Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


VІ. Практична частина уроку




Сьогодні ми з вами будемо виконувати морський пейзаж простим олівцем. Називається наша композиція «Парус». Слід враховувати основні правила композиції та використовувати такі засоби виразності графіки, як лінія, штрих, крапка. (Показ вчителем на дошці послідовності виконання композиції. Під час роботи учнів проводиться фізкультхвилинка).

VІІ. Підсумок уроку.

(Перевірка робіт учнів, оцінювання, аналіз, демонстрація кращих робіт, оформлення стенду «Міні-вернісаж»).

Отже, створити власну композицію, це не лише правильно намалювати предмет або явище, а й розмістити поруч із другорядними елементами, виділивши головне розміром, формою або кольором.

VІІІ. Домашнє завдання: принести альбом, фарби, пензлі.

 

УРОК № 3

ТЕМА: Засоби виразності живопису. Малювання композиції «Веселка».

МЕТА: поглибити знання учнів про живопис як вид образотворчого

мистецтва; формувати поняття про колір як засіб виразності

живопису, дати поняття про хроматичні та ахроматичні кольори,

розвивати здатність бачити кольорове розмаїття оточуючого світу та

вміння відображувати його за допомогою фарб; виховувати

уважність, охайність при виконанні роботи.

Тип уроку: комбінований

Матеріали: альбом, фарби, пензлі

Техніка: живопис

ХІД УРОКУ:

І. Організаційний момент. Перевірка готовності учнів до уроку.

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

ІІІ. Актуалізація опорних знань. (Фронтальна бесіда).

- Що таке живопис? (Це вид образотворчого мистецтва, який художньо передає навколишню дійсність на площині за допомогою фарб.)

- Які вам відомі фарби? (Акварельні, олійні, гуаш.)

- Які існують основні та похідні кольори? (Основні – червоний, синій, жовтий; похідні – зелений, оранжевий, фіолетовий.)

- Як отримують похідні кольори? (Шляхом змішування основних кольорів.)

ІV. Мотивація навчальної діяльності.

Куди б ми не дивилися, скрізь бачимо розмаїття кольорів, найтонші переливи відтінків, Глибоке блакитне небо, вкрите хмаринками, в золотистих променях сонця; соковита зелень трави; мерехтіння зелених, синіх та коричневих відтінків листя, що коливається під легким вітерцем; блиск води у річках… Колір є невід’ємною частиною оточуючого нас світу. Уся краса світу блідне, якщо вилучити з нього колір. Одні кольори дуже яскраві та чисті, інші – бліді та настільки невиразні, що їм важко підібрати назву.

Сьогодні на уроці ми будемо вчитися відображувати кольорове багатство оточуючого світу за допомогою фарб.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-10-27; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 3554 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Самообман может довести до саморазрушения. © Неизвестно
==> читать все изречения...

2487 - | 2329 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.007 с.