Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕроф≥лактика застуди та грипу: п≥двищуЇмо ≥мун≥тет
≤ м≥сце

Ц Ўевченко ¬ладислав 6-ј

Ц Ќечитайло јнастас≥€ 3-ј

Ц Ќечитайло јнна 3-ј

≤≤ м≥сце

Ц Ћ≥манська ¬ерон≥ка 10-ј

Ц  ичко ¬ладислава 9-Ѕ

 

≤≤≤ м≥сце

Ц ÷юк ƒанињл 3-ј

Ц  обзар —оф≥€ 6-Ѕ

 

Ќом≥нац≥€

Ђћ”«»„Ќ≈ ћ»—“≈÷“¬ќї

 

≤ м≥сце

Ц  озак ™вген≥€ 3-Ѕ

Ц ѕ≥астро јнастас≥€ 7-Ѕ

Ц “ихонова  атерина 7-ј

 

≤≤ м≥сце

Ц  озлова јнна 2-Ѕ

Ц —лобод€ник ¬Т€чеслав 4-Ѕ

 

≤≤≤ м≥сце

Ц „ернець јнастас≥€ 2-Ѕ

 

Ќом≥нац≥€

Ђ’ќ–≈ќ√–ј‘≤яї

 

≤ м≥сце

Ц ѕекарська “ет€на 2-¬

Ц  ириченко ѕол≥на, √ергель јнастас≥€ 4-¬

Ц –ижих ≤гор, Ћук≥на ¬алер≥€ 3-ј

Ц ƒ≈Ќ—≤“≤

 

≤≤ м≥сце

Ц ѕекарська “ет€на 2-¬

Ц —аранчук ≈вел≥на 4-¬

Ц „ерненко ћар≥€ 1-¬

 

≤≤≤ м≥сце

Ц ’ромцова ¬ерон≥ка 2-Ѕ

Ц √оворущак ћихайло 6-Ѕ

Ц яковенко ¬ладислава 5-ј, «еленська јнастас≥€ 5-¬

 

Ќом≥нац≥€

Ђ¬ќ јЋї

≤ м≥сце

Ц ‘астовець ярослава 7-√

Ц ƒепутат ≤лона,  ондрат ¬алер≥€ 7-ј

 

≤≤ м≥сце

Ц „ернець јнастас≥€ 2-Ѕ

Ц ўербонос Ѕогдана 1-ј

 

≤≤≤ м≥сце

Ц ЅалабЇк€н  ар≥на 3-ј

Ц ѕресн€кова ѕол≥на, ѕ≥астро јнастас≥€,  ононученко яна 7- Ѕ

“јЋјЌ“» Ў ќЋ»

 

÷вик ќльга —ерг≥њвна

(8-ј клас)

 

¬итончен≥ ≥ таЇмнич≥, в≥ддан≥ ≥ над≥йн≥, розумн≥ й добр≥. ≤ €кщо людина - в≥нець природи, то к≥нь, безумовно, њњ шедевр. ¬они випром≥нюють тепло, енерг≥ю, мають ц≥лий спектр почутт≥в: рад≥сть, страх, ц≥кав≥сть. ≤, €к людина, мають свою ≥ндив≥дуальн≥сть. јдже з давн≥х час≥в к≥нь - в≥рний ≥ незам≥нний супутник людини.

 

 он≥ Ц здавалось би звичайна тварина... ƒл€ когось, кон≥ Ц це транспортний зас≥б, дл€ когось мила тваринка, дл€ когось найб≥льший страх у житт≥, а дл€ мене Ц житт€. ўе з дитинства мен≥ подобалис€ ц≥ надзвичайн≥ тварини. “е в≥дчутт€, коли стоњш б≥л€ кон€ ≥ в≥дчуваЇш себе у безпец≥.

я почала займатис€ цим спортом, коли мен≥ запропонував м≥й друг, €кому € дуже вд€чна, адже це зм≥нило моњ погл€ди на житт€. я завжди в≥дчувала комфорт поруч з цими тваринами.  оли € захожу в конюшню € забуваю вс≥ своњ проблеми, зникаЇ втомлен≥сть, а на душ≥ лише гарн≥ емоц≥њ.  оли € с≥даю на кон€ ≥ починаю працювати, саме, €к у спорт≥, таке в≥дчутт€, що ми з конем завжди намагаЇмос€ домовитис€, знайти компром≥с, десь поступитис€, десь навпаки, вз€ти ≥н≥ц≥ативу на себе.

