Лекции.Орг


Поиск:




Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

 

 

 

 


Інструкція до семінарського заняття № 14




Тема: Моделювання спільної педради вчителів і вихователів на тему "Наступність дитячого садка і школи в змісті і методах навчання математики".

Мета: Узагальнення і систематизація знань про математичну підготовку дітей до школи. Розвиток уміння організувати і проводити засідання педради.

Література:

1. К. Й. Щербакова. Методика формування елементарних математичних уявлень у дошкільників. - К., 1996.

2. Стадненко Н., Ілляшенко Т., Обухівська А. Підготовка дітей шестилітнього віку до школи. /Початкова школа, 2002р. №7/.

3. Формування розумових дій у процесі підготовки дитини до навчання в школі. /Початкова школа, 2002р. №9/.

Хід заняття:

I. Ознайомитись із завданнями-інструкціями, підготуватись до виконання ролей.

1. Завдання-інструкція "завідуючій" ДНЗ: повідомляє тему педради, виступає з вступним словом, веде педраду, відповідає на запитання "батьків".

2. Завдання-інструкція "завучу" школи: виступає з доповіддю "Вимоги сучасної школи до математичної підготовки дошкільнят", відповідає на запитання "батьків".

3. Завдання-інструкція "вчителям": знайомлять з програмою 1 класу з математики, порівнюють її з програмою дитячого садка в плані наступності, відповідають на запитання "батьків".

4. Завдання-інструкція "вихователям": виступають з доповідями, повідомленнями, відповідають на запитання "батьків".

5. Завдання-інструкція "батькам": ставлять проблемні запитання, ситуації для розв'язування.

6. Завдання-інструкція експертам: Оцінюють підготовку всіх учасників гри.

II. Проведення педради: вступне слово "завідуюча"; виступи завуча, вчителів, вихователів; запитання батьків і відповіді на них; рекомендації батькам.

III. Виступи експертів.

Знати: форми роботи ДНЗ і школи, показники готовності до школи.

Вміти: організовувати педраду.

Інструкція до практичного заняття № 15 (з. ф. н.)

Тема: Складання планів-конспектів занять з математики для різних вікових груп.

Мета: Навчитися складати конспекти занять з математики.

Забезпечення:

1. Л. В. Артемова. Колір, форма, величина, число. - К., 2000.

2. Г. Мацюк, В. Крушинська. Дидактичні ігри з математики в дитячому садку. - К., 1994.

Хід роботи:

Завдання 1. Вибрати тему із запропонованих:

1) друга молодша група: число і цифра 3; групування геометричних фігур; орієнтування в часі;

2) середня група: число і цифра 5; порівняння геометричних фігур; орієнтування в просторі;

3) старша група: вимірювання сипучих речовин (3 етап); лічба за допомогою дотикового аналізатора; закріплення знань про тиждень.

Завдання 2. Вказати методи та прийоми, матеріал.

Завдання 3. Описати хід заняття (від першої особи розписати кожен етап, включаючи ігровий прийом та дидактичну гру).

Знати: структуру різних типів занять з математики, методику їх проведення.

Вміти: складати конспекти занять.


Тестові завдання для самоконтролю





Поделиться с друзьями:


Дата добавления: 2015-02-12; Мы поможем в написании ваших работ!; просмотров: 1149 | Нарушение авторских прав


Поиск на сайте:

Лучшие изречения:

Стремитесь не к успеху, а к ценностям, которые он дает © Альберт Эйнштейн
==> читать все изречения...

2214 - | 2167 -


© 2015-2025 lektsii.org - Контакты - Последнее добавление

Ген: 0.009 с.