Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Завдання ІІ етапу для спеціалізації Графічний дизайн




 

СТИЛІЗАЦІЯ ЗАДАНОГО ОБ’ЄКТУ (за карткою-завданням)

Мета завдання: перевірка навичок володіння графічною мовою (лінія, пляма, крапка), художніми матеріалами, вміння відібрати головне у стилізованому об’єкті, аналіз та відтворення особливостей стилю;

Виявити креативність, декоративність сприйняття, вміння спрощувати, схильність до утворення дизайн-форм

3.1. Виконати 4 варіанти стилізованих зображень за зразком наданої графічної мови:

· лінія,

· пляма,

· поєднання лінії, крапки, плями,

· спрощення до геометричних фігур

 

 

 

3.2. Виконати ще 3 варіанти стилізації цього ж об’єкту за власною графічною манерою.

 

Завдання ІІ етапу для спеціалізації ДИЗАЙН СЕРЕДОВИЩА

ВИКОНАТИ ПОБУДОВУ ОБ’ЄМНО-ПРОСТОРОВОЇ

КОМПОЗИЦІЇ З ВКАЗАНИХ ОБ’ЄКТІВ (за карткою-завданням)

Мета: перевірка навичок володіння графічною мовою; об’ємно-просторовим уявленням та сприйняттям; художніми матеріалами; здатність самостійно аналізувати та приймати рішення; виявити креативність, відчуття кольору, декоративність сприйняття, вміння адаптувати під обмеження об’ємно-просторових форм, схильність до утворення дизайн-форм.

2.1. Виконати 3 варіанти побудови об’ємно-просторової композиції з вказаних об’єктів;

Виконати побудову 2-х додаткових видових точок найбільш вдалої композиції.

2.2. Виконати 2 варіанти стилізації цієї ж композиції за власною графічною манерою в кольорі.

Критерії оцінювання роботи з фаху (стилізація)

Бали Критерії оцінювання
Відмінно - 91-100 балів   1. В роботі виявлено відчуття гармонійності й пропорційності при розташуванні зображень в полі аркушу, взаємодія між окремими елементами зображення забезпечена на основі законів пропорціювання, співмірності та гармонії; 2. Пластика форми, тектоніка і конструкція зображення підпорядковані властивостям художнього образу, що створюється. Утримано єдність зображення та всі його частини підпорядковані цілому, наявні авторські пошуки у засобах відображення задуманої ідеї. 3. Наявні розуміння відмінностей між площинною та об’ємною (в тому числі й ілюзорно-обємною) композиціями. 4. Виявлені графічні навички, вміння працювати з різними графічними матеріалами і інструментами. 5. Виявлена графічна культура у представленні кінцевого рішення.  
Дуже добре – 84-90 балів   1. В роботі виявлено відчуття гармонійності й пропорційності при розташуванні зображень в полі аркушу, взаємодія між окремими елементами зображення забезпечена на основі законів пропорціювання, співмірності та гармонії; 2. Пластичні, тектонічні та конструктивні характеристики форми зображення подекуди є випадковими, засоби розкриття художнього образу не є достатньо обміркованими. Втім зображення виглядають достатньо цілісно, наявні авторські пошуки у засобах відображення задуманої ідеї. 3. В розкритті образних характеристик нівелюється розуміння відмінностей між площинною та об’ємною (в тому числі й ілюзорно-обємною) композиціями. 4. Виявлені графічні навички, вміння працювати з різними графічними матеріалами і інструментами. 5. Виявлена графічна культура у представленні кінцевого рішення.  
Добре - 76-83 бали   1. В роботі, в цілому забезпечено гармонійність й пропорційність при розташуванні зображень в полі аркушу, однак мають місце незначні порушення законів пропорціювання у взаємодії між окремими елементами зображення, співмірності та гармонії; 2. Пластичні, тектонічні та конструктивні характеристики форми зображення подекуди є випадковими, засоби розкриття художнього образу не є достатньо обміркованими. Втім, наявні авторські пошуки у засобах відображення задуманої ідеї. 3. В розкритті образних характеристик нівелюється розуміння відмінностей між площинною та об’ємною (в тому числі й ілюзорно-обємною) композиціями. 4. Виявлені графічні навички, вміння працювати з різними графічними матеріалами і інструментами. 5. Графічна культура у представленні кінцевого рішення потребує вдосконалення.  
Задовільно – 66-75 балів   1. В роботі частково порушена гармонійність й пропорційність при розташуванні зображень в полі аркушу, не утримуються закони пропорціювання у взаємодії між окремими елементами зображення, співмірності та гармонії; 2. Пластичні, тектонічні та конструктивні характеристики форми зображення подекуди є випадковими, засоби розкриття художнього образу не є достатньо обміркованими. Втім, наявні авторські пошуки у засобах відображення задуманої ідеї. 3. В розкритті образних характеристик відсутнє розуміння відмінностей між площинною та об’ємною (в тому числі й ілюзорно-обємною) композиціями. 4. Графічні навички та технічність виконання роботи свідчать про використання вкрай обмеженого кола графічних матеріалів і інструментів. 5. Графічна культура у представленні кінцевого рішення потребує суттєвого вдосконалення.  
Достатньо (задовольняє мінімальні критерії) – 61-65 балів   1. В роботі частково порушена гармонійність й пропорційність при розташуванні зображень в полі аркушу, не утримуються закони пропорціювання у взаємодії між окремими елементами зображення, співмірності та гармонії; 2. Пластичні, тектонічні та конструктивні характеристики форми зображення подекуди є випадковими, засоби розкриття художнього образу не є достатньо обміркованими. Втім, наявні авторські пошуки у засобах відображення задуманої ідеї. 3. В розкритті образних характеристик відсутнє розуміння відмінностей між площинною та об’ємною (в тому числі й ілюзорно-обємною) композиціями. 4. Графічні навички та технічність виконання роботи свідчать про використання вкрай обмеженого кола графічних матеріалів і інструментів. 5. Графічна культура у представленні кінцевого рішення потребує суттєвого вдосконалення.  
Недостатньо (Задовольняє мінімальним критеріям) - 21-60 балів   1. В роботі повністю порушена гармонійність й пропорційність при розташуванні зображень в полі аркушу, не утримуються закони пропорціювання у взаємодії між окремими елементами зображення, відсутні співмірність та гармонія. 2. Пластичні, тектонічні та конструктивні характеристики форми у всіх зображеннях є випадковими, засоби розкриття художнього образу є не обміркованими, а випадковими. Всі запропоновані авторські зображення є подібними, образна ідея є не зрозумілою, відсутні пошуки засобів її відображення. 3. Відсутнє розуміння відмінностей між площинною та об’ємною (в тому числі й ілюзорно-обємною) композиціями. 4. Графічні навички є врай нерозвинутими, технічність виконання роботи свідчать про використання вкрай обмеженого кола графічних матеріалів і технік. 5. Графічна культура у представленні кінцевого рішення потребує суттєвого вдосконалення.  

 

 

 

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-03-28; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 568 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Самообман может довести до саморазрушения. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2487 - | 2329 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.