Лекции.Орг
 

Категории:


Классификация электровозов: Свердловский учебный центр профессиональных квалификаций...


Архитектурное бюро: Доминантами формообразования служат здесь в равной мере как контекст...


ОБНОВЛЕНИЕ ЗЕМЛИ: Прошло более трех лет с тех пор, как Совет Министров СССР и Центральный Комитет ВКП...

любов дарує Син Божий,- Спас!Загрузка...

Луки 2:10-12

«Ангел сказав їм:
Не лякайтесь, бо я звіщаю вам велику радість, яка буде всім людям: сьогодні народився вам в місті Давидовім Спаситель, котрий є Христос Господь. Ось вам ознака: ви знайдете Дитину сповиту, лежачу в яслах..»

Луки 1:35
«Ангел сказав Марії у відповідь: «Дух Святий зійде на тебе і сила Всевишнього осінить тебе, тому і народжене Святе назветься Сином Божим».

Ісус – це Бог, який з’явився в тілі. Його життя не мало початку на планеті Земля, бо Він є Вічний Безначальний Бог, який є поза межами часу і простору. Але був час, коли Слово Боже «одяглося в тіло», стало людиною на ім’я Ісус, який жив серед людей у цьому світі, як людина. Це було для того, щоб спасти людський рід цілісно: в дусі, душі та тілі, що було під силу лише Святому Богу, який не був потомком Адама, а Сином Божим, народженим від Духа Святого.
Ісус Христос мав багато відмінностей від звичайних людей:
1. Його народження було надприродним.
2. Він жив безгрішним життям.
3. Він показав людям, яким є Господь Бог.
4. Ісус вершив справи, які не під силу звичайній людині:
* Він має владу над вітром, морем, усім Своїм творінням;
* має владу і силу над злими духами;
* має силу творити різноманітні чудеса;
* має силу зціляти хвороби.
5. Ісус знав і казав людям, що станеться в майбутньому.
6. Ісус Христос воскрес з мертвих.

 

Дай відповідь на запитання:
* Яким є Бог-Отець, судячи з вчинків Ісуса, адже написано, що «Бога ніхто ніколи не бачив, лише Єдинородний Син явив нам Його» (Ін.1:18)? Наведи два, три приклади.
* Чому Ісус Христос коли народився був покладений матір’ю саме у ясла? Чим це було для людей? (Луки 2:12)
* Звідки походив Ісус, з якої династії? (Луки 1:32; 69)

 

Я вас вітаю з Різдвом Христовим!
Зоря спасіння сія для нас!
Ця вістка чудна завжди є нова:

любов дарує Син Божий,- Спас!

КРОСВОРД: «Колиска Ісуса»

       
   
 
 

 


 
 


 
 


 
 


 

 

1. Тварина для жертвоприношення за гріх.
2. Радісний вигук хвали Богові. (Марка 11:9)
3. Гора біля Єрусалиму (Матвія 21:1)
4. Син священника Захарії та Єлисавети, народжений по слову ангела Гавриїла

(Луки 1:13)

  

 

 

 


 

 

Цикл 1.Важливі істини

Урок №11


Тема уроку: Різдво Христове

Мета: Донести до дітей істину про Ісуса Христа, як Божий дар милості та прощення людству. Пояснити ХТО є найголовнішим героєм Різдва і
у чому справжній зміст цього свята.

Золотий вірш: «Дитя народилось нам, даний нам Син…і кликнуть ім’я
Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності,
Князь миру!» ( Ісаї 9:5)

Конспект уроку:Різдво Христове
або:Найцінніший дар людству.

 

Любі діти!

Ми з вами живемо в такому тривожному і агресивному світі, і нас оточує так багато різних людей. Нам спокійно і безпечно, коли поряд із нами є друзі. Друг – це той, хто до нас добре ставиться, в кому немає проти нас зла, хто любить нас, хто готовий із нами поділитись усім. Друг не залишить нас у біді, допоможе і врятує, заспокоїть і розрадить. Друг навіть може чимось пожертвувати заради нас. Чудово було б, якби всі люди на землі були друзями!..

Часто друзі дарують один одному подарунки. Мабуть усім подобається отримувати подарунки. А деякі люди також люблять їх дарувати. Мені особисто дуже подобається дарувати своїм друзям подарунки! І якщо мій подарунок сподобався - я радію не менше, ніж та людина, яка отримала від мене подарунок! Це так чудово!..
А найцінніший, найдивовижніший подарунок, який подарований Богом людству – це Ісус, наш Спаситель. Його народження, прихід у цей світ у людській подобі, в тілі, і все Його життя – це найпрекрасніший подарунок людям і кожному з нас ОСОБИСТО!

