Після команди „Марш” або після пострілу стартового пістолета необхідно:

подати собаці команду „Вперед” і розпочати рух по дистанції;

пробігти 20 м. та перестрибнути через „зубчастий чагарник”;

пробігти 20 м. та перестрибнути через „чагарник”;

добігти до перешкоди «паркан» і подолати його „зачепом” або „силою”;

перестрибнути через перешкоду „рів”;

подолати „колоду” та збігти по трапу на землю;

добігти до перешкоди „лаз” і проповзти її всередині;

забратися по нахиленій драбині на майданчик перешкоди „драбина” і збігти по нахиленій драбині з протилежного боку;

добігти до лінії фінішу та перетнути її.

Вправа вважається виконаною, якщо працівник разом із собакою подолають всі перешкоди у встановленому порядку і вкладуться в нормативний час. У разі не подолання (звалювання) будь-якої перешкоди дозволяється використати дві додаткові спроби її подолання.

За час подолання дистанції працівнику дозволяється надавати допомогу собаці (підтримувати, підштовхувати, підтягувати його за поводок), а також давати додаткові команди.

4.7.12. Можуть виконуватись інші вправи із спеціальної фізичної підготовки, що забезпечують підготовку особового складу відповідно до напрямку виконання професійно-службових обов’язків.

 

5. Планування фізичної підготовки. Облік і звітність.

5.1. Планування має забезпечувати виконання поставлених завдань та програм з фізичної підготовки, відповідати умовам професійно-службової діяльності особового складу і реальним можливостям удосконалення його фізичних якостей.

5.2. Організація, планування та проведення фізичної (загальної та спеціальної) підготовки особового складу у системі службової підготовки здійснюється згідно з вимогами Тимчасової настанови.

5.3. Організація, планування та проведення спортивних заходів здійснюється відповідно до календарних планів органів управління та підрозділів.

5.4. Навчальна програма для навчальних закладів складається на термін навчання. Розробляється для кожного освітньо-кваліфікаційного рівня і складається з пояснювальної записки, приблизного тематичного плану, змісту розділів дисципліни фізичної підготовки, основної та додаткової літератури.

5.5. За підсумками роботи за рік особа, відповідальна за фізичну підготовку в органі управління або підрозділі здійснює аналіз роботи з наступних питань:

організаційні заходи;

навчально-методична робота;

матеріально-технічне забезпечення;

інспектування, надання практичної допомоги;

стан роботи з фізичної підготовки та спортивно-масової роботи;

висновки і пропозиції щодо удосконалення фізичної підготовки особового складу, розвитку службово-прикладних видів спорту.

 

6. Перевірка та оцінка фізичної підготовки

6.1. Перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МНС здійснюється відповідно до діючих Умов прийому та порядку відбору на навчання до вищих навчальних закладів МНС України.

6.2. Перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів на службу до МНС, працівників органів управління та підрозділів МНС здійснюється відповідно до вимог Тимчасової настанови.

6.3. Кожен керівник зобов’язаний знати, систематично перевіряти та оцінювати рівень фізичної підготовленості підпорядкований йому особовий склад, фізичну підготовленість органів управлінь та підрозділів.

6.4. Кожен працівник несе особисту відповідальність за рівень своєї фізичної підготовленості.

6.5. На контрольних заняттях, під час інспектування, комплексних перевірок, екзаменів, заліків особового складу перевіряють за трьома вправами, які входять до програми навчання і характеризують різні фізичні якості та прикладні навички, відповідно до контрольних нормативів загальної та фізичної підготовки (додаток 4).

6.6. Для виконання вправ дається одна спроба. Виконання вправ для отримання більш високої оцінки не дозволяється.

6.7. Добір вправ для перевірки здійснюється відповідно до таких вимог:

вправи на загальну або швидкісну витривалість призначаються для перевірок в усіх випадках, а інші – з урахуванням проходження програми за рішенням перевіряючого;

до числа вправ для перевірки обов’язково включаються вправи, що визначають специфіку професійно-службової діяльності особового складу;

рівень розвитку кожної якості та навички перевіряється лише за однією вправою.

