Ћекции.ќрг


ѕоиск:
 атегории:

јстрономи€
Ѕиологи€
√еографи€
ƒругие €зыки
»нтернет
»нформатика
»стори€
 ультура
Ћитература
Ћогика
ћатематика
ћедицина
ћеханика
ќхрана труда
ѕедагогика
ѕолитика
ѕраво
ѕсихологи€
–елиги€
–иторика
—оциологи€
—порт
—троительство
“ехнологи€
“ранспорт
‘изика
‘илософи€
‘инансы
’ими€
Ёкологи€
Ёкономика
Ёлектроника

 

 

 

 


ѕроблеми та перспективи сп≥впрац≥ ”крањни з кр. ™—
ѕроблема економ≥чноњ ≥нтеграц≥њ дл€ ”крањни Ї одн≥Їю з першочергових.

 рањни-члени ™— висловили у своњй сп≥льн≥й пропозиц≥њ в листопад≥ 1994 року нам≥р п≥дтримувати незалежн≥сть, територ≥альну ц≥л≥сн≥сть ≥ суверен≥тет ”крањни.  р≥м того, ™— висловив п≥дтримку ”крањн≥ в своЇму ѕлан≥ ƒ≥й дл€ ”крањни, €кий був затвер. в 1996 роц≥.

™— запропонував реальну п≥дтримку ”крањн≥ шл€хом передач≥ ноу-хау в рамках своЇњ програми TACIS, створюючи основу дл€ ц≥Їњ д≥€льност≥, в≥н почав переговори дл€ створенн€ рамок ”годи про партнерство та сп≥вроб≥тництво. —ьогодн≥ ™— не т≥льки надаЇ ”крањн≥ найб≥льшу ф≥нансову, економ≥чну та техн≥чну допомогу; в≥н також виступаЇ найб≥льшим торговельним партнером за межами —Ќƒ ≥ найб≥льшим ≥нвестором в ”крањну, при цьому обс€г ≥ торг≥вл≥, ≥ ≥нвестиц≥й продовжуЇ пост≥йно зростати.

” ц≥лому ™вропа готова до сп≥впрац≥: ”крањна становить стратег≥чний ≥нтерес дл€ ™—. ’оча робитьс€ застереженн€, що реал≥зац≥€ рол≥ ”крањни в ™вроп≥ можлива в раз≥ розв'€занн€ њњ економ≥чних ≥ внутр≥шньопол≥тичних проблем. « метою переведенн€ в≥дносин ”крањни з ™— на пост≥йну ≥ правову основу 14 червн€ 1994 в Ћюксембурз≥ було п≥дписано ”году про партнерство ≥ сп≥в роб-во м≥ж ”крањною та ™— (”ѕ—). ¬ к≥нц≥ 1997 року ™— завершив ратиф≥кац≥йну процедуру ≥ 1 березн€ 1998 ”ѕ— вступила в силу.

ћета ”ѕ— - спри€ти пол≥тичному, торговельному, економ≥чному та культурному сп≥вроб≥тництву м≥ж ”крањною та ™вропейським —оюзом. ¬она Ї вт≥ленн€м сп≥льного нам≥ру ™— ≥ ”крањною забезпечити партнерство та взаЇморозум≥нн€ заради взаЇмноњ вигоди.

ѕартнерство та сп≥впрац€ м≥ж ”крањною ≥ ™— передбачаЇ подальше широкомасштабне сп≥вроб≥тництво, спр€моване на дос€гненн€ ц≥лей ”ѕ— в ус≥х галуз€х права та економ≥ки. ѕотр≥бно сказати, що ”крањна зобов'€залас€ привести у в≥дпов≥дн≥сть до законодавства ™— своЇ митне законодавство, законодавство про компан≥њ, про банк≥вську справу, бухгалтерський обл≥к компан≥й ≥ податки, ≥нтелектуальноњ власност≥, охорони прац≥, ф≥нансов≥ послуги, охорону навколишнього середовища, закони щодо €дерноњ енерг≥њ ≥ тому под≥бне.

