.
I. .
1.1.
1.2. -
1.3.
1.4.
1.5.
1.6.
1.7.
1.8. -
II. .
2.1.
2.2.
2.3.
2.4.
2.5.
2.6.
2.7. -
2.8. -
III. .
3.1. ,
3.2.
3.3.
3.4.
3.5.
IV. .
. |
. |
08.02.01-2016 |
1. - .
1.1.
- : " ".
1.1.1 : =21 .; =18 .
1.1.2. : 1 .
1.1.3. : 3 .
1.1.4. - -6471
1.1.5. - .
1.1.6. - -.
. |
. |
08.02.01-2016 |
-
) :
1.
. |
. |
08.02.01-2016 |
S.=L*H.=40,04*6,15= 246,246 2
S..=S.-S=246,246-60,69= 185,556 2
V..=S..*d=185,556*0,64= 118,76 3
2. :
S.=L*H.=67,7*3= 203,1 2
S..=S.-S=203,1-14,7= 188,4 2
V..=S..*d=188,4*0,38= 71,59 3
3. :
S=L*h=66,3*3= 198,9 2
S.=S-S=198,9-20,79= 178,11 2
V.=S.*d=178,11*0,1= 17,8 3
) :
1. :
V.=V..+V..+V.=118,76+71,59+21,4= 211,75 3
K=k*V.=0,4*211,75= 84,7 .
k - 1 3=0,4 /3
2. :
V=U*V.=0,24*211,75= 50,8 3
3. :
|
|
S=S..= 185,556 2
4. :
V=N.+N.=15+11= 26
5. :
V=V./10 3=211,75/10= 21,175 3
6. :
S1=(1*h1)*n1;
S1=(2,1*1,8)*6= 52,92 2
S2=(2,1*0,9)= 1,89 2
S1 -
S.=S1+S2=52,92+1,89= 54,8 2
. |
. |
7. :
V=N.= 40
8.
V=N.= 40
9. :
N.=K/k1=84,7/0,6=130,3= 131
k1 - - = 0,6 .
10. / :
V=N.+N.=40+40= 80
11. :
L1=(1+b1)*n1=(6+1,5)*12=90
L2=(3+1,5)*4=18
L3=(6+2,4)*15=126
L4=(13+2,4)*5=27
L5=(6+1,2)*3=21,6
L6=(3+1,2)*1=4,2
L=L1+L2+L3=90+18+126+27+21,6+4,2= 286,8
. |
. |
08.02.01-2016 |
Q=Q1+Q2=4,5+0,5= 5
Q1 -
Q2 - = 0,5
. |
. |
08.02.01-2016 |
H=H+H+H+H=4,9+0,5+0,22+2+2= 9,62
H - ,
H - = 0,5 ,
H - = 0,22 ,
H - = 2 .
- 16 ;
'D17,5 .
-6471 (L=15 , Q=5 ,
=18 )
1.4.
. |
. |
08.02.01-2016 |
.3.3.01-81 .
:
1. .
.
2. , ,
, " .
. .
4. / .
5. , ,
.
. .
6. ,
.
7. ,
.
8.
.
9. ,
.
10.
.
11. /
,
|
|
/ .
12.
,
.
13. ,
.
14.
, .
. |
. |
08.02.01-2016 |
) .
. :
, ;
;
;
;
, ;
, .
, , . :
, ;
/ ( , , );
;
.
) .
, , . :
;
;
;
.
: , , ...
) .
.
. |
. |
08.02.01-2016 |