6.8. Під час аналізу результатів перевірки фізичної підготовки визначаються:

рівень розвитку у особового складу різноманітних фізичних та спеціальних якостей і ступінь оволодіння прикладними навичками, теоретичними знаннями, методичними вміннями;

динаміка змін показників фізичного стану особового складу за певний період часу;

оцінки, одержані окремими категоріями особового складу;

позитивний досвід і недоліки організації та проведення фізичної підготовки та їх причини;

конкретні заходи поліпшення фізичної підготовки особового складу.

6.9. Індивідуальна оцінка та оцінка органу управління. підрозділу, відділення із загальної фізичної підготовки здійснюється відповідно до вимог Тимчасової настанови.

6.10. Індивідуальна оцінка із загальної фізичної підготовки встановлюється після виконання наступних контрольних вправ:

біг на 100 м;

біг на 1000 м або 3000 м;

підтягування на перекладені, згинання та розгинання рук, з упору лежачі або комплексна силова вправа (вибирається одна вправа на вибір перевіряючого);

Індивідуальна оцінка із загальної фізичної підготовки визначається:

“відмінно”, якщо отримані оцінки 5,5,5; 5,5,4;

“добре”, якщо отримані оцінки 5,4,4; 4,4,4; 5,5,3; 5,4,3; 4,4,3;

“задовільно”, якщо отримані оцінки 5,3,3; 4,3,3; 3,3,3; 5,5,2; 5,4,2; 5,3,2; 4,4,2; 4,3,2;

“незадовільно” – в усіх інших випадках.

6.11. Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки працівників, які виконують пожежно-рятувальні роботи, перемінного складу навчальних закладів МНС України встановлюється після виконання наступних контрольних вправ:

подолання 100 м смуги перешкод;

підйом по штурмовій драбині в вікно 4-го поверху навчальної башти;

підйом по висувній драбині в вікно 3-го поверху навчальної башти.

Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки визначається:

“відмінно”, якщо отримані оцінки 5,5,5; 5,5,4;

“добре”, якщо отримані оцінки 5,4,4; 4,4,4; 5,5,3; 5,4,3; 4,4,3;

“задовільно”, якщо отримані оцінки 5,3,3; 4,3,3; 3,3,3; 5,5,2; 5,4,2; 5,3,2; 4,4,2; 4,3,2;

“незадовільно” – в усіх інших випадках.

6.12. Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки особового складу, який виконує аварійно-рятувальні роботи у воді, встановлюється після виконання наступних контрольних вправ:

плавання вільним стилем 100 м.;

ниряння в довжину;

ниряння на глибину 3 м з пропливанням на глибині.

Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки визначається:

“відмінно”, якщо отримані оцінки 5,5,5; 5,5,4;

“добре”, якщо отримані оцінки 5,4,4; 4,4,4; 5,5,3; 5,4,3; 4,4,3;

“задовільно”, якщо отримані оцінки 5,3,3; 4,3,3; 3,3,3; 5,5,2; 5,4,2; 5,3,2; 4,4,2; 4,3,2;

“незадовільно” – в усіх інших випадках.

6.13. Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки кінологів встановлюється після подолання смуги перешкод для кінологів.

Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки визначається:

“відмінно” – 5;

“добре” – 4;

“задовільно” – 3;

“незадовільно” – 2.

6.14. Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки рятувальників, які виконують роботи в гірській місцевості, встановлюється після виконання наступних фізичних вправ:

підйом по канату без допомоги ніг;

ходіння по горизонтально закріпленій трубі (висота труби 0,5-0,6 м від землі) довжиною 6 м з діаметром 76 мм з опущеними руками і поворотом на 360о на середині труби;

подолання схилу крутизною 25 о -30 о, тропа, перепад висот 100 м, час в хвилинах.

Індивідуальна оцінка із спеціальної фізичної підготовки визначається (незалежно від послідовності оцінок):

“відмінно”, якщо отримані оцінки 5,5,5; 5,5,4;

“добре”, якщо отримані оцінки 5,4,4; 4,4,4; 5,5,3; 5,4,3; 4,4,3;

“задовільно”, якщо отримані оцінки 5,3,3; 4,3,3; 3,3,3; 5,5,2; 5,4,2; 5,3,2; 4,4,2; 4,3,2;

“незадовільно” – в усіх інших випадках.

