Лекции.Орг
 

Категории:


Агроценоз пшеничного поля: Рассмотрим агроценоз пшеничного поля. Его растительность составляют...


Поездка - Медвежьегорск - Воттовара - Янгозеро: По изначальному плану мы должны были стартовать с Янгозера...


ОБНОВЛЕНИЕ ЗЕМЛИ: Прошло более трех лет с тех пор, как Совет Министров СССР и Центральный Комитет ВКП...

Чи потрібна легалізація та здійснення інших дій для визнання дійсності довіреності на території Чехії?Загрузка...

Задача № 4.

Нотаріус Монреаля (Канада) посвідчив доручення для дії в Україні.

Чи потрібна легалізація цього доручення українським консулом за кордоном.

Задача № 5.

Гр-н Іванов помер в Києві за місцем свого проживання. У нього залишилися спадкоємці, які проживають в Україні, Ізраїлі, Німеччині, США, Росії, Нігерії. Спадщина становить рухоме та нерухоме майно, розташоване та право на яке зареєстроване в Україні.

Які вимоги пред’являються до легалізації заяви про прийняття спадщини та доручення, яке видається спадкоємцями для представництва їхніх інтересів у процесі оформлення права на спадщину?

Задача № 6.

Громадянин України помер в Україні. До складу спадщини входить як нерухоме майно, право на яке зареєстровано в Україні, так і рухоме майно, що знаходиться на території Росії. Спадкоємцями є громадин України та Росії.

Які вимоги пред’явлені до легалізації заяви про прийняття спадщини та доручення, яке видається спадкоємцем для представництва їхніх інтересів у процесі отримання спадщини?

Задача № 7.

При нотаріальному посвідченні договору іпотеки приміщення, яке розташоване в Києві, громадянин Китаю надав нотаріусу письмову довіреність, видану від імені іпотекодавця на китайській мові. Переклад здійснено в приватному бюро перекладу в Україні.

Чи може нотаріус встановити повноваження представника іпотекодавця на підставі цієї довіреності?

Задача № 8.

Нотаріусу було надано заповіт, складений за формою, передбаченою

законодавством іноземної держави. Яка процедура розкриття і оголошення нотаріусом України такого заповіту та складання протоколу про його стан?

Задача № 9.

Подружжя Сацьких придбали в 1996 році будинок в передмісті Порто. В даний момент вони бажають його продати, знайшли потенційного покупця в Португалії. Договір купівлі-продажу має укласти та посвідчити португальський нотаріус. Не маючи можливості особисто поїхати до Португалії, подружжя доручило укласти цей правочин від їхнього імені та виконати усі інші формальності своєму знайомому, при цьому звернулися за оформленням довіреності на вчинення дій з продажу будинку до нотаріуса за місцем свого проживання у м. Києві.

Яки порядок надання цій довіреність виконавчої сили? Який орган вчиняє такі дії? Чи необхідно легалізувати чи апостилювати нотаріально засвідчений переклад тексту цієї довіреності португальською мовою?

Задача № 10.

Довіреність на укладення аліментного договору від імені матері — було посвідчено нотаріусом Квебеку (Канада). Посвідчення передбачало необхідність дії довіреності на території України.

Чи можливо посвідчувати аліментний договір через представника, однією із сторін якого є іноземний громадянин?

Якщо так, то який орган повинен легалізувати цю довіреність? Аргументуйте свою відповідь посиланням на норми права.

Задача № 11.

Знайдіть помилки в запропонованому документі.

Повноваження

Місто Київ, двадцять восьме жовтня дві тисячі десятого року.

Я, Грінберг Берта Борисівна, що проживає: м. Чорний Острів, Хмельницької обл. вул. Висотна, 14, довіряю Цукерману Юхиму Львовичу, який проживає в м. Вашингтоні, США, бути моїм представником у будь-яких установах і організаціях щодо оформлення спадкових прав після смерті мого чоловіка Грінберг Самуїла Львовича.

Для цього надаю йому право вчиняти від мого імені будь-які дії, які необхідні для виконання даного доручення.

Термін дії доручення не обмежую.

Грінберг Берта Борисівна (підпис)

Який строк дії цього повноваження? Який порядок легалізації цього документу? Напишіть посвідчувальний напис на цьому документі.

Задача № 12.

Громадянин Ізраїлю Хайф помер у своїй київській квартирі. Раніше він написав заповіт в Єрусалимі, де періодично проживав, згідно з вимогами, які пред'являються до заповіту законодавством Ізраїлю, та передав його на зберігання в один із ізраїльських банків.

Як виконати в Україні заповіт, який складений та зберігається в Ізраїлі?

Задача № 13.

Громадянка України Весела уклала аліментний договір на утримання сина Івана, 2 березня 2004 року народження, з його батьком Ярославом, який було нотаріально посвідчено. Батько хлопчика є громадянином Росії та переїхав проживати постійно до Москви. Після переїзду він припинив сплачувати за договором аліменти на утримання сина. Згідно зі ст. 189 СК мати звернулась до нотаріуса за вчиненням виконавчого напису на договорі, після чого цей договір був направлений на виконання у компетентні органи м. Москви. Але через деякий час Весела отримала відмову щодо можливості виконання умов договору та його визнання.

Дата добавления: 2016-03-28; просмотров: 298 | Нарушение авторских прав


Рекомендуемый контект:


Похожая информация:

 1. IV. Особливості застосування щодо неповнолітніх запобіжних та інших заходів процесуального примусу
 2. IX. Особливості здійснення витрат з погашення і обслуговування боргових та гарантійних зобов'язань держави
 3. quot;Глава 9 ОСОБЛИВОСТІ ПОЗОВНОГО ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВАХ ПРО ВИЗНАННЯ НЕОБҐРУНТОВАНИМИ АКТИВІВ ТА ЇХ ВИТРЕБУВАННЯ
 4. Unfortunately виражає схвалення, позитивне ставлення мовця до позамовної дійсності
 5. VII. Особливості здійснення окремих видатків розпорядників бюджетних коштів, у підпорядкуванні яких є бюджетні установи, розташовані за межами України
 6. VIII. Особливості здійснення окремих видатків державного бюджету
 7. XI. Здійснення видатків розпорядниками бюджетних коштів та одержувачами бюджетних коштів
 8. Акти міністерства та інших органів державної влади України
 9. Аналогічно обчислюють значення по інших позиціях
 10. Аналогічно обчислюють значення по інших позиціях. Кошторисна вартість проектної пропозиції ”Формування предметно-просторового середовища засобами флюоарту ” складає:
 11. Аналогічно обчислюють значення по інших позиціях. Кошторисна вартість проектної пропозиції ”Формування предметно-просторового середовища засобами флюоарту ” складає:
 12. Аналогічно обчислюють по інших позиціях


Поиск на сайте:


© 2015-2019 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.003 с.