. , . , . .
1
̳ ( . ): 250; 100; 230; 110; 70; 80.
.
:
250 + 100 + 70 = 420 .
' :
230 + 110 + 80 = 420 .
, .
2
( ): -140, +100, " " +16.
, ?
:
" "
100 + 16 = 116 .
-140 .
, ,
- 140 + 116 = - 24 .
3
1200 . , 710, 190, 230, -20 (1,67 % ).
, ?
:
= + + +
ij = - - - .
-20 , : = + 8 = 230 + 20 = 250 .
: = 1200 - (710 + 190 + 250) = 50 .
4
( . Ѳ): -1536; -644, +845. +2120 .
" ".
:
-1536 - 644 + 845 = -1335 .
+ 2120 .
" "
|
|
-1336 + 2120= -785 .
5
1500 , - 355 . 28%, - 4,2 %.
, .
:
1500 × 1,28= 1920 .
355× 1,042= 370 .
1920/ 370 = 5,19 1 .
6
.
ֳ | , .. | , . .. |
0,15 | ||
0,17 | ||
0,19 | ||
0,21 | ||
0,23 |
:
) ;
) ;
) ;
) .
:
) 1 , 0,19 .
) г 1/ 0,19 = 5,26 .
) ʳ , ,
440× 0,19 = 83,6 .
) 0,19 . 440 .
7
, " " ( ): +1475; -1560; +130; -75; +70; -175; +140.
:
+1475 - 1560 + 130 - 75 + 70 = +40 .
-175 + 140 = -35 .
" " + 40-35 = +5 .
8
Գ "˳" ͳ 100 000 . 2,4 /. 2,6 /., "˳" ?
:
2.4 240 000 (2,4 × 100 000),
2,6 260 000 (2,6 × 100 000).
260 000 - 240 000 = 20 000 .
9
6 . ., ͳ 9 . .
.
:
-
6000/9000= 0,667 ./.
10
2001 . 5,3 /. 2002 . 5 %, 20 %.
2002 . , ?
|
|
:
, :
5,3× 1,2 = 1× 1,05.
5,3×1,2/1,05=6,06 /.
11
, , :
) 31,5 , 2 ;
) 20 ;
) 2,5 ;
) , 12 ;
) , 1,5 ;
) , 0,5 .
:
г :
S=20+2,5+12+0,5=35 .
:
NX= (2,5 - 2) + (0,5 - 1,5) = -0,5 .
. , , , .
12
20,0 , 25,0 . 5550 , 5650 . , , .
:
.
: TOb=EXb+IMb = 20,0 + 25,0 = 45,0 .
03 = 3 + 3 = 5550 + 5560 = 11 200 .
:
= b + 3 = 20,0 + 5550 = 5570 .
:
Db=EXb/TXc×100%=20/5570×100%=0.4%
Dp= EX/TXc×100%=5550/5570×100%=99.4%
b=EXb-IM=20.0-25.0=-5 . ..
=EX IM =5550-5650=-100 ..
"³" , ; , .
13
, , 1000 , 5332 .
:
, :
1000 . = 5332 ,
1 . = 5,332 ,
1 = 0,1875 .
14
:
, /. | ||||
, . |
120 . ? , 2 /.?
:
. , 4 /..
2/ 160 ., 160 - 120 = 40 .
|
|
15
800 , 500 . ' , : 1 . = 3 . ?
:
, . :
RER = e * Pus/Puk
;
Pus, Puk ( ).
RER=3*500/800=1,875 /
, . 800 , , 1500.
16
10% 8%. 쳺 4% , . - 10%, 8% 쳺 4%. .
. . , , . . , . , ' .
:
(-); (+), % | |
- 10 % | -10 |
8 % | +8 |
' 쳺 4 % | +4 |
+2 |
17
90 ., 70 ., 50 . .
1. . ?
2. , , ( )?
3. ?
4. -, ' . ?
5. , , ?
6. ?
:
1. :
) = (70 + 70 / 100 × 100) = 140 .;
) = (50 + 50 / 100× 100) = 100 .
ֳ , . , , , .
2. = 50 . , 140 . .
3. , .
|
|
4. '
) = (70 + 70 / 100× 50) = 105 .;
) = (50 + 50 / 100× 50) = 75 .
ֳ 15 ., . 15 . , . .
5. , ' , , , .
6. , .