 ≥нь Ц дуже велика тварина, з €кою сл≥д бути обережним.  оли ти дивишс€ на цю величну тварину, захоплюЇ подих, ти розум≥Їш, що ц€ тварина в дес€тки раз≥в б≥льша за тебе, але в≥н стоњть струнко, нав≥ть не намагаючись тебе образити.

÷е створ≥нн€, €к≥ не здатн≥ на поганий вчинок, коли загл€даЇш в оч≥ до кон€ в≥дчутт€, що його душа чиста, €к джерельна вода.

Ќа мою думку, це найграц≥озн≥ш≥ створ≥нн€.

≤ це велике щаст€, займатис€ к≥нним спортом!

 

як провести вих≥дн≥?

—келедром Ђ÷ехї

ƒе дитина може в≥дчути себе альп≥н≥стом, п≥дкорюючи небувал≥ висоти? “а ще й у межах  иЇва? “ак≥ розваги дл€ д≥тей дають можлив≥сть не т≥льки весело провести час, але ≥ розвинути витривал≥сть, гнучк≥сть ≥ силу.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ —≥м'њ ’охлових, 8.

√раф≥к роботи: пн 14:00 - 22:00, вт-пт 10:00 - 22:00, сб-нд 12:00 - 20:00.

 

ѕольоти в аеротруб≥: Ђјэрофлайї

ј €к щодо справжнього польоту? ¬≥дчутт€, €к≥ даруЇ пригода в аеротруб≥, майже так≥ ж, €к при стрибку з парашутом, коли ти летиш з≥ швидк≥стю 200 км/год, але при цьому н≥ перевантажень, н≥ небезпеки.

ƒе знаходитьс€: проспект ћосковський, 34ј, б≥л€ –÷ ЂЅлокбастерї.

¬х≥д: варт≥сть польоту Ц 300 грн.

√раф≥к роботи: чт-пт з 18:00 - 20:00; сб-нд з 12:00 - 16:00.

 

 

—феричний к≥нотеатр ATMASFERA360

ѕеренестис€ у часи зародженн€ земл≥ або стати героЇм епохи динозавр≥в? Ћегко! —феричний к≥нотеатр ATMASFERA360 Ц це дивовижна машина часу, що в≥дносить на тис€чол≥тт€ назад. “ут можна наблизитис€ до астроном≥чних €вищ ≥ побачити масштаби косм≥чних трагед≥й.  ≥нотеатр знаходитьс€ в буд≥вл≥ кињвського планетар≥ю, в €кому можна побачити хв≥ст комети ≥ метеоритний дощ.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ ¬елика ¬асильк≥вська, 57/3.

 

ќкеанар≥ум Ђћорська казкаї

 

÷е дивовижний тунель, що занурюЇ в≥дв≥дувач≥в у морське житт€. ¬ океанар≥ум≥ Ђћорська казкаї можна помилуватис€ л≥сами корал≥в, побувати у св≥т≥ скат≥в, мурен, черепах ≥ медуз. ≤ нав≥ть подивитис€, €к годують акул ≥ п≥ран≥й!

ƒе знаходитьс€: вулиц€ јндр≥€ ћалишка, 3, “÷ Ђƒит€чий —в≥тї.

√раф≥к роботи: працюЇ щодн€ з 10:00.

 

 

ѕох≥д в аквапарк Dream Island,

 

€кий так схожий на загублений св≥т, а його мешканц≥ Ц динозаври. ўо може бути ц≥кав≥ше троп≥чних джунгл≥в ≥ плесканн€ у вод≥!

јле кр≥м аквапарку, в комплекс≥ Dream town Ї безл≥ч дит€чих розваг: льодова арена, автодром, атракц≥они, роллердромЕ ≤ це ще не весь список!

ƒе знаходитьс€: проспект ќболонський, 21Ѕ.

√раф≥к роботи: з 11:00 до 22:00, круглий р≥к.

 

“–÷ Ђ“ерм≥налї, Ѕровари.

 

√оловна родзинка розважального центру Ц величезний критий аквапарк п≥д прозорим дахом з безл≥ччю г≥рок ≥ басейн≥в. ƒл€ д≥тей передбачена окрема зона Ц Ђƒесант на ћ≥с€ц≥ї. ™ й ≥нш≥ дит€ч≥ розваги. Ќаприклад, льодовий палац, к≥нотеатр, боул≥нг, картинг-центр, концерт-хол ≥ нав≥ть лазерн≥ ≥гри та ≥нше.