6.15. Загальна оцінка служби, органу із спеціальної фізичної підготовки складається з індивідуальних оцінок спеціальної фізичної підготовки працівників і визначається:

“відмінно”, якщо 90% особового складу одержали позитивні оцінки, при цьому 50% з них отримали оцінки “відмінно”;

“добре”, якщо 85% особового складу одержали позитивні оцінки, при цьому 50% з них отримали оцінки не нижче “добре”;

“задовільно”, якщо при перевірці одержано 80% позитивних оцінок.

Якщо більше 20% особового складу, які підлягали перевірці, звільнені від виконання вправ фізичної підготовки, то службі, органу виставляється оцінка “незадовільно”.

 

___________________________________________________________


 

Додаток 1

до Настанови з фізичної підготовки

в МНС України

 

 

ТЕМАТИКА

теоретичних і методичних занять (рекомендована)

 

№ з/п Найменування тем
1. Система фізичної підготовки в МНС України. Мета та завдання фізичної підготовки  
2. Зміст фізичної підготовки. Методика розвитку фізичних якостей і формування рухових навичок  
3. Вимоги керівних документів з організації фізичної підготовки  
4. Контроль і облік фізичної підготовки  
5. Основи керівництва фізичною підготовкою в підрозділах  
6. Навчання фізичних прийомів, вправ і дій  
7. Складання план-конспекту і проведення заняття з фізичної підготовки  
8. Проведення ранкової фізичної зарядки  
9. Проведення фізичного тренування в процесі професійно-службової діяльності  
10. Проведення навчально-тренувальних занять і спортивних змагань з працівниками  
11. Проведення інструкторсько-методичних, показових занять та інструктажів з фізичної підготовки. Підготовка керівників занять  
12. Перевірка і оцінка фізичної підготовки  

 


Додаток 2

до Настанови з фізичної підготовки

в МНС України

 

 

СМУГА ПЕРЕШКОД

для працівників, які виконують пожежно-рятувальні роботи

 

 
 

 


1 - Лінія старту.

2 – „Паркан” – каркас завширшки і заввишки 2 м з дощок завтовшки 4 см, прикріплених до бічних стійок заввишки 2 м. Стійки встановлюються на підвалини завдовжки 1, 625 м і перерізом 15х20 см, та прикріплюються укосами на висоті 1,175 м.

3 – Два льняні напірні рукави завдовжки 20 м, у скатці з’єднувальними головками типу „РОТ”, діаметром 51 см. Рукави встановлюються у будь який спосіб.

4 – „Колода” – стовбур завдовжки 8 м і діаметром 25 см, з плоскою верхньою поверхнею завширшки 18 см, який встановлюється горизонтально на трьох опорних стійках з перехрестями в основі, та два похилих трапи завдовжки 2 м і завширшки 25 см кожний. Відстань від майданчика до верхнього краю стовбура 1,2 м. На зовнішньому боці трапу прикріплюються поперечні планки перерізом 3х5 см з інтервалом 35 см.

5 – Обмежувальна лінія наноситься впоперек усієї бігової доріжки в кінці „колоди”.

6 – Триходове розгалуження.

7 - Лінія фінішу завдовжки 2,5 м, та завширшки 5 см. На продовженні лінії фінішу по обидві сторони бігової доріжки на відстані 30 см від краю ставляться фінішні стійкі висотою 1,4 м (від поверхні доріжки).

Примітка. Стійки обмежувальні виготовляють з металевих труб (прутів) діаметром 1,0-1,5 см. в основі з противагою і фарбують почергово червоною та білою фарбою через кожні 30-40 см.


 

Додаток 3

до Настанови з фізичної підготовки

в МНС України

 

Смуга перешкод для кінологів

 

 

 

1 - Лінія старту.

2- „Зубчастий чагарник” - каркас завширшки-2 м, заввишки 1 м, січенням брусків 5х10 см з прикріпленими до нього планками розміром 3х5 см. Верхні кінці бокових стійок та планок мають овальну форму. Підвалини бокових стійок мають форму куба з стороною 20 см.

