Лекции.Орг
 

Категории:


Архитектурное бюро: Доминантами формообразования служат здесь в равной мере как контекст...


Транспортировка раненого в укрытие: Тактика действий в секторе обстрела, когда раненый не подает признаков жизни...


Нейроглия (или проще глия, глиальные клетки): Структурная и функциональная единица нервной ткани и он состоит из тела...

Ватикан - Рим - Колізей Рим - район ТрастевереЗагрузка...

День 1.

Львів - Егер

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А»

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».

Перетин кордону.

Переїзд в Егер - на батьківщину вогняних червоних вин. Всіх бажаючих запрошуємо на угорський гуляш та дегустацію знаменитих вин в вікових льохах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини (18 €). Без сумніву такий початок подорожі Вам сподобається ...

Поселення в транзитний готель. Ночівля.

День 2.

Будапешт - Сентендре - Вишеград

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Полонений Дунаєм - Будапешт». Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівному Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ... У вільний час рекомендуємо екскурсії:

«Ключ до серця Будапешта» (23 € / 13 €). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешнє винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають у далечінь Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв'язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлисейських полях» Будапешта - парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!

• «Таємнича Буда» (18 € / 10 €) - це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта ... Ніби маленький середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями ... Будайська фортеця, Рибацький бастіон ,, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і ... і сам Королівський Палац!

• «Подорож в Закрут Дунаю» (23 € + вх. Квиток). Наш шлях лежить в Вишеград - літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградської фортеця, доторкніться до побутом і укладом середньовіччя, а ще - отримаємо задоволення панорамою на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки!

• річкову прогулянку «Ажурна прикраса Будапешта» (23 € / 18 €), незабутнє водну подорож по Дунаю ...

Нічний переїзд в Італію.

 

 

День 3.

Флоренція - Піза

Ласкаво просимо в Італію. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО Флоренції ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно). Оглядова екскурсія "Місто італійського шарму - Флоренція" .Флоренція - символ епохи Відродження. Її вулиці, площі, палаци та храми прикрашені творіннями великих італійських майстрів. Тут бере свій початок епоха Ренесансу, це місто Мікеланджело і Макіавеллі, місто-скарбниця, повний пам'ятників мистецтва, культури та історії. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Баптистерій із прекрасними фресками і золотою "Брамою раю", старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. Ось воно - нескромно чарівність Флоренції .... У вільний час пропонуємо екскурсії на вибір:

• Рекомендуємо поїздку в Пізу (38 € / 30 €), на допомогу падаючої Пізанської вежі. Колись Піза оскаржувала вплив Генуї і Венеції на морях. А тепер лише покірно пожинає лаври однієї комічної архітектурної помилки, завдяки якій місто стало брендом, листівкою, предметом національного надбання. Але не варто віддавати забавною вежі вся увага. Адже є ще Площа Чудес, причали лунгарно і будинок Галілео Галілея.

"Флоренція - квітка Ренесансу" (23 € / 18 €). Флоренція це не тільки музей під відкритим небом, це ще і вузькі вулички, середньовічні церковки і ремісничі майстерні. Сходи через сади троянд приведе нас на Оглядовий майданчик Мікеланджело, звідки відкривається дивовижний вид на Флоренцію.

Переїзд в Рим. Поселення в готель. Ночівля.

День 4.

Ватикан - Рим - Колізей Рим - район Трастевере

Сніданок. Виселення з готелю. УВАГА!!! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ !!! (Квиток оплачується самостійно - 7 євро на цілий день).

Екскурсія "Рим пам'ятає багато". Важко знайти на землі людини, у якого при звучанні цього слова не виникли перед очима барвисті образи мощених вулиць, просочених древньою історією, величного Колізею, безліч зачаровують дух старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля ....

• Пропонуємо екскурсію в Державу Ватикан "Дотик до вічності" (30 € + вх. Квиток). Священний світ мистецтва та релігії. Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ...

• Для бажаючих екскурсія "Давній Рим" (23 + вх. Квиток). Символ величі і могутності Риму впродовж багатьох століть, Колізей був місцем, рівним якому за напруженням кипіли там пристрастей просто не було: що проходили на його арені гладіаторські бої не на життя, а на смерть тримали в напрузі десятки тисяч глядачів. Сьогодні Колізей вважається архітектурним і технічною досконалістю, і є доказом пишноти римського світу.

"Базиліки Риму" (26 € / 23 €). Найзнаменитіші храми Риму, які вражають своєю розкішшю і красою. Базиліки, в які прагнув кожен подорожній, тільки для того, що б доторкнуться до святості. Їх багатство і унікальні шедеври роками притягували любителів мистецтва ...

Пішохідна екскурсія "Богемний Трастевере" (21 € / 16 €). Старовинний квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час тече повільніше, а фарби розлиті зовсім в інших пропорціях. Вузькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких розташувалися художники з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій ...

Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

 

 

День 5.

Венеція

Сніданок. Раннє виселення з готелю.

Нас запрошує красуня на воді, "заручена з морем», - так кажуть про Венецію (доп. Опл. Громадський транспорт - 26 € / 21 €) - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби .... Вільний час.

• Є можливість дізнатися "Таємниці венеціанських каналів» (23 € / 18 €). Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Умілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати всю красу чудового міста. Вдалині від метушні Ви отримаєте насолоду куточками міста, які недоступні для погляду під час пішої прогулянки. Вперед у плавання!

Також можна відвідати з екскурсоводом знаменитий «Палац Дожів» (21 € + вх. Квиток). За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні ...

• Водний круїз «Вся краса Венеції» (36 € / 30 €). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих і відомих сімей ...

Нічний переїзд в Україну.

 

 

День 6.

Львів

Перетин кордону.

Час прибуття до Львова приблизно о 17:00 (залежить від проходження кордону).

Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Безкоштовний трансфер на ж.д вокзал.

До нових зустрічей!

 

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• групова страховка (в разі самостійної подачі необхідна індивідуальна страховка - оплачується додатково)

• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу

• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту

• Проживання в готелях категорії Standard зі сніданками.

• Чотири екскурсії (згідно програми туру)

 

Базові готелі категорії Standard в Римі: Aurora Garden, Princess, Park Hotel Blanc, Hotel Giardino d'Europa та інші

 

Додатково оплачується:

• Турпакет на 31 €, 52 € або 66 € (на обрану суму, можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 18 €

• послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 18 € (місця з 1 по 16).

• індивідуальна страховка (при самостійній подачі)

• Консульський збір 35 €.

• Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.

• Візовий центр 25 €.

• Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.

• У разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертаються. .

• Міський / Туристичний податок (City / Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)

• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

• факультативні екскурсії

• Проїзд в громадському транспорті

• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

 

Дата добавления: 2017-03-18; просмотров: 125 | Нарушение авторских прав


Рекомендуемый контект:


Поиск на сайте:


© 2015-2019 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.005 с.