Лекции.Орг

 

Категории:


Перевал Алакель Северный 1А 3700: Огибая скальный прижим у озера, тропа поднимается сначала по травянистому склону, затем...


Как ухаживать за кактусами в домашних условиях, цветение: Для кого-то, это странное «колючее» растение, к тому же плохо растет в домашних условиях...


Экологические группы птиц Астраханской области: Птицы приспособлены к различным условиям обитания, на чем и основана их экологическая классификация...

Хто виступає ініціатором операцій зустрічної торгівлі?Який вид компенсаційних операцій передбачає безвалютний, але оцінений обмін товарами?

1) бартер; 2) зустрічні закупівлі; 3) викуп застарілої продукції; 4) свіч.

Яка форма зовнішньої торгівлі передбачає повний або частково збалансований обмін товарами?

1) компенсаційні операції; 2) комплектація імпортних закупівель; 3) бартер; 4) операції з давальницькою сировиною.

3. Відповідно до законодавства України операціями з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах є операції, у яких сировина замовника становить не менше:

1) 20% від загальної вартості готової продукції, виготовленої з неї; 2) 30% від загальної вартості готової продукції, виготовленої з неї; 3) 50% від загальної вартості готової продукції, виготовленої з неї; 4) 60% від загальної вартості готової продукції, виготовленої з неї.

4. До міжнародних зустрічних угод не належать:

1) бартерні; 2) спотові; 3) торговельні компенсаційні; 4) промислові компенсаційні.

5. Наявність так званого «неконвертованого сальдо» є ознакою:

1) бартерних операцій; 2) угод часткової компенсації; 3) зустрічних постачань застарілої продукції; 4) постачання на комплектацію.

6. При здійсненні бартерної операції взаємні постачання продукції:

1) обкладаються митом та іншими ввізними й вивізними податками, як і товари, які постачаються в рамках традиційних торговельних операцій; 2) звільняються від оподаткування ввізним митом, акцизом, ПДВ; 3) звільняються від оподаткування ввізним митом, проте акциз і ПДВ справляється; 4) звільняються від оподаткування ПДВ і акцизним податком, проте обкладаються ввізним і вивізним митом.

7. До угод промислової компенсації не належать:

1) угоди «бай-бек»; 2) авансові закупівлі; 3) угоди про розподіл продукції; 4) експлуатаційна компенсація.

8. Паралельні угоди оформлюються:

1) одним контрактом; 3) двома контрактами; 3) трьома контрактами; 4) не оформлюється контрактами.

9. Довгостроковий термін виконання зобов’язань по зустрічних компенсаційних закупках (до 25 років), широке залучення кредитування характерні для:

1) бартерних угод; 2) компенсаційних угод на комерційній основі; 3) компенсаційних угод на основі промислового співробітництва; 4) всіх видів компенсаційних операцій.

10. Угода, за якою експортером здійснюється будівництво промислового об’єкта «під ключ» з зустрічним зобов’язанням поставки продукції, виробленої на цьому об’єкті, – це:

  1) угода про розподіл продукції; 2) угода «свіч»;     3) угода «офсет»; 4) немає правильної відповіді.
Гр.3 - Прізвище: V-2
         

Хто виступає ініціатором операцій зустрічної торгівлі?

1) імпортер; 2) експортер; 3) може вступати як імпортер, так і експортер; 4) держава.
Дата добавления: 2015-09-20; просмотров: 414 | Нарушение авторских прав


Похожая информация:

Поиск на сайте:


© 2015-2018 lektsii.org - Контакты

Ген: 0.007 с.