3 - „Чагарник” - каркас розміром 2х0,7 м з брусків перерізом 5х10 см та прикріплених до нього прутів з листям, яке виступає над каркасом на 60 см Підвалини бокових стійок з брусів завдовжки 40 см і перерізом 15х 5 см.

4 - „Паркан” - каркас завширшки і заввишки 2 м з дощок завтовшки 4 см, прикріплених до бокових стійок перерізом 15х20 см.

5 - „Рів” - перешкода з двох однакових помостів, скріплених між собою з розривом 1,5 м. Поміст складається з двох щитів завдовжки 2 м і завширшки 1,5 м, виготовлених із дощок завтовшки 4 см. Один щит встановлюється горизонтально на підставці заввишки 1 м, а другий – кріпиться з нахилом до горизонтального.

6 - „Колода” - стовбур завдовжки 8 м і діаметром 25 см, з плоскою верхньою поверхнею завширшки 18 см, який встановлюється горизонтально на трьох опорних стійках з перехрестями основі, та два похилих трапи завдовжки 2 м. і завширшки 25 см кожний. Відстань від майданчика до верхнього краю стовбура 1,2 м. На зовнішньому боці трапу прикріплюються поперечні планки перерізом 3х5 см з інтервалом 35 см.

7 - „Лаз” - коридор завдовжки 10 м, завширшки 2 м і заввишки 0,8 м Каркас коридору обтягується зверху та бічних сторін металевою сіткою. Торцева частина каркасу з боку „колоди” обшивається повстю або іншим м'яким матеріалом. Усередині коридору по всій довжині прокладається брезент.

8 - „Драбина” - платформа завдовжки 1,7 м завширшки 1,2 м, завтовшки 4-5 см, яка закріплюється на висоті 4 м на стовпах. До платформи з боку «лазу» прикріплюється драбина завдовжки 5 м., завширшки 1,2 м (ширина щаблів 6 см), а з іншого боку - драбина завдовжки 6 м, завширшки 1,2 м (ширина щаблів 10 см). Товщина щаблів 4-5 см, відстань між ними 25 см. Платформа та драбини загороджені з обох боків поручнями заввишки 1 м Відстань між вертикальними планками поручнів 25-30 см.

9 - Лінія фінішу.

 

Примітка. 1. Перешкоди на смузі виготовляються з дерев'яних матеріалів.

 

_______________________

 


Додаток 4

до Настанови з фізичної підготовки

в МНС України

 

 

Контрольні нормативи загальної та спеціальної фізичної підготовки

 

