Лекции.Орг
 

Категории:


Универсальный восьмиосный полувагона: Передний упор отлит в одно целое с ударной розеткой. Концевая балка 2 сварная, коробчатого сечения. Она состоит из...


Архитектурное бюро: Доминантами формообразования служат здесь в равной мере как контекст...


Расположение электрооборудования электропоезда ЭД4М

У вартість туру Вже включено Егер, Будапешт та Венецію !!!



Загрузка...

Чоп-Егер-Будапешт-Венеція-Чоп

Тривалість туру - 5 днів

У вартість туру Вже включено Егер, Будапешт та Венецію !!!

Вартість програми: 99 євро + 250 гривень

Дати виїздів: 06.03, 28.04, 27.05, 17.06, 01.07, 15.07, 29.07, 05.08, 19.08 …

1 день 12.00 – збір на ж/д вокзалі м.Чоп. 12.30 – виїзд групи. Перетин кордону. Переїзд до м. Егер.Відвідання монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XV ст, навколо якого розкинувся розкішний парк. Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію та традиційним угорським обідом (20 €) – 5 сортів егерських вин та національну страву гуляш (в необмеженій кількості) - приготований в казані на відкритому вогні. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою. Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі. Ночівля.
2 день Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом.Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий Королівський палац. Вільний час. Можливість відвідати: - купальні графа Сечені; - один з найстаріших зоопарків Європи; - музей мистецтв; - пішохідну вуличку Ваціта багато ін. місць. 21:00 - вечірня екскурсія на кораблику по річці Дунай (25 €).З бокалом шампанського під музику Штрауса Ви пропливете під ажурними мостами і загадаєте найпотаємніші бажання, які просто не можуть не збутись. 22:00 – виїзд до Італії.Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.
3 день Ранкове прибуття до Італії. Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко. Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців ... Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей. Відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці. Факультативна екскурсія - «Всі таємниці Венеції» (35 €). Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами … Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію… Поселення в готелі. Ночівля.
4 день Сніданок. Виселення. Для бажаючих відвідання італійського OUTLET(торгового містечка дисконтних магазинів з брендовими речима): Valentino, Baldinini, Gucci, Adidas, Intimissimi, Tezenis, Pupa (10 €). 13:00 – виїзд до України. Транзит по території Італії, Словенії, Угорщини.
5 день Прибуття до Угорщини. Відвідання супермаркету «TESCO». Останні покупки, це завжди приємно. А тепер можна і додому ... 10:00 – орієнтовне прибуття до м.Чоп. Посадка на поїзд.

 

У вартість програми включено: У вартість програми не включено:
- проїзд автобусом євро-класу; - проживання в готелі стандарт класу; - харчування ВВ – сніданки; - екскурсії по програмі; - супровід керівника групи - консульський збір: 35 є + 15 грн.; - страховка (орієнтовно 5 є.). - проїзд катером до Венеції (10євро/в одну сторону);

 

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців від закінчення туру!!!). Продовжені паспорти в консульство не приймаються

2. фото 3.5 x 4.5, на білому фоні, 80 % обличчя

3. анкетні дані

4. копія українського паспорта: всі заповнені сторінки

Для працюючих:

1. справка з місця роботи (із вказанням зарплати за 6 місяців), якщо з/п менше 3000 грн., потрібна довідка з банку про стан рахунку (необхідна сума не менше 50 євро з особи в день на час перебування в турі)

2. копія трудової книжки з мокрою печаткою

Для дітей:

3. свідоцтво про народження

4. оригінал доручення на виїзд за кордон від одного із батьків, або обох батьків

5. довідку з місця навчання

6. заяву про спонсорство поїздки від одного із батьків і підтвердження матеріальної забезпеченості спонсора

7. копії всіх заповнених сторінок українських паспортів обох батьків

Для пенсіонерів:

1. копія пенсійного посвідчення

2. довідка про пенсію завірена мокрою печаткою (з нарахуванням за останні 6 місяців), якщо пенсія менша 2000 грн. потрібен ще рахунок з банку (необхідна сума не менше 50 євро з особи в день на час перебування в турі)

Для приватних підприємців:

1. довідка з банку про стан рахунку (необхідна сума не менше 50 євро з особи в день на час перебування в турі)

2. копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця

3. копія свідоцтва про сплату єдиного податку

4. виписка з Податкової за 2 останні квартали

Для студентів:

1. копія студентського квитка

2. довідка з місця навчання





Дата добавления: 2015-11-05; просмотров: 320 | Нарушение авторских прав


Рекомендуемый контект:


Похожая информация:

Поиск на сайте:


© 2015-2019 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.002 с.