Лекции.Орг
Лекции.Орг
 

Категории:

Астрономия
Биология
География
Другие языки
Интернет
Информатика
История
Культура
Литература
Логика
Математика
Медицина
Механика
Охрана труда
Педагогика
Политика
Право
Психология
Религия
Риторика
Социология
Спорт
Строительство
Технология
Транспорт
Физика
Философия
Финансы
Химия
Экология
Экономика
Электроника

Якість документів HTMLТворчий характер створення документів HTML те саме що програмування, так що при цьому можливі помилки, які можуть привести до труднощів або навіть повної неможливості прочитати створений документ в Інтернеті. Крім того, величезна розмаїтість комп'ютерів, підключених до Інтернету, приводить до того, що заздалегідь неможливо пророчити, як саме буде виглядати документ на екрані конкретного користувача.

Web-сторінки призначаються для широкої аудиторії, так що при підготовці документів HTML варто мати на увазі ці особливості. Щоб створити гарний документ HTML, варто дотримуватися ряду досить простих правил.

1. Зміст документа більш важливо, ніж його зовнішній вигляд. Сторінка із цікавим змістом, просто розбита на абзаци, представлені в логічній послідовності, може залучити читачів, а багато прикрашена сторінка, що не несе корисної інформації, назавжди залишиться курйозом.

2. Зміст Web-сторінки або групи Web-сторінок повинен бути зв'язаним логічно. Добре продумана система посилань повинна дозволяти переходити від сторінки до сторінки й вертатися назад практично без використання кнопок навігації Вперед та Назад на панелі інструментів браузера.

3. Для того щоб документ HTML був доступний самої широкої аудиторії, треба «відставати на один крок» від останніх досягнень у розвитку мови HTML. Останні нововведення не завжди відразу реалізуються в браузерах, а новим версіям потрібен час на те, щоб досягти більшості користувачів. Документи з використанням самих свіжих нововведень доступні лише обмеженої аудиторії.

4. Помилка, що часто роблять новачки, складається в зловживанні елементами оформлення, особливо різноманітними кольорами й шрифтами. Така сторінка в найкращому разі буде виглядати кричущою. У найгіршому разі, текст взагалі не можна буде прочитати на комп'ютерах з нестандартною колірною схемою або при відсутності необхідних шрифтів.

5. Не слід зловживати графічними зображеннями й мультимедійними файлами. При достатку таких об'єктів завантаження сторінки може затягтися й читач може втратити до неї інтерес ще до того, як одержить можливість щось прочитати.

6. Тому що створення документів HTML те саме що програмування, процес пошуку й виправлення помилок, відомий у програмуванні як налагодження, необхідний і при створенні Web-сторінки. У число помилок, які треба виправляти, входять також граматичні помилки.

7. Якщо власної фантазії недостатньо, щоб придумати спосіб оформлення Web-сторінки, можна скористатися службою World Wide Web як довідником. Інтернет містить мільйони Web-сторінок, здатних запропонувати ідеї оформлення, якими можна користуватися. Перевага цього підходу складається ще й у тім, що таким способом можна побачити, не тільки що зроблено, але і як зроблене, якщо звернутися до вихідного тексту Web-сторінки.

8. Люди цінують турботу й увагу. Розміщення найважливішої інформації у верхній частині сторінки дозволяє їм з користю проводити час, протягом якого відбувається завантаження документа. Супровід ілюстрацій альтернативним текстом не коштує більших праць, але високо цінується. Наявність великої кількості корисних гіперпосилань на сторінці не тільки допомагає людям плідно подорожувати по просторах Інтернету, але й спонукує їхній раз за разом вертатися на сторінку, що надала їм таку можливість.

 

Дата добавления: 2015-09-20; просмотров: 196 | Нарушение авторских прав


Похожая информация:

  1. Засада_________безпосередності дослідження показань, речей і документів
  2. Методичне забезпечення. Методичне забезпечення навчальної дисципліни здійснюється на підставі нормативно-методичних документів Міністерства освіти і науки
  3. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ЗАМОВНИКОМ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ВИМОГАМ, ВСТАНОВЛЕНИМ СТАТТЕЮ 17 ЗАКОНУ
  4. Перелік нормативних документів
  5. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ
  6. Стаття 148. Загальні положення тимчасового обмеження у користуванні спеціальним правом та тимчасового вилучення документів, які посвідчують користування спеціальним правом
  7. Стаття 163. Розгляд клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів
  8. Стаття 575. Порядок підготовки документів та направлення запитів
  9. ТЕОРЕТИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ. Номенклатура справ місцевого суду, призначена для групування документів у справи, їх систематизації


© 2015-2017 lektsii.org - Контакты

Ген: 0.005 с.