Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


VII. Порядок оформлення документів.




II. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.

2.1. Загальне керівництво змаганнями та контроль за проведенням районної першості з футболу у здійснює Федерація футболу______ району (далі Федерація).

 

III. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

3.1. До участі в чемпіонаті району по футболу допускаються команди фізкультурно-спортивних (футбольних) клубів, колективів фізкультури, підприємств,установ,приватних фірм та приватних підприємців,а також військових частин, які є колективними членами федерації.

3.2. В районній першості з футболу сезону 2016 року можуть брати участь команди юнаків та дорослих, укомплектовані гравцями, що проживають на території району не менше одного року (тобто, прописані в селі не менше одного року) або є вихідцями із району (народились в районі).

3.3. Військовослужбовці,які проходять дійсну або понадстрокову службу на території Жовківського району, можуть виступати в районній першості з футболу тільки при наявності письмового дозволу командира військової частини (військового підрозділу).

3,8. Гравці, які задіяні в першості району можуть виступати тільки за одну команду районної першості.

3.11. Чемпіонат району сезону 2016 року проводиться у два кола за системою «прийом – виїзд». Змагання проводяться згідно даного Регламенту та календаря, затверджених Виконкомом федерації футболу.

3.12. Переноси матчів можливі лише у виняткових випадках, при наявності аргументованих причин і документів та тільки за рішенням ФФ. Письмове клопотання про перенос гри повинно бути надіслане у Федерацію футболу не пізніше ніж за п’ять днів до матчу за підписом тренера команди, керівника організації,яку представляє дана команда У випадку задоволення прохання про перенос матчу,ФФЖ визначається дата та час його проведення.

Перенесений матч обов’язково має відбутися не пізніше ніж за два тури до закінчення першого та другого кола. Матчі двох останніх турів чемпіонату чи першості не переносяться.

3.13. Команди проводять змагання у два кола на своєму полі та полі суперника.

Тривалість матчів:

· два тайми по 45 хв.

3.14. У кожній грі дозволяється заміна 7 гравців з числа 20 внесених в протокол матчу до початку гри. Представники команд зобов’язані заповнити та підписати протокол за 30 хв. до початку матчу (господарі заповняють протокол перші) і надати його арбітру,а також надати арбітру квитки гравців матчу,які внесені в протокол матчу (рапорт арбітра).

3.15. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений календарем змагань час. Відповідальність за це покладається на представників команд, та арбітра. Перед матчем команди повинні обмінятися рукостисканням.

За неявку, (при умові, що гра не відбулася) дорослого чи юнацького складу (вдома або на виїзді) команді зараховується технічна поразка. За запізнення і неявки на команду накладаються дисциплінарні санкції (згідно дисциплінарного кодексу) і зараховується технічна поразка 0:3 (до уваги не приймаються ніякі виправдовуючи документи).

3.18. Якщо команда, яка знята з розиграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати анулюються.

3.19. Якщо командою зіграно 50% і більше матчів, їй зараховуються поразки у матчах, що нею не зіграні.

3.20. Всі випадки порушень даного Регламенту розглядає Дисциплінарний (КДК) та Апеляційний комітети Федерації футболу району.

В офіційних змаганнях команди зобов’язані виступати в футбольній формі (футболка, труси, гетри, футбольне взуття та щитки). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняються від тієї,в якій виступає його команда, до гри не допускається, відповідальність за це покладається на арбітра матчу. Футболка гравця повинна мати номер, під яким гравець записаний у протоколі матчу. Гравцям забороняється приймати участь в матчах без щитків,контроль та відповідальність за цим покладається на представників команд та арбітрів.

3.22. У випадку однакового кольору форми обох команд право на вибір має команда гостей.

3.23. Присутність лікаря (медпрацівника) на всіх матчах районних змагань обов’язкова. Лікар (медпрацівник) повинен пред’явити арбітру матчу наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри юнацьких та дорослих складів. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром матчу та представниками команд, може покинути місце змагань. У випадку отримання гравцем серйозної травми, арбітр, зі слів лікаря, повинен внести в протокол матчу, характер пошкодження, причину та попередній діагноз, після чого лікар зобов’язаний поставити свій підпис у графі «ТРАВМАТИЧНІ ВИПАДКИ».

Розпочинати гру за відсутності лікаря, арбітрам матчу категорично заборонено.

Відповідальність за присутність лікаря на грі та його кваліфікацію несуть представники команди господаря поля.

 

IV. ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ.

4.1. Переможець Жовківського району з футболу сезону 2016 року серед команд вищої ліги чемпіонату визначається за схемою, зазначеною в п.4.2 – 4.3 регламенту.