 

Чому Бог-Отець подарував нам свого улюбленого Сина? Щоб зробити нас подібними до Нього. Він хоче зробити нас щасливими назавжди. Ми створені на Його образ, і Бог -Син стає людиною, щоб спасти нас, освятити і розділити з нами своє вічне життя, своє життя у любові. Щоб ми стали подібними до Нього, Він спочатку стає подібним до нас – в усьому, що є людським, окрім наших гріхів, увесь тягар, чорноту і наслідки яких Христос понесе на собі, а людей зробить вільними від влади зла і темряви.

 

Народження Ісуса Христа – це найкраща і найщасливіша подія для світу!

І хоча ми вже про неї давно знаємо, ця новина не старіє і вона все рівно кожного року стає найголовнішою, найдивовижнішою подією, яка коли-небудь траплялася у цьому світі. "Христос народився!" "Славімо Його!", - чути звідусіль слова привітання, слова радості, слова втіхи, "бо Дитя народилося нам, Син даний нам !"

 

Різдво Христове або НАЙцінніший ДАР людству» – це тема сьогоднішнього уроку, дітки. З чого ПОЧАЛОСЯ Різдво, і якою була та ніч, яка змінила майбутнє всього світу? Я хочу, дітки, щоб ви кожен і ОСОБИСТО відчули події тої ночі, зрозуміли і запам’ятали на все життя: ХТО є НАЙголовнішим героєм і у чому справжній ЗМІСТ Різдва?

Любі дітки, всі ми знаємо, якою великою радісною подією є народження дитини. Нам всім відомо, як батьки радіють, як дідусі з бабусями веселяться при появі нового немовляти. Всі намагаються приділити найбільше уваги, прагнуть якомога більше часу провести з цим новонародженим дитям. Якщо у вас, чи у ваших родичів, чи знайомих народжувалася дитина, то ви знаєте, про що я говорю. Народження дитини - це одна з найпрекрасніших, найвеселіших подій. Саме такою подією є народження Ісуса Христа.

Саме це трапилося багато років тому: у невеличкому містечку Віфлеємі Марія породила Сина. "І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила".

Але породила не в палацах, не в тому місці, де повинен був народитися Цар. Вона породила Його в стайні. Напевне, багато людей, які очікували на народження Месії навіть гадки не мали, що це дитятко народиться у стайні, без почестей, без гучних привітань.

Тихим і непомітним стало пришестя в світ Спасителя. В хліві для худоби, в яслах лежав Син Божий, Ісус Христос, оповитий пеленами! Бідні пастухи, що пасли вночі овець, дізнаються благу звістку від ангелів і поспішають до Царя, що лежить на соломі. Де велич? Де урочиста зустріч Того, Хто є «надією народів», усього людства?

Предвічний Бог, цар світу, народжується у стайні. Для цього Дитятки не знаходиться місця у гостиниці, не знаходиться для Нього місця у цьому світі. Його будуть гонити, переслідувати, намагатися вбити. Єдине місце, яке знайдеться для Нього - це місце на хресті.

Звичайно були люди, які переслідували це маленьке дитятко. Такі як цар Ірод. Але також були люди, які чекали Спасителя і радісно вітали прихід Господа у цей земний світ. Мудреці-іноземці здалеку, за тисячі кілометрів прийшли з щедрими дарами поклонитися Йому, їх привела зірка. Такими людьми, котрі з вірою і радо сприйняли цю вістку про народження Месії, і з Божої ласки вперше побачили дитятка-Ісуса, були і пастухи.

Ось як це трапилося. В нашому Євангелії говориться: "Аж ось ангел Господній з'явився коло них, і слава Господня осяяла їх. І вони перестрашились страхом великим. Та ангел промовив до них: "Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме"".

Небесний Отець через об'явлення ангела Господнього звіщає про народження Христа-Спасителя.

В ці прекрасні роковини Різдва Христового, Господь Бог сповіщає нам про народження Спасителя людей – Христа; про те, що предвічний Бог став людиною, і жив на цій планеті, залишивши людям і у спадок Своє Слово; про те, що ми всі тепер можемо радіти, бо саме це маленьке дитятко, яке родилося багато сотень років тому, сповіщає нам, що Божий план спасіння дійсно стався. Як Бог обіцяв, так і сталося!
Христос родився і тим самим приніс нам величезну новину, що завдяки його приходу у цей світ, люди, які повірять у Нього, мають можливість стати дітьми його, яких радісно вітає Небесний Отець.

