Завершену роботу студенти подають на кафедру гуманітарних наук та документознавства у термін, визначений навчальний графіком.
Курсову роботу рецензує викладач кафедри. У рецензії він визначає позитивні аспекти і недоліки роботи.
Курсова робота, яка має позитивну оцінку, допускається до захисту.
При підготовці до захисту студенту необхідно ознайомитися з рецензією. На захисті студент повинен розкрити основний зміст роботи, обґрунтувати свій погляд, відповісти на запитання рецензента і членів комісії.
ХІ. Оцінювання курсової роботи
Після захисту курсової роботи студент отримує оцінку («відмінно», «добре», «задовільно»), яку викладач виставляє в екзаменаційну відомість і залікову книжку студента.
Оцінку «відмінно» отримує студент, котрий охайно і правильно оформив курсову роботу, яка містить глибокий аналіз питань вибраної теми, чітко сформульовані та аргументовані висновки та пропозиції, елементи наукового дослідження в теоретичному аспекті та має певний практичний результат.
Оцінку «добре» одержує студент за роботу, в якій виконані всі зазначені вище вимоги, але є деякі недоліки стилістичного чи методичного характеру, недостатньо аргументовані висновки та пропозиції. Ця робота має бути виконана правильно й акуратно.
Оцінку «задовільно» отримує студент, у якого робота містить мало елементів наукового дослідження, теоретичні питання розкриті неповно, висновки і пропозиції аргументовані недостатньо, оформлення неохайне.
Роботи, які не відповідають установленим вимогам, повертаються на доопрацювання. Робота, оцінена незадовільно, має бути перероблена протягом терміну, встановленого кафедрою.
Студент, який отримав незадовільну оцінку, не допускається до екзамену з цього курсу.
Додатки
Додаток А
Зразок оформлення титульної сторінки курсової роботи
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Факультет економіки та менеджменту
Кафедра гуманітарних наук та документознавства
Описання музичних та інших документів на основі інтегрованого формату описування
На прикладі документів творчої
спадщини композитора К. С. Шимановського)
Курсова робота
студентки групи ДІ 08 Франюк Тетяни Юріївни
Науковий керівник: Бондаренко Л. В.,
кандидат філологічних наук, доцент
Кіровоград – 2009
Додаток Б
Зразок оформлення змісту курсової роботи
ЗМІСТ
ВСТУП..........................................................................................................3
РОЗДІЛ І. Історіографія та джерельна база дослідження............................5
1.1. Дослідження музичних та немузичних документів у науковій літературі……………............................................................................................5
1.2. Джерельна база дослідження …………………………………………….....8
РОЗДІЛ ІІ. Поняття музичного документа та класифікація його видів..9
2.1. Зміст поняття «музичний документ»................................................... …9
2.2. Загальна характеристика видів музичних документів ………………….10
РОЗДІЛ ІІІ. Формат описування музичних та немузичних документів..17
3.1. Основні рівні описування та класифікації музичних і немузичних документів......................17
3.2. Описування музичних і немузичних документів К.С. Шимановського (музейний опис).......………………………………………………………………25
ВИСНОВКИ.................................................................................................34
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ЛІТЕРАТУРИ.................. 35
ДОДАТКИ.................................................................................................................................38
Додаток В
Зразок оформлення вступу
ВСТУП
Актуальність теми дослідження зумовлена недостатньою розробленістю питань описування, класифікації музичних та немузичних документів та необхідністю створення електронних ресурсів в архівній та музейній справі, в якій сьогодні активно впроваджуються інформаційні технології. Особливо важливо сьогодні актуалізуються питання щодо створення нової класифікації архівних документів, а також розвиваються документознавчі та джерелознавчі класифікації в системі спеціальних історичних дисциплін, проводяться пошуки реалізації можливостей інтелектуального доступу до документів.
Враховуючи сказане, виникає потреба розроблення теоретичної бази описування і класифікації документів музейного фонду
Для дослідження нами обрано документні свідчення творчої діяльності видатного польського композитора Кароля Станіславовича Шимановського (1882 – 1937). Фонд композитора репрезентує предметну специфіку, різновиди документів, широкий спектр міжсуб`єктних відносин, часово-просторові та інші характеристики, які відповідають усім вимогам моделі, що можна використовувати для дослідження й інших діячів музики. Усе зазначене вище становить актуальність даного дослідження.
Об’єктом дослідження є документні свідчення про життя і творчу діяльність композитора К.С. Шимановського (свідоцтво про хрещення Кароля Шимановського, звуковий музичний документ на СD-диску, підсвічник та ін.).
Предметом дослідження є методика описування та класифікації музичних та немузичних документів.
Мета дослідження: теоретично обґрунтувати значимість музичних та інших документів. Узагальнити і систематизувати інформацію про дані документи та комплексно проаналізувати їх на основі інтегрованого формату опису.
Задля реалізації головної мети дослідження необхідно було розв’язати
такі основні завдання:
- проаналізувати літературу та джерела щодо заявленої проблеми;
- обґрунтувати та дослідити низку теоретичних питань, пов’язаних із темою курсової роботи. Зокрема: визначити поняття музичного документа, основну його складову – музичну інформацію (МІ), а також його основні різновиди;
- виявити та комплексно дослідити музичні та немузичні документи композитора К. Шимановського на основі інтегрованого формату описування;
- визначити і проаналізувати музичні та інші документи за принципом музейного опису.
Методи дослідження зумовлені специфікою матеріалу і завданнями курсової роботи. У роботі застосовано принципи історизму, об`єктивності та системності. Серед емпірично-теоретичних методів слід назвати метод інформаційного аналізу та синтезу. Перший охоплює всі типи і види описування, другий – лише описи конкретних документів. Методи класифікації та моделювання, конкретні методи документознавчих досліджень дозволяють змістовно проаналізувати предмет нашого дослідження.
Курсова робота складається із вступу, основної частини та висновків. У вступі обґрунтовується актуальність обраної теми, визначаються мета, предмет та об'єкт дослідження. Основна частина присвячена дослідженню поставленої проблеми. У висновках сформульовано основні результати курсового дослідження.
Додаток Г
Фрагмент структурної частини роботи
РОЗДІЛ ІІ