әң ғ ө, , ұ қғ
ұқ
1. ұ
2. ғ
3. Ө ұ
1. ұ
1.әң ұқ құқққ ң .
2.әң ү, , ә .
3. ә: ү ә ә.
4. ә құ ғ .
5. ғ ә қ .
6.ң ұғ ә ү.
7. ә.
8. әң ү.
9. ә
10. , қ ә ү.
11. Қ қ ә ә қ .
12. ?
13. қ , ө , қғ.
14. ә ң .
2. ғ
1.
ә құ ң құ ө қ:
ө ө, . ң
ә 1 | ||
() | ||
() |
:
1. ә ғ ә өң ғ өң ө ү қ қ:
.= V/ V*100% .=143/4572*100=3,12%
.=V/V*100% .=154/4695*100=3,28%.
Ү қң қ ∆=-=3,28-3,12=0,16%
2. әғ ө өң ө ққ қ:
Tv=V./V.*100%=4695/4572*100=102,7%
Tv=V./V.*100%=154/143*100=107,7%
қ : =Tv/Tv=107,7/102,7=1,05.
: =*=3,276. =*=3,444.
2.
4 ғ ғ ө ғ. ғ өң ө 13,5 . , 14,4 . құ. ә ғ ғ ө құ, ғ 4 ғ ә ғ ө ө ңқ
қ ә
ғ ғ | ғ ғ ө құ,% () | қ , |
33,5 | 0,96 | |
28,3 | 1,10 | |
21,5 | 1,01 | |
16,7 | 0,90 |
:
|
|
1. ғ ғ ө құ (ү қ) қ: =*
33,5*0,96=32,1% 28,3*1,10=31,13% 21,5*1,01=21,7% 16,7*0,90=15%
2. ғ ғ ң ө ө қ:
=V/V*100% => * V/100
V1=33,5*13,5/100=4,5225%
V2=28,3*13,5/100=3,8205%
V3=21,5*13,5/100=2,9025%
V4=16,7*13,5/100=2,2545%
V1=32,1*14,4/100=4,6224%
V2=31,1*14,1/100=4,4784%
V3=21,7*14,4/100=3,1248%
V4=15*14,4/100=2
3.
ң қ ң қ ү ң құ ү қ қң. Құғ қ 5 500 құ. құ құ 50 ң ң. R = 15%. ң қ ү 35% құ.
:
5 ғ қ ғғ қ құ қ:
Q = Q = 50 500 = 25 000 ң ң
құ
= 25 000 0,15 = 3750 ң ң
қ ө:
= 3750 0,35=1312,5 ң ң
dz ұ
1 ұқ
1.
ә құ ң құ ө қ:
ө ө, . ң
ә 1 | ||
() | ||
() |
2.
3 ғ ғ ө ғ. ғ өң ө 10,8 . , 11,3 . құ. ә ғ ғ ө құ, ғ 3 ғ ә ғ ө ө ңқ
қ ә
ғ ғ | ғ ғ ө құ,% () | қ , |
0,9 | ||
1,1 | ||
1,1 |
2 ұқ
1.
ә қ құғ ө қ:
ө ө, . ң
қ | ||
() | ||
() |
2.
3 ғ ғ ө ғ. ғ өң ө 10,8 . , 11,3 . құ. ә ғ ғ ө құ, ғ 3 ғ ә ғ ө ө ңқ
|
|
қ ә
ғ ғ | ғ ғ ө құ,% () | қ , |
0,9 | ||
1,1 | ||
1,1 |
ә әң ү ң
Ә: . қ