ƒе знаходитьс€: Ѕровари, вулиц€  ињвська, 316.

√раф≥к роботи: пн-чт 10:00 Ц 22:00; пт-сб ≥ св€тков≥ дн≥ 10:00 Ц 23:00; нд 10:00 Ц 22:00

 

 

ѕарк Ђ ињвська –усьї

 уди вирушити на в≥дпочинок з д≥тьми? ѕарк Ђ ињвська –усьї в будь-€кий час року пропонуЇ розваги на будь-€кий смак. —ередньов≥чн≥ лицар≥, к≥нн≥ змаганн€, стр≥льба з лука Ц що ще потр≥бно дл€ гарного настрою?

ƒе знаходитьс€: с.  опач≥в.

¬х≥д: дит€чий квиток Ц 50 грн.

 

ѕарк розваг Happylon

÷≥лий критий парк, де розкинулос€ безл≥ч екстремальних атракц≥он≥в, дит€чих гральних апарат≥в, майданчик≥в ≥ р≥зних ≥гор на будь-€кий смак. ѕогана погода не завадить Ц дит€ч≥ розважальн≥ парки дають можлив≥сть в≥дпочивати круглий р≥к.  омплекс виконаний у морськ≥й тематиц≥. Ќаприклад, тут знаходитьс€ заплутаний триповерховий лаб≥ринт Ђћорський св≥тї ≥ захоплюючий атракц≥он Ђћар≥њнська западинаї.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ √орького, 176.

√раф≥к роботи: щодн€ з 10:00 до 22:00.

 

Ѕатутний комплекс Sky park

—в≥т, у €кому можна злет≥ти до небес Ц крањна батут≥в.  ињвський Sky park Ц один з найб≥льших батутних комплекс≥в ™вропи. “ут можна навчитис€ в≥ртуозним трюкам!

ƒе знаходитьс€: проспект ќболонський, 21Ѕ ≥ вулиц€ «акревського, 61/2.

√раф≥к роботи: з 10:00 до 21:00.

 

 

 ињвська карусель

яскрава дво€русна карусель б≥л€ Ђ≈кспоцентруї Ц одне з улюблених м≥сць дл€ в≥дпочинку з д≥тьми. Ќа ньому за один раз можуть кататис€ б≥льш 70 в≥дв≥дувач≥в. ј прикрашена вона панно ручноњ роботи з кињвськими краЇвидами.  ататис€ на так≥й карусел≥ можна в будь-€кий час року.

ƒе знаходитьс€: проспект јкадем≥ка √лушкова, 1, б≥л€ центрального входу в Ђ≈кспоцентрї.

¬х≥д: 60 грн, 5 хвилин.

 

ћузей Ђ≈кпериментан≥умї

якщо в школ≥ наука здаЇтьс€ нудною ≥ стомлюючою, в Ђ≈кпериментан≥ум≥ї вона перетворюЇтьс€ в захоплюючу пригоду.  ожен може самост≥йно перев≥рити закони ф≥зики ≥ х≥м≥њ, поставивши фантастичн≥ досл≥ди.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ ¬ерхн≥й ¬ал, 2ј.

¬х≥д: в≥д 105 грн, д≥ти до 3 рок≥в безкоштовно.

√раф≥к роботи: втЦпт 9:30Ц19:00; пн Ц вих≥дний.

 

 

 ињвська аптека-музей

«а малоприм≥тними ст≥нами ховаЇтьс€ справжн€ лаборатор≥€ алх≥м≥ка. ќпинившись усередин≥, поринаЇш у св≥т дивовижних колбочок, пл€шечок, л≥к≥в ≥ насто€нок.  ел≥€ монаха, хата знахарки ≥ таЇмничий алх≥м≥к чекають у кињвськ≥й аптец≥-музењ.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ ѕритисько-ћик≥льська, 7.

√раф≥к роботи: щодн€ з 9:00 до 17:00; у вих≥дн≥ до16:00.

 

“еатральна майстерн€

Ђ“еатр мар≥онетокї

—притн≥сть рук Ц ≥ н≥€кого шахрайства! «авд€ки навичкам артист≥в театру мар≥онеток, €к за помахом чар≥вноњ палички, оживають героњ безл≥ч≥ казок. Ќаприклад, у театр≥ можна подивитис€ вистави Ђ«олоте курчаї, Ђ„ервона шапочкаї або ЂЅудинок, €кий побудував —в≥фтї. ћаленьк≥ гост≥ в захват≥ в≥д невгамовних мар≥онеток!