Ми сьогодні чуємо про народження нашого Спаса Христа. Якими щасливими ми є людьми, що Господь з предвічності вибрав нас для цього прекрасного моменту, для того часу, коли ми ВІЛЬНО можемо чути, що Христос родився!
Саме такими щасливими людьми були пастухи, яких Бог вибрав для того, щоб вони першими привітали їхнього Царя. На пастухів дивилися зверхньо, як на дуже простих, неосвідчених людей. Але не так дивиться на пастухів Бог. Саме пастухів вибирає Він. І не лише пастухів, але в продовж всієї історії Бог вибирає для себе слабих, немічних, грішників; саме грішники стають Божими дітьми. Бог не хоче самоправедників, Він відкидає тих людей, котрі кажуть, що вони завдяки своєму досконалому життю гідні Божої ласки. Ні, Бог приймає лише грішників, тих, що покладаються на заслуги Господа Ісуса, тих, що визнають свою гріховність, але разом з тим прагнуть прощення їхніх гріхів заради жертви Ісуса Христа.

Пастухи ідуть вітати Ісуса. Вони з величезною радістю спішать до свого Агнця, до того, котрий має бути принесений в жертву до Бога на хресті, до того, котрий таки знайде своє місце на хресті і який викупить все людство. І хоча це маленьке дитятко народжується без почестей, хоча Сатана прагне зробити все, щоб затьмарити цю величезну подію, проте все стається цілком по-іншому. Не лише батьки не можуть налюбуватися дитятком, не лише пастухи славлять і радіють з народження дитятка, але також сьогодні і радіємо ми, радіємо, бо народилося дитятко, сам Син Божий зійшов з неба і воплотився, сам Христос, Господь предвічний народжується для того, щоб померти і викупити нас від пут диявола. Ніщо цього не могло змінити, бо такий був Божий план викуплення людства від гріха. І свідками цього ми є сьогодні, бо ми знаємо, що сталося, ми знаємо, Хто народився для нас!

 

Радіти про народження Христа усі люди мають так, як радіють майже загиблі, отримавши несподіване спасіння. Якщо нас сьогодні не сповнює радість, то ми ще не зрозуміли, що означає для нас Христос, від чого Він прийшов нас урятувати.

Уявіть собі життя, в котрому немає надії. Чи хотіли б ви мати таке життя?
Уявіть собі життя, в якому Бог би був для кожного з нас тільки суворим Суддею і судив за наші провини? Хто би встояв перед Ним тоді? Хто би з людей міг сказати, що він живе згідно з Божими Заповідями? Хто може стверджувати, що він не скоїв жодного гріха і не завинив перед Богом, коли сама Біблія навчає, що: “...Всі згрішили, і позбавлені Божої слави...” (Рим.3:23), і що “гріх – це беззаконня”, а “покарання за гріх – смерть”?

Уявіть собі відчай душі, що по смерті стоїть перед Богом і тремтить, сповнена усіма своїми гріхами і провинами, а ще збоку диявол звинувачує її і нікому за неї заступитись. Таким би було наше життя без Христа.

 

Що робити, коли людина смертельно хвора, коли вже й самі органи тіла не в силах виконувати свого призначення, коли не допомагає ніяке лікування і вони виходять з ладу?
Потрібен донор. Якщо заражена кров — потрібна чиста кров, зупиняється серце — необхідне нове серце. Де взяти? Хотілося б усе замінити, все поновити — люди з надією дивляться в майбутнє, чекають клонованих донорів, штучних людей. Але хто клонує нам нову душу, щоб замінити цю — безнадійно хвору?
Хто замінить наше серце? Про це просив цар Давид, кажучи: «Серце чисте утвори в мені, Боже.» Він же просив: «Нахили Своє небо, — й зійди» (Пс. 143, 5), і Господь виконує це: нахиляє небо і сходить на землю, стає Людиною. Не перестаючи бути Богом, стає в усьому, як я, людиною, крім гріха. Став єдиним здоровим Чоловіком, новим Адамом, щоб усього мене поновити Собою. Старе вже не виправити — необхідно все нове. Якщо я сприймаю Христа як свого Спасителя (в серці своєму) і з вірою прошу спасти — Він стає моїм духовним донором. Він усього Себе віддав мені, щоб усього мене — з голови до ніг — зцілити Собою, зробити мене новою людиною. «Бо Дитя народилося нам, даний нам Син» (Іс. 9, 5) — Син Божий нам дається! Дається в повноті. Ми без страху, з любов’ю і вдячністю підходимо до Бога.

Він дає нам Своє Тіло і Кров у Причасті, і наше серце оживляється живильним струмом благодаті — схоже на те, як донор дає свою кров хворому, тільки в духовному значенні. Ми легко очищуємося в покаянні, тому що в єднанні з Ним, чистим, не зживаються наші гріхи.

Ось навіщо прийшов Христос — усього Себе дати нам, поновити Собою людину, досконало зцілити нас від гріховних виразок, спасти нас від прокляття, страху смерті, відчаю, безнадії. Для цього Він лежав у яслах худоби, терпів слабкість людського тіла, був слухняний і смиренний перед своїми батьками, можливо , як всі діти, грався іграшками, ріс, навчався…. Він упокорився, зменшився до Людини — заради нас!