Очки у всі лігах нараховуються наступним чином:

– За виграш – 3 очки;

– за нічию – 1 очко;

– за поразку – 0 очок

4.2. Команда чемпіонату району з футболу, яка за підсумками сезону набере найбільшу кількість очок, оголошується абсолютним чемпіоном району з футболу сезону 2016 року.

У випадку рівності набраних під час сезону очок в двох і більше команд,які претендують на звання чемпіона, для визначення абсолютного переможця проводяться додаткові матчі (якщо одинакову кількість очок набрали дві команди – проводиться золотий матч; якщо одинакову кількість очок набрали три і більше команди – проводиться одноколовий турнір).

4.3. У випадку рівності очок в двох і більше команд вищої ліги, які не претендують на звання чемпіона, місця команд в турнірні таблиці першості району визначається по слідкуючій схемі:

· За результатами матчів між собою (кількість очок, перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, кількість забитих на чужому полі м’ячів);

· За найбільшою кількістю перемог у всіх матчах;

· За кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;

· За найбільшою кількістю забитих у ворота суперників м’ячів;

За найменшою кількістю дисциплінарних проступків (попередження -1 бал, вилучення – 5 балів). Зазначені в п.4.3 вимоги не стосуються команд,які претендують на звання чемпіона району.

V. Арбітри

5.1. Суддівство змагань проводиться арбітрами, рекомендованими суддівським комітетом змагань і затвердженими Федерацією для обслуговування районних змагань. Суддівство проводиться згідно з «Правилами гри у футбол», даним Регламентом.

5.1.1 Футбольний арбітр (за умови відсутності інспектора) є офіційним представником (делегатом) Федерації на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень контрольно – дисциплінарним комітетом.

5.2. Футбольні арбітри призначені для проведення матчів, зобов’язані прибути на стадіон за одну годину до початку гри. Кожен арбітр повинен мати з собою на матч щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів.

5.3. Арбітр зустрічі, а також представники команд, несуть відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. За правильність занесення гравців в протокол матчу (рапорт арбітра на матч) відповідальність несуть обидва представники команд матчу.

5.4. Арбітр зустрічі, зобов’язаний до початку матчу оглянути футбольне поле, оцінити його за 5-бальною системою і зробити відповідний запис у протоколі матчу. В окремих випадках на гру може бути призначена бригада арбітрів (в т.ч. резервний суддя).

5.5. У випадку неявки на гру арбітра, її проводить арбітр, представлений командою гостей, або арбітр,який присутній на стадіоні.

5.6. Після закінчення гри арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв. заповнити протокол гри, зробивши відповідні записи про проведення замін, авторів забитих м’ячів та ін.

5.7. Якщо в ході гри мали місце попередження або усунення гравців, травми, порушення громадського порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в протокол матчу.

Білет учасника вилученого з поля гравця арбітр разом з протоколом гри зобов’язаний передати в Федерацію футболу не пізніше 18.00 год вівторка.

5.8. При оформлені заявочних документів кожна команда зобов’язана рекомендувати ФФ (суддівській колегії) одного арбітра для обслуговування районних змагань. У випадку невиконання командою даного положення регламенту ФФ залишає за собою право не призначати арбітрів на домашні ігри даної команди

5.9. Арбітр зобов’язаний протягом 45 хв. по закінченні матчу повідомити Федерацію про результат гри, попередження, усунення, протест та ін.

5.10. Арбітр після закінчення матчу зобов’язані особисто передати протокол гри в Федерацію протягом двох діб,тобто не пізніше 18.00 год. другої доби після зіграного матчу.

За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату гри, виставлені оцінки та інше на арбітрів накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарного Кодексу суддівського та інспекторського комітету. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від суддівства та інспектування.

5.11. В окремих випадках Федерацією (а також на прохання представників команд) на матчі районних змагань можуть бути відряджені члени Виконкому ФФ, розрахунок з якими проводиться командою-господарем поля.

 

VI. ПРОТЕСТИ.

6.1. Тренер команди, подаючи протест зобов’язаний після закінчення матчу повідомити про це арбітра і представника команди суперниці,а також в телефонному режимі – ФФ. Арбітр повинен зробити про це відповідний запис в протоколі матчу.

 

6.2. Письмовий протест з усіма підтверджуючими його правомірність документами, підписаний керівництвом клубом, повинен на протязі двох днів після ігрового дня бути представлений у Федерацію футболу(не пізніше 18.00 год. вівторка у випадку недільних матчів),тобто до кінця другого дня після матчу.

 

6.3. При намірах команди подати протест на незаявленого чи дискваліфікованого гравця, представник команди зобов’язаний, під час перерви чи після закінчення матчу звернутися до арбітра, який у присутності представників обох команд на протязі 5 хв. повинен ідентифікувати гравця. Команда – суперник зобов’язана, на вимогу арбітра представити гравця для ідентифікації. Якщо ця вимога не виконана, арбітр матчу робить відмітку у протоколі, що гравець не був представлений для ідентифікації і записує повідомлення про подачу протесту.