ƒе знаходитьс€: вулиц€ √рушевського, 1ј.

 


 

 

јкадем≥чний театр опери ≥ балету дл€ д≥тей та юнацтва

’очете долучити дитину до прекрасного? ¬≥двед≥ть њњ на балет. ” цьому театр≥ багато постановок дл€ д≥ток р≥зних в≥кових категор≥й. Ќаприклад, Ђ—пл€ча красун€ї, Ђѕригоди Ѕурат≥ної або Ђѕопелюшкаї.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ ћежиг≥рська, 2.

 

÷ирк  обзов

ƒе можна побачити приголомшлив≥ трюки у виконанн≥ артист≥в циркового жанру, страх≥тливих динозавр≥в, робот≥в-трансформер≥в ≥ екзотичних тварин? ” цирку  обзов!

“ам проход€ть не т≥льки €скрав≥ виступи, але ≥ р≥зн≥ виставки.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ ∆ил€вська, 128/28.

√раф≥к роботи: виставки працюють з 11:00 до 21:00.

 


 

 

Ђ ≥дланд≥€ї

 ожна дитина мр≥Ї, що настане той час, коли њй не потр≥бно буде робити уроки ≥ вона зможе сама вир≥шувати, коли йти гул€ти. ѕрим≥р€ти на себе доросле житт€ можна в м≥стах дит€чих профес≥й. ÷е ц≥л≥ розважальн≥ центри дл€ д≥тей!

Ђ ≥дланд≥€ї Ц одне з таких чар≥вних м≥сць. ÷е ц≥ла крањна з≥ своЇю валютою, €ка називаЇтьс€ Ђландиї.  ожна дитина отримуЇ паспорт, в≥дкриваЇ власний рахунок у банку та вчитьс€ заробл€ти грош≥. Ќаприклад, попрацювавши перукарем або пол≥цейським. ј витратити њх можна на розваги: караоке, аквагрим, сувен≥ри.

ƒе знаходитьс€: проспект ћосковський, 34¬ (ЂЅлокбастерї, 2-й поверх). √раф≥к роботи: ѕЌ-„“ Ц з 12:00 до 21:00, ѕ“ Ц до 22:00. —Ѕ-Ќƒ з 11:00 до 22:00.

 

 

 

KidsWill

 

” першому в ”крањн≥ дит€чому м≥ст≥ профес≥й кожна дитина може на €кийсь час стати дорослою ≥ самост≥йною: влаштуватис€ на роботу, заробл€ти грош≥ ≥ витрачати њх на св≥й розсуд. як щодо рол≥ телеведучого або л≥карського прийому? “ут можна освоњти близько п≥всотн≥ профес≥й.

ƒе знаходитьс€: вулиц€ «аболотного, 37.

√раф≥к роботи: центр працюЇ щоденно з 10:00 до 21:45.

 

“воЇ «доровТ€

ѕроф≥лактика застуди та грипу: п≥двищуЇмо ≥мун≥тет

Ј ƒл€ зм≥цненн€ ≥мун≥тету регул€рно приймайте пол≥в≥там≥ни. ƒл€ проф≥лактики грипу та застуди оптимальний 4-6-тижневий курс в≥там≥нотерап≥њ.

Ј  ур≥нн€ ≥ алкоголь знижують ≥ м≥сцевий ≥ загальний ≥мун≥тет ≥ робл€ть нас б≥льш беззахисними перед застудою.

Ј ¬ед≥ть активний спос≥б житт€ ≥ част≥ше бувайте на св≥жому пов≥тр≥.

Ј —л≥дкуйте за тим, щоб ваше харчуванн€ було збалансованим, включало овоч≥, фрукти та зелень, кисломолочн≥ продукти, збагачен≥ б≥ф≥добактер≥€ми, продукти з ц≥льного зерна.

Ј ¬живайте в њжу продукти з бактерицидними властивост€ми: цибулю ≥ часник.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-12-05; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 346 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

¬ы никогда не пересечете океан, если не наберетесь мужества потер€ть берег из виду. © ’ристофор  олумб
==> читать все изречени€...

521 - | 498 -


© 2015-2023 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.033 с.