Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Зовнішній вигляд організації, стиль роботи її керівництва




Під зовнішнім виглядом у даному разі, щоб виділити саме пред­метний бік, будемо розуміти як екстер'єр (власне зовнішній вигляд), так і інтер'єр приміщення, де відбувається діяльність організації.

Слово «організація» вжите в широкому розумінні слова - підприє­мство, установа, офіс, фірма, інститут тощо.

Зовнішнє оформлення (екстер'єр) дає інформацію про характер діяль­ності організації, власника чи відомчу належність. Архітектура спору­ди, фірмовий знак перед входом, величина і оздоблення вхідних дверей, охайність навколишньої території настроюють на певний «регістр по­ведінки» того, хто потрапляє сюди вперше: або ви входите з повагою в це приміщення, або, образно кажучи, відчиняєте двері ногою.

Додаткову інформацію і враження ми отримаємо, увійшовши в хол приміщення: оперативна інформація, найважливіші здобутки, найвизначніші люди цієї організації; зручні меблі для сидіння, щоб не втомлювати відвідувачів і підкреслити повагу до них; кілька кра­сивих авторських полотен, міні-сад - це приблизно те, що викличе у відвідувача доброзичливість, повагу і діловий настрій.

97Слова «зовнішня» і «внутрішній» вжиті для більшої акцентуації, адже і так зрозуміло, що форма завжди є зовнішньою, а зміст внутрішнім.


                   
       
     
 
 

Облаштування

робочих місць

і режим роботи

організації


Зовнішній вигляд

організації,

стиль роботи

її керівництва

ІМІДЖ ОРГАНІЗАЦІЇ


Товарний вигляд

продукції і реклама як носії іміджу організації


 


       
   



Зовнішній вигляд, стиль поведінки і діяльності персоналу

 


Рис. 47. Структура іміджу організації

Ми не просто почали характеризувати зовнішній вигляд організації з боку того, хто вперше її побачив. Народна мудрість недаремно гово­рить, що перше враження є найправильнішим, тобто найадекватнішим.

«Ідеальний» керівник докладає значних зусиль до облаштування свого офісу як щодо його технічного оснащення, так і з погляду вра­хування ергономічних та естетичних вимог. Йдеться насамперед про тих керівників, хто розуміє, наскільки в офісах все має бути на своє­му місці. Стан офісу - наочне свідчення культури ділової людини.

Дотримування цієї культури завжди зближує цивілізованих діло­вих людей, робить їх відкритішими один одному.

Ергономіка офісів, їх дизайн - актуальна проблема, однак її вирі­шення не завжди є вдалим. У підсумку страждає професійний імідж. Як відсутність візитної картки є недотриманням ділового етикету в спілкуванні, так і примітивний, а тим більше неохайний вигляд офі­су і службових кабінетів завдає значних збитків репутації фірми.


Стиль роботи організації найкраще виявляється у ставленні до відвідувачів. Якщо в цій організації вас зустріли, провели до потрібної вам людини, дали вичерпну відповідь на запитання, запропонували альтернативні варіанти, порекомендували, як потрібну справу мож­на зробити в іншому місці і навіть відмовили вам, зовсім не зіпсу­вавши настрою, - будьте певні, що ця організація процвітає і стиль її роботи відповідає високому рейтингу.

Поміркуйте самі: якщо в будинку пожежа, то ви не будете - да­руйте за слово - розпатякувати із сусідом.

Як вважає керівник ряду великих грецьких і кіпрських компаній Маркос Шиєпаніс98, імідж будь-якої фірми звичайно складається із багатьох понять, пов'язаних передусім з організацією виробництва. Головні ланки: відповідальність, швидкість, результативність. Імідж створюється спільними зусиллями всіх працівників без винятку.

Насамперед треба створити імідж всередині нас, серед нас і потім - ширше, в межах країни.

Створення доброго іміджу - тривалий процес. Швидко міцний імідж не створиш, це буде тимчасовий імідж.

Однією із складових іміджу фірми є імідж її галузі в країні. Захід­нонімецькі машини «Мерседес», «Опель», «БМВ», «Фольксваген» мають високу репутацію за кордоном, але ще вищу репутацію ці мар­ки машин мають у себе вдома.

Коли, наприклад, нова французька фірма розпочинає випуск кос­метики, то вона починає із великого плюса.

Високий престиж французької косметики був зароблений рока­ми, і це вже є певний рівень, з якого нова фірма вибудовує свої цілі, свою політику, свої рішення.

Перший великий плюс - це французька косметика.

Другий плюс додасться, якщо ця фірма робить свої духи добре.

Третій плюс - якщо маркетинг здійснюється на високому рівні.





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-12-06; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 345 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

80% успеха - это появиться в нужном месте в нужное время. © Вуди Аллен
==> читать все изречения...

2395 - | 2288 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.01 с.