”ѕ— в≥дкриваЇ ”крањн≥ б≥льш легкий доступ до ринку ™вропи завд€ки режиму найб≥льшого спри€нн€ ≥ принципу недискрим≥нац≥њ. ÷е зобов'€зуЇ сторони не встановлювати на ≥мпорт та експорт продукц≥њ вище мито, н≥ж те, що визначено в ≥нших крањнах. “овари, виготовлен≥ на територ≥њ одн≥Їњ з≥ стор≥н, не п≥дл€гають внутр≥шньому оподаткуванню чи ≥ншим зборам, що перевищують ставки збор≥в та податк≥в, визначених дл€ продукц≥њ нац≥онального виробництва. Ќе встановлюютьс€ квоти на експорт та ≥мпорт товар≥в, за вин€тком особливих режим≥в торг≥вл≥ в галуз€х €дерноњ енергетики, а також дл€ вуг≥лл€, металу та текстилю.

” процес≥ ≥нтегруванн€ ”крањни з ™— особл. значенн€ набуваЇ проблема залуч. ≥ноз. ≥нвестиц≥й, вир≥шенню €коњ спри€Ї пол≥пшенн€ ≥нвестиц≥йного кл≥мату в крањн≥, зумовлене д≥Їю макроекон. фактор≥в.

Ѕудь-€ка крањна, €ка претендуЇ на членство в ™—, а пот≥м стаЇ членом ™вропейського ¬алютного —оюзу, зобов'€зана мати досить висок≥ економ≥чн≥ та ф≥нансов≥ показники, €к≥ в≥дпов≥дають макроеконом≥чним стандартам крањн-член≥в ™—.

якщо говорити про ”крањну, то вона на сьогодн≥ за багатьма макроеконом≥чними показниками стоњть набагато нижче того, €ке потр≥бно за "критер≥€ми конвергенц≥њ".

“аким чином, перспектива ≥нтеграц≥њ в ™— ”крањни залежить значною м≥рою в≥д вир≥шенн€ низки економ≥чних проблем. “≥льки в результат≥ усп≥шного зд≥йсненн€ ринкових реформ ≥ дос€гненн€ високого р≥вн€ розвитку економ≥ки ”крањни може претендувати на членство в ™вропейському —оюз≥.

–озвиток в≥дносин з ™вропейським —оюзом у довгостроков≥й перспектив≥ маЇ залишатис€ одним ≥з пр≥оритет≥в зовн≥шньоеконом≥чноњ пол≥тики ”крањни. ќсновн≥ зусилл€ мають спр€мовуватис€ на: ≥нтеграц≥ю господарства ”крањни в загальноЇвропейський економ≥чний прост≥р шл€хом розширенн€ доступу украњнських товар≥в на Ївропейськ≥ ринки, л≥кв≥дац≥ю техн≥чних бар'Їр≥в у торг≥вл≥ та поглибленн€ виробничоњ кооперац≥њ; п≥дтримку в≥тчизн€них товаровиробник≥в ≥ вдосконаленн€ м≥жнародно-правового механ≥зму захисту њх ≥нтерес≥в; гармон≥зац≥ю економ≥чного законодавства у в≥дпов≥дност≥ до стандарт≥в ™— та √ј““ / —ќ“ та створенн€ економ≥чних ≥ правових передумов дл€ створенн€ зони в≥льноњ торг≥вл≥ ” –јѓЌј-™—.

ѕоделитьс€ с друзь€ми:


ƒата добавлени€: 2016-11-24; ћы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 333 | Ќарушение авторских прав


ѕоиск на сайте:

Ћучшие изречени€:

—тремитесь не к успеху, а к ценност€м, которые он дает © јльберт Ёйнштейн
==> читать все изречени€...

1266 - | 1230 -


© 2015-2024 lektsii.org -  онтакты - ѕоследнее добавление

√ен: 0.011 с.