 

6.5. Несвоєчасно подані і незафіксовані в протоколі матчу (рапорті арбітра матчу) протести не розглядаються.

6.6. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра прийняті ним в ході гри. Але команда може написати у ФФЖ скаргу на дії арбітра, та по можливості подати фото і відео докази.

 

6.7. Якщо гра проведена без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Федерація має право, за поданням відповідних рапортів арбітром та інспектором матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні та штрафні санкції.

 

VII. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.

7.1. В чемпіонаті району кожна команда може заявити не більше 31 гравця. Заявка гравців для участі в чемпіонаті району з футболу сезону року закінчується за один день до початку другого туру чемпіонату. Дозаявка гравців, в тому числі легіонерів, команд вищої, першої та другої ліги дозволяється в перерві між першим та другим колом чемпіонату району до початку другого кола чемпіонату.

7.2. Футболіст, який заявлений за одну команду і зіграв за неї хоча б одну гру, може бути перезаявлений за іншу команду лише в перерві між колами згідно з усіма нормами даного регламенту.

7.3. Гравці команд, які приймали участь у чемпіонаті області та інших областей України і вибули за різних обставин з чемпіонату області, можуть бути дозаявлені за команди першості району відповідно до п.7.1 даного регламенту чемпіонату при наявності листа – від заявки, підписаної керівником федерації футболу області,в чемпіонаті якої гравець приймав участь..

7.4. Кожна команда представляє для заявки наступні документи:

· Заявочні листи в двох примірниках, завірені лікарем та підписані представником і тренером команди;

· копію паспорта чи свідоцтва про народження у юнаків на кожного гравця;

· дві фотографії (кольорові) 4х5 см. для квитка учасника змагань:

· Документ про перерахування заявочного і членських внесків.

Представники команди отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявочного листа, завірені підписом та печаткою квитки учасника на кожного заявленого гравця.

Футболісти юнацької команди, яким не виповнилось 16 років, можуть бути заявлені за команду після медичного обстеження у лікувальному закладі по місцю проживання і тільки за письмовою згодою одного із батьків чи опікунів.

У випадку несплати грошових благодійних внесків за участь в районній першості з футболу команда до першості району з футболу не допускається. Не допускається до участі в чемпіонаті району з футболу команда,яка не погасила борги за участь в попередньому сезоні чемпіонату чи кубкових турнірах району,а також за участь в спортивних вечорах.

7.6. За дорослу команду дозволяється виставляти на матч юнаків 1998 року народження та молодших без будь – яких кількісних обмежень.

7.7. Команди, що мають заборгованість по несплаті добродійних внесків та штрафних санкцій за попередній рік до участі в наступному чемпіонаті допускаються лише при умові погашення заборгованості.

Представники команд отримують завірений підписом і печаткою один примірник заявочного листа, завірені підписом та печаткою білети учасника на кожного заявленого гравця.

 

VIII. МІСЦЕ ЗМАГАНЬ.

8.1. Усі стадіони на яких проводяться матчі чемпіонату району, повинні відповідати загально прийнятим нормам та вимогам.

8.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

· Футбольне поле відповідних розмірів з трав’яним покриттям та відповідної якості з чіткою розміткою всіх ліній;

· Футбольні м’ячі для гри;

· Прапорці різних кольорів для асистентів арбітра;

· Працівникам медичної служби з необхідним комплектом медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги;

· Чергування працівника правоохоронних органів.

·

8.3. У випадку неготовності поля до гри, не проведення розрахунку з арбітром – суддя не проводить гру, а команді господарю зараховується поразка з рахунком 0:3.

8.3.1. Якщо стадіон не відповідає вищевказаним вимогам, то після трьох попереджень рішенням Федерації команда знімається з чемпіонату. Бокові лінії та розмітка поля повинні проводитись тільки вапняним розчином або тирсою. Відповідальність за проведення чи не проведення матчу лягає на арбітра матчу.

8.3.2. Стан футбольного поля оцінюється арбітром матчу, у випадку неможливості проведення матчу із-за погодніх умов, арбітр фіксує це в протоколі. У випадку відсутності футбольної розмітки, чи високої трави, футбольне поле вважається не готовим до проведення футбольного матчу,а тому команді-господарю зараховується поразка (0:3) і на неї накладаються штрафні санкції для відшкодування фінансових затрат команді – гостей. Сума штрафних санкцій визначається ФФЖ. Крім цього,обов’язково проводиться оплата арбітру призначеного для обслуговування даного матчу.

 





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2016-11-24; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1271 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Сложнее всего начать действовать, все остальное зависит только от упорства. © Амелия Эрхарт
==> читать все изречения...

2158 - | 2048 -


© 2015-2024 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.012 с.