 

Втілення Сина Божого, вічного Слова, є найбільшою таємницею для нас людей. Як прославлений, великий, могутній, всюдиприсутній, предвічний Бог зміг статися цим маленьким звичайнісіньким дитятком?!!! Це неосяжне для людського розуму ЧУДО! Але зрозуміти - не це головне для нас; для нас головне ПОВІРИТИ в те, що Христос, на якого так довго очікували, таки родився! Слава Богу!

Ісус – це Бог, який з’явився в тілі. Його життя не мало початку на планеті Земля, бо Він є Вічний Бог, який поза межами часу і простору. Але був час, коли Слово Боже «одяглося в тіло», стало людиною на ім’я Ісус, який жив серед людей у цьому світі, як людина. Це було для того, щоб спасти людський рід цілісно: в дусі, душі та тілі, що було під силу лише Святому Богу, який не був потомком Адама, а Сином Божим, народженим від Духа Святого.

Він мав багато відмінностей від звичайних людей:

1. Його народження було надприродним.

2. Він жив безгрішним життям.

3. Він показав людям, яким є Господь.

4. Ісус вершив справи, які не під силу звичайній людині:

* Він має владу над вітром, морем, своїм творінням;

* має владу і силу над злими духами;

* має силу творити різноманітні чудеса;

* має силу зціляти хвороби.

5. Ісус сказав людям, що станеться в майбутньому.

6. Ісус Христос воскрес з мертвих.

 


2000 літ тому, коли Вифлеємська зоря запалала над світом, народився для нас Спаситель, Викупитель, Заступник перед Отцем, той, Хто пройшовши у покорі і послухові всю призначену Йому земну дорогу, власною смертю на Голгофському хресті викупив людство від влади диявола, смерті і темряви, здобув для нас прощення гріхів, примирив нас з Богом, щоб сповнилось Писання, яке навчає: “... Як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей”(Рим.5:18).

 

Своїм життям, смертю і воскресінням ІСУС переміг диявола, і дарував нам наше нове народження через праведність Свою, яку Він Сам заслужив на нашій грішній землі. А натомість взяв наші гріхи і помер заради нас, щоб ми були невинними дитятками, такими як дитятко-Христос, коли постанемо колись перед Отцем Небесним.

 

Дай нам, Господи, відчути милість Твою до нас, дай нам усвідомити, яку повноту спасіння, зцілення Ти даруєш нам в Господі Ісусі Христі, — і ми будемо славити Тебе віки вічні! Амінь.

 

Як щасливі дні для нас

На землі настали,

Бо в Марії народивсь

Син Божий – Князь слави,

 

Нині радість нам усім, Хвалу Богу принесім!

Господь Бог великий вродивсь Чоловіком

Від Духа Святого й Діви Марії.
Збулось Боже Слово і пророків мрії!

 

Разом нині прославляймо предивну новину,

І віддаймо честь, й поклін всі – Божому Сину,

Що з Духа Святого і Діви родився,

Дитятком у яслах нам об’явився.

Христос народився! Славімо Його!

 

 

Дата добавления: 2016-11-20; просмотров: 216 | Нарушение авторских прав


Рекомендуемый контект:


Похожая информация:

 1. Amor tussisque non celatur –Любов та кашель не приховаєш.
 2. VIII — Все пони созданы быть любимыми. Думаю, ни для кого не секрет, что главной мотивирующей силой, сознательной ли или бессознательной, является любовь
 3. VIII. ОБЩЕИЗВЕСТНЫЙ ЛЮБОВНЫЙ МИСТИЦИЗМ СЕВЕРА
 4. Агрессивно-потребительский и любовно-творческий типы личности
 5. Александр Лоуэн ПРЕДАТЕЛЬСТВО ТЕЛА. Любовь — это событие, которое имеет исключительную значимость.
 6. Александр Лоуэн ПРЕДАТЕЛЬСТВО ТЕЛА. мосексуалистов, я подробно рассказывал об этом в книге «Любовь и оргазм»
 7. Баллады любовного содержания
 8. Безоговорочная любовь. Определение любви
 9. Божественная любовь означает также и любовь к себе.
 10. Более же всего облекитесь в любовь, которая есть совокупность совершенства» (Колоссянам 3:14).
 11. В строгом сердце часто скрывается Огромная Любовь; потому она и скрывается, что не каждый способен ее понять и не обидеть, а тем более — если это любовь Старого Седого Знахаря... 1 страница
 12. В строгом сердце часто скрывается Огромная Любовь; потому она и скрывается, что не каждый способен ее понять и не обидеть, а тем более — если это любовь Старого Седого Знахаря... 2 страница


Поиск на сайте:


© 2015-2019 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.