№ з/п   Вправа   Оцінка Медико-вікові групи здоров’я
 
Чоловіки
1. Подолання 100 м смуги перешкод (сек.) 33,0 30,0 27,0 36,0 34,0 32,0 40,0 37,0 35,0 46,0 44,0 42,0 - -
2. Підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3 поверху навчальної башти (сек.) 12,0 10,0 8,0 13,0 11,0 9,0 14,0 12,0 10,0 15,0 13,0 11,0 - -
3. Знімання, перенесення, встановлення і підйом по висувній драбині у вікно 3 поверху навчальної башти (сек.) 28,0 26,0 25,0 30,0 28,0 26,0 33,0 31,0 28,0 38,0 35,0 32,0 - -
4. Підйом по драбині - штурмівки у вікно 4 поверху навчальної башти (сек.) 36,0 32,0 29,0 37,0 33,0 30,0 38,0 34,0 31,0 39,0 35,0 32,0 - -
5. Підтягування на перекладині (кількість разів)
6. Згинання та розгинання рук, з упору лежачи (кількість разів)
7. Жим гирі вагою 24 кг однією рукою
8. Комплексна силова вправа, разів за 1 хв. - -
9. Біг 1000 м (хв.) 4,05 3,55 3,40 4,15 4,05 3,50 4,25 4,15 4,00 4,50 4,35 4.10 - -
10. Біг 3000 м (хв..) 13,00 12,30 12,00 13,30 13,00 12,30 14,00 13,30 13,00 14,3 14,0 13,3 - -
11. Біг 100 м (сек.) 14,5 14,0 13,5 14,8 14,3 13,8 15,7 15,0 14,5 17,0 16,0 15,0 - -
12. Біг на лижах 5 км (хв.) 27,0 26,0 25,0 28,0 27,0 26,0 31,0 29,0 27,0 32,0 30,0 28,0 - -
13. Плавання 100 м (хв.) 2,3 2,1 1,5 2,35 2,15 1,55 2,40 2,20 2,00 2.50 2.30 2.10 - -
14. Плавання 100 м вільний стиль для працівників, виконуючих аварійно-рятувальні роботи у воді (хв.) 1,12 1,07 1,02 1,15 1,10 1,05 1,20 1,15 1,10 1,30 1,20 1,15 1,40 1,30 1,25 -
15. Пірнання в довжину для працівників, які виконують аварійно-рятувальні роботи у воді (м) -  
16. Пірнання на глибину 3 м з пропливанням на глибині для працівників, які виконують аварійно-рятувальні роботи у воді (м)     -
17. Подолання смуги перешкод для кінологів (хв.) 1,4 1,3 1,2 1,5 1,4 1,3 2,05 1,45 1,35 2,2 1,5 1,4 2,30 2,05 1,50 -
18. Ходіння по горизонтально закріпленій трубі (висота труби 0,5–0,6 м) довжиною 6 м з діаметром 76 мм з опущеними руками з обертом на 360 посередині труби залік     Без урахування часу
19. Подолання схилу крутизною 25-30 град., стежка - 100 м (час у хв.) залік 6,30 6,30 -
20. Підйом по канату без допомоги ніг (м) -
Жінки
21. Згинання та розгинання рук, з упору лежачи (кількість разів) -
22. Біг 100 м (сек.) 16,6 15,8 15,0 17,0 16,2 15,5 17,4 16,6 16,0 -   - -
23. Біг 1000 м (хв.) 4,30 4,10 3,50 4,40 4,20 4,00 5,00 4,30 4,10 5,10 4,40 4,20 - -
24. Плавання, 100 м (хв.) 2,45 2,30 2,15 3,00 2,40 2,20 3,20 2,45 2,30 3,30 3,00 2,45 - -
25. Біг на лижах 5 км (хв.) 39,0 36,0 34,0 41,0 38,0 36,0 43,0 40,0 38,0 45,0 42,0 40,0 - -
26. Комплексна силова вправа, разів за 1 хв. - -
Плавання 100 м (хв.) 2,50 2,30 2,10 2,55 2,35 2,15 3,00 2,40 2,20 3,10 2,50 2,30 - -
Плавання 100 м вільний стиль для працівників, виконуючих аварійно-рятувальні роботи у воді (хв.) 1,22 1,17 1,12 1,25 1,20 1,15 1,30 1,25 1,20 1,40 1,30 1,25 1,50 1,40 1,35 -
Пірнання на глибину 3 м з проливанням на глибині для працівників, які виконують аварійно-рятувальні роботи у воді (м)   -
Пірнання в довжину для працівників, які виконують аварійно-рятувальні роботи у воді (м)   -  
Подолання смуги перешкод для кінологів (хв.) 1,55 1,45 1,35 2,05 1,55 1,45 2,20 2,05 1,40 2,35 2,05 1,55 2,45 2,15 2,05 -
Ходіння по горизонтально закріпленій трубі (висота труби 0,5–0,6 м) довжиною 6 м з діаметром 76 мм з опущеними руками з обертом на 360 посередині труби       Без урахування часу
Подолання схилу крутизною 25-30 град., стежка - 100 м (час у хв.) залік 6,30 6,30 7,30 -
Підйом по канату без допомоги ніг (м) -     -
Підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3 поверху навчальної башти (сек.) 14,0 12,0 10,0 14,0 12,0 10,0 15,0 13,0 11,0 16,0 14,0 12,0 - -
                                         

 

__________________________________________________________

 

 

Дата добавления: 2016-07-29; просмотров: 411 | Нарушение авторских прав | Изречения для студентов


Читайте также:

Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:© 2015-2020 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.022 с.